back

Управління Верховного комісара ООН у справах біженців планує відремонтувати на Чернігівщині півтори тисячі будинків

11-08-2022 | 19:31

На Чернігівщині наступного тижня під егідою Управління Верховного комісара ООН у справах біженців розпочинається ремонт будинків в одному з найбільш постраждалих мікрорайонів обласного центру — Бобровиці. Про це повідомив сьогодні, 11 серпня, під час зустрічі з начальником Чернігівської ОВА В’ячеславом Чаусом керівник Офісу УВК ООН у справах біженців по Київському та Чернігівському регіонах Крістіан Лангехенке. Усього ж середнім ремонтом планується охопити півтори тисячі будинків по всій області.

«Ми вдячні за увагу і таку потужну підтримку. Для нас це справді важливо, бо регіон дуже постраждав через активні бойові дії — близько 7 500 пошкоджених або зруйнованих об’єктів (більшість — це житлові будинки). З них 4479 увійшли до проєкту відновлення «FAST RECOVERY PLAN», — зазначив В’ячеслав Чаус і додав, що, попри постійну небезпеку на кордоні, триває відновлення інфраструктури, транспортних та електричних мереж, житла та закладів соціальної сфери.

За словами Крістіана Лангехенке, розглядаються й інші напрями співпраці, зокрема встановлення індивідуальних модульних будинків та відновлення соціальних об’єктів. Щодо останнього, то процес можна пришвидшити, надавши будівельні матеріали для термінових ремонтів (зважаючи на наближення холодів). Серед пропозицій — надання психологічної та юридичної допомоги населенню, а також наборів непродовольчих товарів. 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації