back

Міністерство культури та інформаційної політики України пропонує до громадського обговорення проєкт Плану відновлення України (в частині культури та інформаційної політики)

10-08-2022 | 16:05

На виконання пункту 7 Положення про Національну раду з відновлення України від наслідків війни, затвердженого Указом Президента України від 21 квітня 2022 р. № 266/2022  утворено робочу групу з питань культури та інформаційної політики при Національній раді з відновлення України від наслідків війни (далі – Робоча група).

Робочою групою напрацьовано пропозиції та стратегічні ініціативи щодо пріоритетних реформ, прийняття та реалізація яких є необхідними у воєнний і післявоєнний періоди, та підготовлено проєкт Плану відновлення України (в частині культури та інформаційної політики).

Зауваження і пропозиції до проєкту Плану відновлення України приймаються до 19 серпня 2022 року на електронну адресу: dgspei.mcu@gmail.com за формами, що додаються:

  • Додаток № 1 – для надання пропозицій щодо доповнення існуючої редакції Плану новими інвестиційними проєктами, пріоритетами чи заходами;
  • Додаток № 2 – для надання пропозицій щодо внесення змін до існуючої редакції Плану (виключення окремих положень з тексту Плану чи викладення їх в новій редакції).

Надані пропозиції та зауваження будуть розглянуті під час доопрацювання проєкту Плану відновлення України. Результати консультацій з громадськістю будуть розміщені на офіційному вебсайті МКІП.

Контактна особа для надання консультацій: Анна Крук - керівник експертної групи з стратегічного планування Директорату стратегічного планування та європейської інтеграції   (тел.  (044) 235 22 33).

Міністерство культури та інформаційної політики України