back

Про реформу поліції, безпеку і протидію насильству: зустріч у бібліотеці

31-01-2019 12:47

У Чернігівській обласній універсальній науковій бібліотеці ім.В.Г.Короленка відбулась цікава зустріч, організована громадською організацією «Спілка жінок Чернігівщини».

Тема складна і водночас достатньо обговорювана – сучасна поліція в житті громадян. Серед учасників – лише жінки.

Як реформується система поліції, які має функції, як проводиться відбір на службу та вступ на навчання у вищих навчальних закладах МВС, про це розповіла Яна Кондратій, представниця Чернігівського відділу поліції ГУНП в області.

Інспектор зв’язків з громадськістю Управління патрульної поліції Чернігівщини Аліна Палуб у своєму виступі привернула увагу поняттю безпеки та основним правилам дорожнього руху.

Свої виступи поліцейські доповнили відеоматеріалами та життєвими прикладами.

Що саме змінилось у боротьбі з проявами домашнього насильства після набрання чинності останніх змін до законодавства говорила керівник Управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Людмила Кузьміна. Вона наголосила, що ніяким чином не можна замовчувати насильство у будь-яких його проявах! Також учасники зустрічі отримали інформацію куди варто звертатись за захистом від насильства.

Нагадаємо, що11 січня набув чинності Закон України «Про внесення змін до Кримінального та Кримінального процесуального кодексів України з метою реалізації положень Конвенції Ради Європи про запобігання насильству стосовно жінок і домашньому насильству та боротьбу з цими явищами».

  

Останні новини

Анонси

 

 

 

Погода