Головне територіальне управління юстиції у Чернігівській області
Напрямки діяльності Головного територіального управління юстиції

Перелік суб’єктів державної реєстрації, що здійснюють державну реєстрацію нерухомості та бізнесу в Чернігівській області

Перелік суб’єктів державної реєстрації, які забезпечують зберігання реєстраційних справ у паперовій формі

Реєстрація громадських формувань зі статусом юридичної особи через фронт-офіси

Переліки організацій роботодавців та легалізованих професійних спілок (їх організацій, об’єднань)

Проекти рішень Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області, що підлягають обговоренню

Нормативно-правові акти Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області

Доступ до публічної інформації

Звернення громадян

Фінансові ресурси

Запобігання і протидія проявам корупції

Представник урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини

Державні закупівлі

Фотогалерея

Регуляторна діяльність

Безоплатна правова допомога

Плани роботи та аналітична звітність

Роз’яснення, юридичні консультації

Методичні рекомендації

Кадрова робота та державна служба

Пошукова система Єдиний реєстр громадських формувань

Єдиний реєстр спеціальних бланків нотаріальних документів

Єдиний реєстр нотаріусів

Архів

Декларації про майно, доходи, витрати і зобовязання фінансового характеру керівництва Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області

Газета Юстиція Чернігівщини

Відкриті дані

Перелік нормативно-правових актів, зареєстрованих Головним територіальним управлінням юстиції у Чернігівській області

Прийом громадян посадовими особами Головного територіального управління юстиції у режимі відеоконференц-зв`язку

Головне територіальне управління юстиції оголошує конкурс на заміщення вакантних посад

Вакансія Шлюб за добу Запрошуємо до роботи на посаді державного нотаріуса Графік Графік

Назад

Новини
<<<29 - 42 з 2826>>> Архів
20 Квітня 2018 року
Повідомлення
Практичні питання законодавства розглянули на черговому семінарі для юрисконсультів

Учора, 19 квітня 2018 року, Управлінням реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти проведено семінар для працівників юридичних служб, юрисконсультів та інших категорій працівників місцевих органів виконавчої влади, територіальних органів центральних органів виконавчої влади, підприємств, установ та організацій Чернігівської області.

Про особливості дотримання вимог законодавства про захист економічної конкуренції об’єктами господарювання, органами влади і місцевого самоврядування розповіла Наталія Казацька, в.о. голови Чернігівського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України.

20 Квітня 2018 року
Повідомлення
Адресна безоплатна правова допомога у геріатричному пансіонаті

З метою надання адресної безоплатної правової допомоги незахищеним верствам населення 18 квітня 2018 року відбувся виїзд мобільного інформаційного пункту Головного територіального управління юстиції до Козелецького геріатричного пансіонату.

Правові консультації та роз’яснення надавали керівник Управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Людмила Кузьміна, начальник відділу Світлана Трянова та приватний нотаріус Козелецького районного нотаріального округу Алла Рожець.

20 Квітня 2018 року
Повідомлення
Тематичні години зі школярами по проекту "Я МАЮ ПРАВО!"

18 квітня 2018 року в рамках правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» головним спеціалістом відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Світланою Джолою та головою Координаційної ради молодих юристів при Головному територіальному управлінні юстиції у Чернігівській області Оленою Івженко проведено виховну годину для учнів 8 та 9 класів закладу загальної середньої освіти № 34 м. Чернігова.

20 Квітня 2018 року
Повідомлення
Правові зустрічі з учнями школи №35

Зустрічі з учнями 35 школи міста Чернігова стали вже доброю традицією. Ми розповідаємо молоді про різні інститути та галузі права. Їм обов’язково це знадобиться у дорослому житті. Правопросвітницький проект "Я МАЮ ПРАВО!" в дії.

Вчора, у четвер, перший заступник начальника Головного територіального управління юстиції Сергій Рудий і фахівці Управління державної реєстрації Олена Ющенко та Анастасія Оліфіренко говорили з учнями про протидію домашньому насильству, про злочини у кіберпросторі та їх види, про кібербулінг, що є також формою насильства.

19 Квітня 2018 року
Інформація
Павло Петренко презентував другий пакет законодавчих змін, що посилюють відповідальність неплатників аліментів

Сьогодні Міністр юстиції Павло Петренко презентував у Верховній Раді другий пакет законодавчих ініціатив, спрямованих на захист прав дітей та посилення відповідальності батьків, які ухиляються від сплати аліментів.Запропоновані новели є продовженням реалізації ініціативи Мін’юсту #ЧужихДітейНеБуває.

«Ми бачимо реальний результат від запроваджених заходів впливу на боржників. Сотні тисяч найменших українців змогли отримати допомогу, яку не бачили роками. Це дало нам поштовх йти далі – напрацьовувати наступні новації, які назавжди ліквідують таке ганебне явище як несплата аліментів на утримання власних дітей», - наголосив очільник Мін’юсту.

19 Квітня 2018 року
Повідомлення
Робочий візит до Бобровиці

19 квітня 2018 року представники Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області перебували з візитом у м. Бобровиця.

Розпочався робочий день з того, що начальник Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області Олег Трейтяк, начальник Управління державної реєстрації В’ячеслав Хардіков, начальник Управління державної виконавчої служби Сергій П’ятниця, начальник відділу з питань нотаріату Оксана Железняк зустрілися з громадою міста у Бобровицькій районній державній адміністрації.

19 Квітня 2018 року
Повідомлення
Спеціалісти відділу персоналу зустрілися з учнями реабілітаційного центру

19 квітня 2018 року заступник начальника відділу персоналу Олена Черняченко та головний спеціаліст цього відділу Ірина Сердюк спілкувалися з учнями комунального закладу «Чернігівський навчально-реабілітаційний центр № 2».

Зустріч відбувалася в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту Міністерства юстиції «Я МАЮ ПРАВО!». Учням було повідомлено

19 Квітня 2018 року
АНОНС

Прес-анонс ТОВ "Експертна юридична служба" щодо проведення у Чернігові Всеукраїнського правового диктанту.

Акредитація ЗМІ до 18:00 19.04.2018 за тел. (067) 401-57-36/sana0000@rambler.ru (Олександра Троїцька–Координатор проекту у м. Чернігів).

19 Квітня 2018 року
Повідомлення
Підвищуємо правову культуру школярів

У загальноосвітній школі №18 м. Чернігова фахівці Управління державної виконавчої служби розповіли учням про правову культуру, норми Конституції України, діяльність органів юстиції та проект «Я МАЮ ПРАВО!».

18 квітня 2018 року спеціалісти відділу організації та контролю за виконанням рішень Інна Бобруйко та Вікторія Дегтяр завітали до учнів 9 класу, аби поцікавитись, які права, гарантовані Конституцією, вони знають? Чи знають, куди звернутися за захистом порушених прав, і чи володіють інформацією про види відповідальності неповнолітніх за вчинені правопорушення?

19 Квітня 2018 року
Відео
Ранок на Сівері. У прямому ефірі начальник Головного територіального управління юстиції Олег Трейтяк

19 Квітня 2018 року
Повідомлення
Ви маєте право на виконання рішення суду!

18 квітня 2018 року в Куликівському районному секторі з питань пробації Центрального міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації працював мобільний консультативний пункт Управління державної виконавчої служби.

Головний спеціаліст відділу організації та контролю за виконанням рішень Ольга Москаленко розповідала про посилення відповідальності за невиконання рішення суду про стягнення аліментів, про Єдиний реєстр боржників,

19 Квітня 2018 року
Повідомлення
У трудовому колективі міського віділу з питань пробації говорили про ініціативи Мін'юсту

У Чернігівському міському відділі з питань пробації Центрального міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації вчора, у середу, пройшла тематична зустріч із заступником начальника Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області з питань державної виконавчої служби Сергієм П'ятницею.

Зустріч відбулася в рамках правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!».

18 Квітня 2018 року
Повідомлення
Правові зустрічі зі школярами. Діти мають право знати!

Заступник начальника Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області з питань державної виконавчої служби Сергій П'ятниця сьогодні, 18 квітня, спілкувався з учнями 10 та 11 класів загальноосвітньої школи №24.

Говорили про функціонування органів державної виконавчої служби, їх повноваження, зокрема щодо стягнення боргів по зарплаті та аліментах. Особливу увагу держава приділяє захисту права дитини на належне утримання, про це свідчать норми так званого закону #ЧужихДітейНеБуває , що набрав чинності з 6 лютого цього року.

18 Квітня 2018 року
Повідомлення
Про проект "Я МАЮ ПРАВО!" дізналися фахівці ДП «Чернігівський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою»

18 квітня 2018 року спеціалісти відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Світлана Махріна та Ніна Приступа презентували працівникам державного підприємства «Чернігівський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою» загальнонаціональний правопросвітницький проект Мін’юсту «Я МАЮ ПРАВО!» та вручили тематичні ліфлети, інформаційні видання Міністерства юстиції України «Юстиція відкрита для людей» та примірники газети «Юстиція Чернігівщини».

<<<29 - 42 з 2826>>> Архів
Відеоновини:

Начальник управління

Трейтяк
Олег Миколайович

Органи та установи юстиції

Новини

Консультує Міністр юстиції

Зміни до статуту