Головне територіальне управління юстиції у Чернігівській області
Напрямки діяльності Головного територіального управління юстиції

Перелік суб’єктів державної реєстрації, що здійснюють державну реєстрацію нерухомості та бізнесу в Чернігівській області

Перелік суб’єктів державної реєстрації, які забезпечують зберігання реєстраційних справ у паперовій формі

Реєстрація громадських формувань зі статусом юридичної особи через фронт-офіси

Перелік громадських об’єднань щодо яких прийняті рішення відповідно до Закону України «Про громадські об’єднання»

Переліки організацій роботодавців та легалізованих професійних спілок (їх організацій, об’єднань)

Проекти рішень Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області, що підлягають обговоренню

Нормативно-правові акти Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області

Доступ до публічної інформації

Фінансові ресурси

Запобігання і протидія проявам корупції

Звернення громадян

Представник урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини

Державні закупівлі

Регуляторна діяльність

Безоплатна правова допомога

Фотогалерея

Роз’яснення, юридичні консультації

Плани роботи та аналітична звітність

Методичні рекомендації

Кадрова робота та державна служба

Єдиний реєстр громадських формувань

Пошукова система Єдиний реєстр громадських формувань

Єдиний реєстр спеціальних бланків нотаріальних документів

Єдиний реєстр нотаріусів

Архів

Декларації про майно, доходи, витрати і зобовязання фінансового характеру керівництва Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області

Газета Юстиція Чернігівщини

Відкриті дані

Прийом громадян посадовими особами Головного територіального управління юстиції у режимі відеоконференц-зв`язку

Перелік нормативно-правових актів, зареєстрованих Головним територіальним управлінням юстиції у Чернігівській області

Головне територіальне управління юстиції оголошує конкурс на заміщення вакантних посад

Зміни до статуту Шлюб за добу Запрошуємо до роботи на посаді державного нотаріуса Вакансія

Графік

Назад

Новини
<<<29 - 42 з 2516>>> Архів
05 Січня 2018 року
Відео

05 Січня 2018 року
Повідомлення
Обговорено юридичні аспекти електронного декларування

4-5 січня 2018 року задля обговорення юридичних аспектів електронного декларування начальник Управління державної виконавчої служби Сергій П’ятниця та завідувач сектору з питань запобігання і виявлення корупції Андрій Трубенок зустрілись з працівниками Чернігівського районного відділу державної виконавчої служби та працівниками Деснянського відділу державної виконавчої служби міста Чернігів.

Зокрема, говорили про підстави подачі електронної декларації, суб’єктів декларування, типи декларацій, відповідальність за несвоєчасне подання чи неподання декларацій, за несвоєчасне повідомлення чи неповідомлення про суттєві зміни в майновому стані та відкриття валютного

04 Січня 2018 року
Повідомлення
Відбулись заходи у міському Палаці урочистих подій

4 січня 2018 року начальник Головного територіального управління юстиції Олег Трейтяк і начальник Управління державної реєстрації В’ячеслав Хардіков завітали до міського Палацу урочистих подій.

На зустрічі з колективом Чернігівського міського відділу державної реєстрації актів цивільного стану керівники привітали новопризначеного заступника начальника відділу – Марину Моцар.

За нагоди поспілкувалися і з відвідувачами відділу з актуальних питань чинного законодавства, зокрема розповіли про загальнонаціональний правопросвітницький проект Міністерства юстиції «Я МАЮ ПРАВО!», можливість укладення шлюбу за скороченою процедурою, отримання свідоцтва про народження

04 Січня 2018 року
Повідомлення
Плануємо роботу в рамках проекту Мін'юсту "Я МАЮ ПРАВО!"

4 січня 2018 року на робочій нараді працівники відділів реєстрації нормативно-правових актів і державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань обговорили нагальні питання та запланували заходи в рамках проекту Міністерства юстиції "Я МАЮ ПРАВО!"

Нарада відбулась за участі начальника Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області Олега Трейтяка та начальника Управління державної реєстрації

04 Січня 2018 року
Повідомлення
Консультування військовослужбовців у Чернігівському обласному військовому комісаріаті

Спеціалісти Головного територіального управління юстиції спільно з фахівцями Чернігівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги продовжують роботу по наданню безоплатної первинної правової допомоги військовослужбовцям в Регіональній приймальні Міністра оборони України при Чернігівському обласному військовому комісаріаті.

Так, 3 січня 2018 року зацікавленим працівникам військкомату було роз’яснено особливості реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!». В приймальні обладнено поличку, де розміщено інформаційне видання Міністерства юстиції України

04 Січня 2018 року
Повідомлення
Продовжується робота з реалізації проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

Продовжуємо інформувати громадян про проект Міністерства юстиції "Я МАЮ ПРАВО!" та зміни в законодавстві щодо посилення захисту права дитини на належне утримання.

3 січня 2018 року фахівці Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Людмила Кузьміна, Світлана Трянова, Наталія Лемешко розповіли працівникам комунального підприємства «Чернігівське тролейбусне управління», Ріпкинського районного центру зайнятості, Ріпкинського об’єднаноного управління Пенсійного фонду України, а також Ріпкинської філії КБ «Приватбанку» як реалізується загальнонаціональний правопросвітницький проект Мін'юсту органами юстиції Чернігівщини та розмістили зовнішню рекламу "Забув про аліменти? - Забудь про подорожі!",

03 Січня 2018 року
Інформація
До уваги суб’єктів державної реєстрації!

20 грудня 2017 року Кабінетом Міністрів України прийнято постанову № 1025 «Про внесення змін до порядків, затверджених постановами Кабінету Міністрів України від 25 грудня 2015 р. № 1128 і від 21 грудня 2016 р. № 990».

Уряд визначив механізм виконання судових рішень за результатами оскарження рішення, дії або бездіяльності суб’єкта розгляду скарги у сфері державної реєстрації, а також механізм забезпечення повного та всебічного розгляду скарг у сфері державної реєстрації.

Крім того, передбачається можливість отримання додаткових відомостей по суті скарги, зокрема пояснень державного реєстратора/суб'єкта державної реєстрації, копій документів, на підставі яких проведено реєстраційні дії територіальними органами за ініціативи Міністерства юстиції України.

Детальніше на Урядовому порталі.

03 Січня 2018 року
Інформація
Змінено ставки плати (адміністративного збору) за державну реєстрацію нерухомості та бізнесу з 1 січня 2018 року

У зв’язку зі встановленням Законом України «Про державний бюджет України на 2018 рік» від 07.12.2017 № 2246-VIII прожиткового мінімуму для працездатних осіб з 01.01.2018 в розмірі 1762 гривні, було змінено ставки плати (адміністративного збору) за державну реєстрацію нерухомості та бізнесу, а також за отримання інформації і надання відомостей з реєстрів.

З актуальними ставками плати (адміністративного збору) можна ознайомитись тут.

29 Грудня 2017 року
Повідомлення
У Чернігові взяла шлюб 400 ювілейна пара!

28 грудня 2017 року в Міському палаці культури поєднали свої долі В’ячеслав і Тетяна, які стали 400 парою, що одружилася в Чернігові за скороченою процедурою «Шлюб за добу».

На святковій церемонії молодят привітали керівник Головного територіального управління юстиції Олег Трейтяк і начальник Управління державної реєстрації В’ячеслав Хардіков.

Олег Трейтяк зауважив, що пілотний проект Міністерства юстиції «Шлюб за добу» виявився успішним та користується популярністю серед Чернігівців та гостей міста. «Хай щастить, вам, молода родина! І вогники кохання у ваших очах ніколи не згасають!», - побажав подружній парі очільник обласної юстиції.

29 Грудня 2017 року
Інформація
Зареєстровано нові нормативно-правові акти

Головним територіальним управлінням юстиції у Чернігівській області після проведення правової експертизи 28 грудня 2017 року зареєстровано:

розпорядження Варвинської районної державної адміністрації Чернігівської області від 14 грудня 2017 року №334 «Про організацію громадських робіт у 2018 році» (реєстраційний №80/1169 від 28 грудня 2017 року);

розпорядження Корюківської районної державної адміністрації Чернігівської області від 19 грудня 2017 року №598 «Про організацію громадських робіт у 2018 році» (реєстраційний №81/1170 від 28 грудня 2017 року);

28 Грудня 2017 року
Повідомлення
Прийом громадян у бібліотеці

28 грудня 2017 року головним спеціалістом Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області Світланою Джолою та представником Чернігівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Юлією Бойко проводився прийом громадян в громадській приймальні Чернігівської обласної універсальної наукової бібліотеки імені В. Г. Короленка.

Надавались роз’яснення з питань укладання договору дарування квартири, наслідків оформлення

27 Грудня 2017 року
Інформація
Особливості державної реєстрації товариства з обмеженою відповідальністю

Товариство з обмеженою відповідальністю є найпоширенішою організаційно – правовою формою юридичних осіб.

З порядком створення юридичних осіб, а також з порядком їх державної реєстрації можна ознайомитися тут.

27 Грудня 2017 року
Повідомлення
Зареєстровано нові нормативно-правові акти

Головним територіальним управлінням юстиції у Чернігівській області після проведення правової експертизи 26 грудня 2017 року зареєстровано:

розпорядження Чернігівської обласної державної адміністрації від 15 грудня 2017 року №675 «Про тарифи на платні ортопедичні стоматологічні послуги, що надаються Городнянською центральною районною лікарнею» (реєстраційний №77/1166 від 26 грудня 2017 року);

розпорядження Чернігівської обласної державної адміністрації від 20 грудня 2017 року №687 «Про втрату чинності розпорядження голови обласної державної адміністрації від 27.01.2009 року №18» (реєстраційний №78/1167 від 26 грудня 2017 року);

розпорядження Срібнянської районної державної адміністрації Чернігівської області від 12 грудня 2017 року №384 «Про організацію громадських робіт у 2018 році» (реєстраційний №79/1168 від 26 грудня 2017 року).

26 Грудня 2017 року
Повідомлення
Про проект "Я МАЮ ПРАВО!" дізнались представники фізкультурно - спортивного товариства «Україна»

22 грудня 2017 року головний спеціаліст відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Надія Розсошко провела зустріч з трудовим колективом Учбово-спортивної бази Чернігівської обласної організації фізкультурно - спортивного товариства «Україна» і розповіла про новації, які активно запроваджуються Мін’юстом та сервіси, що діють в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту Мін'юсту «Я МАЮ ПРАВО!».

<<<29 - 42 з 2516>>> Архів
Відеоновини:

Начальник управління

Трейтяк
Олег Миколайович

Органи та установи юстиції

Новини

Консультує Міністр юстиції