Головне територіальне управління юстиції у Чернігівській області
Напрямки діяльності Головного територіального управління юстиції

Перелік суб’єктів державної реєстрації, що здійснюють державну реєстрацію нерухомості та бізнесу в Чернігівській області

Перелік суб’єктів державної реєстрації, які забезпечують зберігання реєстраційних справ у паперовій формі

Реєстрація громадських формувань зі статусом юридичної особи через фронт-офіси

Переліки організацій роботодавців та легалізованих професійних спілок (їх організацій, об’єднань)

Проекти рішень Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області, що підлягають обговоренню

Нормативно-правові акти Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області

Доступ до публічної інформації

Звернення громадян

Фінансові ресурси

Запобігання і протидія проявам корупції

Представник урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини

Державні закупівлі

Фотогалерея

Регуляторна діяльність

Безоплатна правова допомога

Плани роботи та аналітична звітність

Роз’яснення, юридичні консультації

Методичні рекомендації

Кадрова робота та державна служба

Пошукова система Єдиний реєстр громадських формувань

Єдиний реєстр спеціальних бланків нотаріальних документів

Єдиний реєстр нотаріусів

Архів

Декларації про майно, доходи, витрати і зобовязання фінансового характеру керівництва Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області

Газета Юстиція Чернігівщини

Відкриті дані

Перелік нормативно-правових актів, зареєстрованих Головним територіальним управлінням юстиції у Чернігівській області

Прийом громадян посадовими особами Головного територіального управління юстиції у режимі відеоконференц-зв`язку

Головне територіальне управління юстиції оголошує конкурс на заміщення вакантних посад

Вакансія Шлюб за добу Запрошуємо до роботи на посаді державного нотаріуса Графік Графік

Назад

Новини
<<<29 - 42 з 2951>>> Архів
07 Червня 2018 року
Повідомлення
До уваги членів Чернігівської обласної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення!

13 червня 2018 року відбудеться засідання Чернігівської обласної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення. З порядком денним засідання можна ознайомитись за посиланням.

Місце проведення: Чернігівська обласна рада (м. Чернігів, проспект Миру, 43), І поверх, аудиторія №3.

Реєстрація членів Ради та учасників: о 13.50. Початок заходу: о 14.00.

Довідки за телефоном: 65-15-24

07 Червня 2018 року
Повідомлення
Юстиція - відкрита для людей!

7 червня 2018 року команда Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області презентувала містянам нові ініціативи Міністерства юстиції України.

На вуличному інформуванні фахівці розповіли про другий пакет законодавчих змін, які посилюють відповідальність неплатників аліментів, так званий Антирейдерський закон, Закон України «Про запобігання та протидію домашньому насильству",

07 Червня 2018 року
Повідомлення
У смт Козелець підвищено кваліфікацію державних реєстраторів

6 червня 2018 року в.о. начальника та головний спеціаліст відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області Надія Розсошко та Анастасія Оліфіренко провели навчальні заходи з підвищення кваліфікації з напрямку державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців з держаними реєстраторами та адміністраторами Козелецької районної державної адміністрації та Козелецької селищної ради.

06 Червня 2018 року
Привітання

06 Червня 2018 року
Повідомлення
Відбувся особистий прийом громадян у Чернігівському міському відділі ДРАЦС

6 червня 2018 року начальник Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області Олег Трейтяк та заступник начальника з питань державної реєстрації В'ячеслав Хардіков провели особистий прийом громадян у Чернігівському міському відділі державної реєстрації актів цивільного стану.

Чернігівців, які прийшли на зустріч з посадовцями, цікавили питання державної реєстрації народження дитини, в тому числі безпосередньо в медичних закладах області, отримання свідоцтва про смерть, призначення житлових субсидій.

06 Червня 2018 року
Повідомлення
Про новації у сфері державної реєстрації актів цивільного стану говорили на зустрічі за "круглим столом"

5 червня 2018 року заступник начальника Управління державної реєстрації Юлія Орєшкіна зустрілася за «круглим столом» із керівниками апаратів виконавчих рад об'єднаних територіальних громад у Чернігівському Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій.

06 Червня 2018 року
Повідомлення
На семінарі з керуючими справами апаратів виконкомів рад об’єднаних територіальних громад Чернігівщини

5 червня 2018 року головним спеціалістом відділу з питань нотаріату Олегом Юрченком було прийнято участь у проведенні постійно діючого тематичного семінару для керуючих справами апаратів виконкомів рад об’єднаних територіальних громад Чернігівщини на тему: «Запровадження нового законодавства про службу в органах місцевого самоврядування. Організація діяльності виконкому об’єднаної територіальної громади», проведеному в Центрі розвитку місцевого самоврядування.

05 Червня 2018 року
Повідомлення
У Ніжині працюватиме мобільний консультативний пункт

7 червня, у четвер, відбудеться виїзд мобільного консультативного пункту Головного територіального управління юстиції до Ніжина.

У програмі:

9.30-10.30-прийом громадян у Ніжинському міськрайонному відділі ДВС (площа Заньковецької, 4, м. Ніжин);

12.00-13.00-зустріч з колективом ПП «Копиця» (вул. Авіації, 16, м. Ніжин);

13.15-14.00-зустріч зі студентами Ніжинського коледжу культури і мистецтв ім. М.Заньковецької (вул. Овдіївська, 49, м. Ніжин).

05 Червня 2018 року
Повідомлення
До уваги громадян!

6 червня 2018 року начальник Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області Олег Трейтяк та заступник начальника з питань державної реєстрації В’ячеслав Хардіков проведуть особистий прийом громадян.

Місце проведення: Чернігівський міський відділ державної реєстрації актів цивільного стану за адресою: м. Чернігів, вул. Пушкіна, 15, перший поверх.

Години прийому: з 10.00 до 11.00.

05 Червня 2018 року
Повідомлення
Проведено семінар для працівників юридичних служб та інших категорій працівників

4 червня 2018 року Управлінням державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти було проведено семінар для працівників юридичних служб, юрисконсультів та інших категорій працівників місцевих органів виконавчої влади, територіальних органів центральних органів виконавчої влади, підприємств, установ та організацій Чернігівської області.

Начальник Управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Людмила Кузьміна повідомила учасників про організований Міністерством юстиції України в Києві у рамках святкування Дня захисту дітей перший фестиваль «Я МАЮ ПРАВО!»,

05 Червня 2018 року
АНОНС
АНОНС

8 червня 2018 року з 10.00 до 13.00 в Головному територіальному управлінні юстиції у Чернігівській області буде проводитись «гаряча» телефонна лінія «Суспільство проти корупції».

За телефоном 67 42 66 на питання щодо порушення антикорупційного законодавства за всіма напрямками роботи структурних підрозділів Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області буде відповідати завідувач сектору з питань запобігання і виявлення корупції Андрій Трубенок.

05 Червня 2018 року
Повідомлення
Зустріч за "круглим" столом

4 червня 2018 року начальник Управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Людмила Кузьміна, начальник відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Світлана Трянова, голова Координаційної ради молодих юристів Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області Альона Івженко з представниками ради, а також голова Громадської організації «Освітній дім прав людини в Чернігові» Сергій Буров зустрілися за "круглим" столом.

04 Червня 2018 року
АНОНС
Прес-анонс

8 червня 2018 року відбудеться прес-конференція керівника управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області Сергія П’ятниці з питань діяльності органів державної виконавчої служби області за травень 2018 року.

Буде акцентовано увагу на результатах примусового виконання судових рішень, в тому числі щодо стягнення аліментів та заборгованості по заробітній платі.

Місце проведення: м. Чернігів, проспект Миру, 43, (зал № 1, перший поверх будівлі Чернігівського центру перепідготовки та підвищення кваліфікації).

Початок заходу: о 9.00, реєстрація учасників – о 8.30.

До участі у заході запрошуються представники засобів масової інформації та всі зацікавлені.

04 Червня 2018 року
Повідомлення
Фестиваль «Я маю право!» з нагоди International Day for Protection of Children

3 червня, у неділю, з нагоди Міжнародного дня захисту дітей – «International Day for Protection of Children» за ініціативи Міністерства юстиції України у Києві пройшов фестиваль «Я маю право!». До заходу були залучені відповідальні особи з реалізації правопросвітницького проекту з різних регіонів України. Фахівці Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області також долучились до участі у фестивалі.

У це прекрасне свято радості та надії маленькі громадяни нашої держави мали змогу укласти віртуальний шлюб, прийняти участь у правових іграх.

А головне - цього дня відбулось почесне нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу шкільних малюнків

<<<29 - 42 з 2951>>> Архів
Відеоновини:

Начальник управління

Трейтяк
Олег Миколайович

Органи та установи юстиції

Новини

Консультує Міністр юстиції

Зміни до статуту