Головне територіальне управління юстиції у Чернігівській області
Напрямки діяльності Головного територіального управління юстиції

Перелік суб’єктів державної реєстрації, що здійснюють державну реєстрацію нерухомості та бізнесу в Чернігівській області

Перелік суб’єктів державної реєстрації, які забезпечують зберігання реєстраційних справ у паперовій формі

Реєстрація громадських формувань зі статусом юридичної особи через фронт-офіси

Перелік громадських об’єднань щодо яких прийняті рішення відповідно до Закону України «Про громадські об’єднання»

Переліки організацій роботодавців та легалізованих професійних спілок (їх організацій, об’єднань)

Проекти рішень Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області, що підлягають обговоренню

Нормативно-правові акти Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області

Доступ до публічної інформації

Фінансові ресурси

Запобігання і протидія проявам корупції

Звернення громадян

Представник урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини

Державні закупівлі

Регуляторна діяльність

Безоплатна правова допомога

Фотогалерея

Роз’яснення, юридичні консультації

Плани роботи та аналітична звітність

Методичні рекомендації

Кадрова робота та державна служба

Єдиний реєстр громадських формувань

Пошукова система Єдиний реєстр громадських формувань

Єдиний реєстр спеціальних бланків нотаріальних документів

Єдиний реєстр нотаріусів

Архів

Декларації про майно, доходи, витрати і зобовязання фінансового характеру керівництва Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області

Газета Юстиція Чернігівщини

Відкриті дані

Перелік нормативно-правових актів, зареєстрованих Головним територіальним управлінням юстиції у Чернігівській області

Головне територіальне управління юстиції оголошує конкурс на заміщення вакантних посад

Зміни до статуту Шлюб за добу Запрошуємо до роботи на посаді державного нотаріуса Вакансія

Графік

Назад

Новини
<<<29 - 42 з 2368>>> Архів
09 Листопада 2017 року
Повідомлення
Проведено он-лайн семінар по нерухомості з акредитованим суб’єктом

9 листопада 2017 року було проведено он-лайн семінар за допомогою програмного забезпечення «Skype» в сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно з Філією комунального підприємства «Реєстраційно-інвентаризаційна служба» Грунської сільської ради в Чернігівській області.

Так, під час спілкування начальник відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Світлана Федчун розповіла державним реєстраторам про основні зміни в законодавстві у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, а також обговорила

09 Листопада 2017 року
Повідомлення
Фахівці управління юстиції зустрілися з прийомними батьками та батьками вихователями

9 листопада 2017 року головний спеціаліст відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Наталія Петухова спільно з начальником відділу з питань нотаріату Оксаною Железняк та головним спеціалістом відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Управління державної реєстрації Тетяною Фроловою завітали до Чернігівського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді аби поспілкуватися з прийомними батьками та батьками вихователями дитячого

09 Листопада 2017 року
Повідомлення
У Ніжині працювала «мобільна група» з питань захисту прав землевласників

9 листопада 2017 року відбувся виїзд мобільного консультативного пункту з питань захисту прав землевласників та землекористувачів до Ніжина.

Аграріїв міста консультували начальник Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області Олег Трейтяк, головний спеціаліст відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Управління державної реєстрації Лідія Шурда, начальник управління Державного земельного кадастру Головного управління Держземкадастру у Чернігівській області Антоніна Бороденчик, начальник Ніжинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Володимир Бригинець.

09 Листопада 2017 року
Повідомлення
Відбувся семінар за допомогою програмного забезпечення "Skype"

9 листопада 2017 року головним спеціалістом відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Надією Розсошко було проведено семінар за допомогою програмного забезпечення «Skype» з суб’єктом державної реєстрації Семенівською районною державною адміністрацією в сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців.

09 Листопада 2017 року
Повідомлення
Проведено семінар для членів громадської організації

8 листопада 2017 року головним спеціалістом відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації Інною Медведєвою для членів громадської організації "Чернігівський центр здорової молоді" в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО» проведено семінар з питань дотримання прав та свобод громадян України,

08 Листопада 2017 року
Повідомлення
Про проект «Я МАЮ ПРАВО!» дізнались соціально незахищені жителі міста Чернігова

Реалізуючи загальнонаціональний правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!» команда Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області спілкується з різними верствами населення області. Це і учнівська молодь, працівники підприємств, військові, пенсіонери та ін.

Сьогодні, 8 листопада, була нагода поговорити з підопічними територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Деснянської районної у місті Чернігові ради. Надавали консультації, роз’яснювали норми цивільного, сімейного та земельного законодавства, допомагали у вирішенні простих життєвих ситуацій – як уникнути телефонного шахрайства, як поводитись у відносинах між банком та клієнтом, як відчужити нерухомість на користь неповнолітньої дитини, як проводиться стягнення з боржника сум за кредитним договором.

08 Листопада 2017 року
Повідомлення
Інформування батьків дошкільнят про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Вчора, 7 листопада, у Чернігівському дошкільному навчальному закладі № 7 відбулись загальні батьківські збори на тему: «Правова освіта у ДНЗ для батьків», участь в яких прийняла головний спеціаліст відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Світлана Джола.

Спеціаліст Головного територіального управління юстиції поінформувала батьків дошкільнят про загальнонаціональний право просвітницький проект Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!», етапи реалізації

08 Листопада 2017 року
Повідомлення
Уряд підтримав законопроект Мін'юсту проти тиску на бізнес

Кабінет міністрів у ході сьогоднішнього засідання підтримав розроблений Міністерством юстиції та робочою групою з представників бізнесу та правоохоронних органів за ініціативи Прем’єр-міністра законопроект проти тиску на бізнес, спрямований на подолання такого ганебного явища як «маски-шоу» на підприємствах.

Докладніше https://minjust.gov.ua/news/ministry/uryad-pidtrimav-zakonoproekt-minyustu-proti-tisku-na-biznes

Новини Міністерства юстиції

07 Листопада 2017 року
Повідомлення
З селянами Андріївки спілкувалися фахівці Управління державної реєстрації

Сьогодні в приміщені Андріївської сільської ради головні спеціалісти відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Управління державної реєстрації Тетяна Фролова і Лідія Шурда у складі «мобільної групи» з питань захисту прав землевласників та землекористувачів поспілкувалися з селянами з питань чинного земельного законодавства та відповіли на їх питання щодо права власності на земельні ділянки (паї).

Фахівці Управління державної реєстрації розповіли аграріям про роботу антирейдерського аграрного штабу, виїзні заходи мобільного консультативного пункту

07 Листопада 2017 року
Анонс
Відбудеться спільний прийом громадян у Бахмацькій районній державній адміністрації

10 листопада 2017 року з 12.00 до 13.00 у приміщенні Бахмацької районної державної адміністрації (м. Бахмач, вул. Першотравнева, 36, ІІ поверх, актовий зал) за участі керівництва Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області та Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області відбудеться спільний прийом громадян з питань діяльності органів юстиції та системи надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Довідки за телефонами: (0462) 60-49-28, (0462) 65-14-77.

06 Листопада 2017 року
Повідомлення
Інформаційний захід у Деснянській районній у м. Чернігові раді

6 листопада керівник Головного територіального управління юстиції Олег Трейтяк, перший заступник начальника Сергій Рудий, заступник начальника з питань державної виконавчої служби Сергій П’ятниця, начальник Управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Людмила Кузьміна провели навчання у трудовому колективі Деснянської районної у м. Чернігові ради.

На початку заходу Олег Трейтяк ознайомив присутніх з загальнонаціональним правопросвітницьким проектом Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!», його стратегією і ключовим меседжами.

06 Листопада 2017 року
Анонс
Відбудуться виїзди мобільних консультативних пунктів з питань захисту прав землевласників та землекористувачів!

Головне територіальне управління юстиції у Чернігівській області повідомляє про проведення мобільного консультативного пункту з питань захисту прав землевласників та землекористувачів:

7 листопада 2017 року з 11.00 до 13.00 в приміщені Андріївської сільської ради (с. Андріївка, вул. Михайлівська, 131);

9 листопада 2017 року з 11.00 до 13.00 в приміщені Ніжинської міської ради (м. Ніжин, пл. імені Івана Франка, 1).

06 Листопада 2017 року
Повідомлення
Черговий онлайн-семінар з питань державної реєстрації

Продовжується практика проведення онлайн-семінарів в сфері державної реєстрації за допомогою програмного забезпечення «skype» з суб’єктами державної реєстрації віддалених районів області.

Так, 3 листопада 2017 року спеціалістами Управління державної реєстрації проведено онлайн-семінар з державними реєстраторами та адміністраторами Срібнянської районної державної адміністрації.

03 Листопада 2017 року
Повідомлення
З майбутніми юристами спілкувались про новації та проект "Я МАЮ ПРАВО!"

Що нового у системі органів юстиції, які новації та онлайн сервіси ми впроваджуємо і як ними скористатися, як побудувати свою кар’єру та долучитися до команди управління юстиції – про це сьогодні, 3 листопада, йшла мова на зустрічі керівництва Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області зі студентами Навчально-наукового інституту права і соціальних технологій Чернігівського національного технологічного факультету.

Презентуючи загальнонаціональний правопросвітницький проект Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!» керівник управління юстиції Олег Трейтяк відзначив важливість цього проекту, адже молоде покоління має знати про свої права і володіти ними. Більш того, це важливо для майбутніх юристів, які згодом будуть самі захищати права інших людей.

<<<29 - 42 з 2368>>> Архів
Відеоновини:

Начальник управління

Трейтяк
Олег Миколайович

Органи та установи юстиції

Новини

Консультує Міністр юстиції