Головне територіальне управління юстиції у Чернігівській області
Напрямки діяльності Головного територіального управління юстиції

Перелік суб’єктів державної реєстрації, що здійснюють державну реєстрацію нерухомості та бізнесу в Чернігівській області

Перелік суб’єктів державної реєстрації, які забезпечують зберігання реєстраційних справ у паперовій формі

Реєстрація громадських формувань зі статусом юридичної особи через фронт-офіси

Перелік громадських об’єднань щодо яких прийняті рішення відповідно до Закону України «Про громадські об’єднання»

Переліки організацій роботодавців та легалізованих професійних спілок (їх організацій, об’єднань)

Проекти рішень Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області, що підлягають обговоренню

Нормативно-правові акти Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області

Доступ до публічної інформації

Фінансові ресурси

Запобігання і протидія проявам корупції

Звернення громадян

Представник урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини

Державні закупівлі

Регуляторна діяльність

Безоплатна правова допомога

Фотогалерея

Роз’яснення, юридичні консультації

Плани роботи та аналітична звітність

Методичні рекомендації

Кадрова робота та державна служба

Єдиний реєстр громадських формувань

Пошукова система Єдиний реєстр громадських формувань

Єдиний реєстр спеціальних бланків нотаріальних документів

Єдиний реєстр нотаріусів

Архів

Декларації про майно, доходи, витрати і зобовязання фінансового характеру керівництва Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області

Газета Юстиція Чернігівщини

Відкриті дані

Перелік нормативно-правових актів, зареєстрованих Головним територіальним управлінням юстиції у Чернігівській області

Головне територіальне управління юстиції оголошує конкурс на заміщення вакантних посад

Зміни до статуту Шлюб за добу Запрошуємо до роботи на посаді державного нотаріуса Вакансія

Графік

Назад

Новини
<<<29 - 42 з 2206>>> Архів
08 Вересня 2017 року
Повідомлення
У Центральному відділі ДВС обговорили питання організації діяльності щодо запобігання та протидії корупції

7 вересня 2017 року в Центральному відділі державної виконавчої служби м. Чернігів відбулась нарада під головуванням заступника начальника Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області з питань державної виконавчої служби Сергія П’ятниці за участі завідувача сектору з питань запобігання і виявлення корупції Андрія Трубенка.

На порядку денному заходу - питання організації діяльності щодо запобігання та протидії корупції в органах державної виконавчої служби.

08 Вересня 2017 року
Повідомлення
Працюємо для людей. Добрі справи продовжуються!

Команда Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області продовжує робити гарні справи.

Оперативно працює комісія з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації, завдяки чому громадяни мають можливість швидко та безкоштовно поновити свої права у сфері реєстрації нерухомості.

Так, завдяки спрацьованим діям фахівців територіального управління юстиції вдалося усунути перешкоди у здійсненні розпорядження законним власником об’єктом нерухомого майна - квартирою. Ганні Поповій були надані кваліфіковані та змістовні консультації з приводу можливих законних шляхів усунення перешкод у розпорядженні належною їй частиною квартири, надано безпосередню допомогу у підготовці звернення до Міністерства юстиції.

07 Вересня 2017 року
Повідомлення
Як в Городні та Седневі спрацював мобільний консультативний пукт

7 вересня 2017 року мобільний консультативний пункт з питань захисту прав землевласників та землекористувачів працював у м. Городня та смт Седнів.

З питань діяльності органів юстиції області та системи надання безоплатної правової допомоги аграріїв інформували начальник Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області Олег Трейтяк, заступник начальника відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Управління державної реєстрації Дмитро Онищенко, а також директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області Ірина Протченко.

07 Вересня 2017 року
Анонс
До уваги представників громадськості, підприємств-агровиробників!

12 вересня 2017 року з метою забезпечення захисту прав землевласників та представників аграрного бізнесу, проведення ефективної інформаційно-роз’яснювальної роботи в м. Остер та в смт Козелець буде діяти мобільний консультативний пункт.

- з 10.30 до 12.00 год. - в приміщенні Остерської міської ради за адресою: м.Остер, вул. Незалежності, 21;

- з 12.30 до 15.00 - в приміщенні Козелецької районної державної адміністрації за адресою: смт Козелець, вул. Соборності, 27.

07 Вересня 2017 року
Повідомлення
Керівник територіального управління юстиції провів спільний прийом громадян у Городнянській РДА

7 вересня 2017 року начальник Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області Олег Трейтяк та директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області Ірина Протченко провели спільний прийом громадян у Городнянській районній державній адміністрації.

Громадянам буди надані правові роз’яснення відносно порядку отримання інформації щодо розпорядження не витребуваними паями, оформлення договору оренди землі колективної власності,

06 Вересня 2017 року
Інформація
Зареєстровано нові нормативно-правові акти

Головним територіальним управлінням юстиції у Чернігівській області після проведення правової експертизи 6 вересня 2017 року зареєстровано:

розпорядження Чернігівської обласної державної адміністрації від 18 серпня 2017 року №408 «Про втрату чинності розпоряджень голови обласної державної адміністрації» (реєстраційний №54/1143 від 06 вересня 2017 року);

розпорядження Чернігівської обласної державної адміністрації від 30 серпня 2017 року №427 «Про тарифи на платні послуги, що надаються комунальним лікувально-профілактичним закладом «Прилуцька центральна міська лікарня» (реєстраційний №55/1144 від 06 вересня 2017 року);

06 Вересня 2017 року
Повідомлення
Підсумовуємо результати роботи мобільного консультативного пункту в Срібному та Прилуках

6 вересня 2017 року мобільний консультативний пункт з питань захисту прав землевласників та землекористувачів за участю керівництва Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області працював в смт Срібне та м. Прилуки.

Індивідуальні консультації з питань захисту прав у сфері орендних відносин та земельного законодавства надавали начальник територіального управління юстиції Олег Трейтяк, начальник Управління державної реєстрації В’ячеслав Хардіков, начальник відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Управління державної реєстрації В’ячеслав Черниш.

06 Вересня 2017 року
Повідомлення
Про новації Мін’юсту говорили з секретарями сільських, селищних, міських рад області

6 вересня 2017 року в рамках співпраці з Чернігівським Центром перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій фахівці Управління державної реєстрації зустрілися з секретарями виконавчих комітетів сільських, селищних рад Бахмацького, Варвинського, Городнянського, Козелецького, Прилуцького, Ріпкинського, Корюківського, Носівського, Срібнянського районів Чернігівської області.

Так заступник начальника відділу державної реєстрації актів цивільного стану Управління державної реєстрації Олена Ющенко провела конверсаторіум, під час якого ознайомила аудиторію з усіма новаціями Міністерства юстиції України у сфері державної реєстрації актів цивільного стану. Найбільше слухачів зацікавила інформація про функціонування в м. Чернігові, з лютого поточного року,

06 Вересня 2017 року
Анонс
Відбудеться спільний прийом громадян у Городнянській РДА

Завтра, 07 вересня 2017 року, з 10.30 до 12.00 год. у приміщенні Городнянської районної державної адміністрації (м. Городня, вул. Троїцька, 10) за участі керівництва Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області та Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області відбудеться спільний прийом громадян з питань діяльності органів юстиції та системи надання безоплатної вторинної правової допомоги.

05 Вересня 2017 року
Повідомлення
Продовжуємо правове інформування громадян у місті

Сьогодні в Чернігові дощить.

Та команді Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області по осінньому прохолодна погода не завадила вийти в місто та провести інформування громадян про їх права та свободи.

Правники розповіли перехожим про реалізацію органами юстиції загальнонаціонального просвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО», розповсюдили серед містян буклети «Забирають бізнес? Відбирають майно?», «Не знаєш як вирішити спір?», «Вимагають хабара за іспит чи навчання?» та ін.

05 Вересня 2017 року
Відео

05 Вересня 2017 року
Повідомлення
Відділи ДВС продовжують інформаційну компанію по роз’ясненню чинного законодавства України

Так, загальний показник по проведенню просвітницьких заходів у вигляді виїздів до сільських рад, виступів працівників відділів ДВС у трудових колективах підприємств, установ та організацій, у серпні становив: 19.

Вуличне інформування громадян про новації у сфері примусового виконання рішень судів та інших органів провели Бахмацький, Городнянський, Козелецький, Менський районні відділи ДВС.

Активно спрацювали Варвинський, Талаївський районні та Ніжинський, Прилуцький міськрайонні відділи ДВС, оскільки забезпечили роз’яснювальну компанію у засобах масової інформації (1- запис на радіомовленні, 3 - статті у газетах).

05 Вересня 2017 року
Інформація
Про новий сервіс Міністерства юстиції України "SMS-МАЯК"

У питанні незаконного заволодіння майном принциповим моментом є час, тому чим швидше законний власник зреагує на захоплення майна, тим більше має шансів повернути вкрадене без втрат.

Міністерство юстиції України запустило новий сервіс під назвою "SMS-МАЯК", який вбереже власників нерухомості від втрати свого майна.

Що треба знати.

05 Вересня 2017 року
Інформація
Порядок доступу державних реєстраторів прав на нерухоме майно та користування відомостями Державного земельного кадастру

27 липня 2017 року набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 12 липня 2017 року № 509, якою був затверджений Порядок доступу державних реєстраторів прав на нерухоме майно та користування відомостями Державного земельного кадастру.

Звертаємо увагу, що вищевказана постанова застосовується з 1 жовтня 2017, коли буде технічно налагоджено інформаційну взаємодію між Державним реєстром речових прав на нерухоме майно та Державним земельним кадастром.

Детальніше про це.

<<<29 - 42 з 2206>>> Архів
Відеоновини:

Начальник управління

Трейтяк
Олег Миколайович

Органи та установи юстиції

Новини

Консультує Міністр юстиції