back

Результати зі стягнення аліментів та заробітної плати розглянули члени профільних штабів

29-07-2019 16:06

Загальну ситуацію в Чернігівській області по виконанню судових рішень про стягнення аліментів та заробітної плати обговорили на сьогоднішніх засіданнях регіональних штабів.

Як зазначив Олег Трейтяк на засіданні штабу з координації, моніторингу та контролю за станом стягнення аліментів в цілому по Україні на початок липня 2019 року стягнуто 3,3 млрд гривень. На Чернігівщині сума стягнутих у 2019 році аліментів становить трохи більше за 99 мільйонів гривень. Якщо порівнювати торішній аналогічний показник, то це на 41 мільйон гривень більше.

  

Що стосується стягнення заборгованості по заробітній платі, то з початку нинішнього року в органах державної виконавчої служби перебуває 1327 виконавчих документів на загальну суму 17,5 мільйонів гривень. Станом на 22 липня вже стягнуто майже 4,3 мільйона, що становить 25% від усієї суми заборгованості по виконавчим документам.

Члени штабу обговорили стан по кожному з підприємств-боржників. 80 % заборгованості по зарплаті мають 2 найбільших підприємства - ПАТ "Чернігівський завод радіоприладів" та ДП "Ніжинський ремонтний завод інженерного озброєння". При цьому на Чернігівський завод радіоприладів припадає борг на суму 5,5 мільйонів гривень.

  

Останні новини

Анонси 

 

 

Погода