back

Продовжено прийом заявок на участь у шостій хвилі програми акселерації GCIP Ukraine

15-06-2022 | 12:01

Конкурс проводиться в рамках Проєкту UNIDO/GEF «Глобальна інноваційна програма чистих технологій для МСП в Україні», а його фіналісти мають можливість отримати до 15 000 $ (національний переможець – 15 000 $, переможці в окремих номінаціях – до 10 000 $) для розвитку стартапу, навчання в Бізнес академії, менторську підтримку від досвідчених міжнародних та національних тренерів, допомогу у пошуку партнерів і фінансових ресурсів для реалізації ідей.

Акселератор GCIP Ukraine покликаний допомогти українським інноваторам та підприємцям розвивати свої стартапи, зміцнювати свою спільноту та будувати фундамент для післявоєнного відновлення економіки України на засадах сталого розвитку.

До участі у конкурсі запрошуються малі та середні підприємства з терміном реєстрації не більше 3 років, організації, творчі колективи, наукові товариства та спілки, фізичні особи-винахідники.

Подані проєкти мають бути спрямованими на запровадження «чистих» технологій (будь-яких процесів, продуктів або послуг, які знижують негативний вплив на навколишнє середовище шляхом значного підвищення енергоефективності виробництва, сталого використання ресурсів (поводження з відходами включно) або заходів щодо захисту навколишнього середовища) та мати результатом скорочення викидів парникових газів та інших забруднювальних речовин в навколишнє середовище.

Інноваційна розробка може являти собою продукт, технологію, методологічний підхід, програмне забезпечення, дизайн проєкт. Стартапи не мають бути проєктами з реконструкції або реструктуризації наявних підприємств.

Потенційні півфіналісти пройдуть навчання в Бізнес академії GCIP Ukraine (онлайн), працюватимуть над реалізацією проєкту та презентуватимуть його потенційним інвесторам і партнерам.

Для участі в конкурсі необхідно заповнити анкету на сайті проєкту за  посиланням.

Дедлайн продовжено до 20 червня 2022 року (включно).

Контакти: tania.mazaieva@gmail.com - Тетяна Мазаєва, експерт з комунікацій проєкту GCIP Ukraine.

Детальніше за посиланням.

Департамент економічного розвитку
Чернігівської обласної військової адміністрації