Головне територіальне управління юстиції у Чернігівській області
Напрямки діяльності Головного територіального управління юстиції

Перелік суб’єктів державної реєстрації, що здійснюють державну реєстрацію нерухомості та бізнесу в Чернігівській області

Перелік суб’єктів державної реєстрації, які забезпечують зберігання реєстраційних справ у паперовій формі

Реєстрація громадських формувань зі статусом юридичної особи через фронт-офіси

Проекти рішень Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області, що підлягають обговоренню

Нормативно-правові акти Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області

Доступ до публічної інформації

Звернення громадян

Фінансові ресурси

Запобігання і протидія проявам корупції

Представник урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини

Державні закупівлі

Фотогалерея

Регуляторна діяльність

Безоплатна правова допомога

Плани роботи та аналітична звітність

Роз’яснення, юридичні консультації

Методичні рекомендації

Кадрова робота та державна служба

Пошукова система Єдиний реєстр громадських формувань

Єдиний реєстр спеціальних бланків нотаріальних документів

Єдиний реєстр нотаріусів

Архів

Декларації про майно, доходи, витрати і зобовязання фінансового характеру керівництва Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області

Газета Юстиція Чернігівщини

Відкриті дані

Перелік нормативно-правових актів, зареєстрованих Головним територіальним управлінням юстиції у Чернігівській області

Прийом громадян посадовими особами Головного територіального управління юстиції у режимі відеоконференц-зв`язку

Головне територіальне управління юстиції оголошує конкурс на заміщення вакантних посад

Вакансія Шлюб за добу Запрошуємо до роботи на посаді державного нотаріуса
Графік
Графік

Назад

Новини
<<<29 - 42 з 3413>>> Архів
06 Березня 2019 року
Інформація
Один день з роботи державного виконавця. Як працюють в Ічнянському районі

В Ічнянському районі батько багато років не хотів утримувати свого сина Володимира. За цей час дитина вже стала повнолітньою, а тато досі ніяк не міг розрахуватися з боргами.

Станом на 1 грудня минулого року заборгованість складала 42 790 гривень!

Державні виконавці звернули стягнення в першу чергу на його доходи, а згодом застосували до боржника всі передбачені законом обмеження. Наприклад, полювати, користуватися зброєю, керувати автомобілем й інші.

А ще по закону наклали штраф у розмірі 21 395 гривень та нарахували виконавчий збір-майже

06 Березня 2019 року
Повідомлення
Правовий урок з учнями школи №19

Права людини починаються з прав дитини - такою була тема зустрічі заступника керівника Управління державної реєстрації В'ячеслава Черниша з шестикласникам загальноосвітньої школи №19 м. Чернігова.

Як протидіяти насильству в сім'ї та школі, які дії вважаються насильством, що робити, щоб не стати жертвою, та куди звертатися за захистом. Все це обговорили з учнями

04 Березня 2019 року
Повідомлення
Про послуги у сфері державної реєстрації говорили з трудовим колективом залізничного вокзалу

Фахівці Управління державної реєстрації зустрілися з трудовим колективом залізничного вокзалу станції "Чернігів" виробничого підрозділу Київської дільниці залізничних перевезень в рамках правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!».

«Зареєструвати нерухомість, отримати інформацію з державних реєстрів он-лайн, скористатися іншими послугами у сфері державної реєстрації за допомогою он-лайн сервісів є доступним для будь-якого користувача», - зазначив на зустрічі заступник керівника Управління державної реєстрації В’ячеслав Черниш.

Окрім інформування про новації та сервіси, що впроваджені Міністерством юстиції України у сфері реєстрації нерухомості,

04 Березня 2019 року
Повідомлення
Що може жінка: у Чернігові відбувся щорічний ярмарок

У перші дні березня в Чернігові багато років поспіль проводиться обласний ярмарок «Що може жінка».

Як відзначила Ірина Дорожкіна, голова  ГО «Спілка жінок Чернігівщини», такий захід – це майданчик, де можна не тільки презентувати себе, а й поспілкуватися та обмінятися досвідом. Цьогоріч організатори  запропонували протягом трьох днів відвідати тренінги, зустрічі із цікавими жінками,  презентації, показ мод, творчі майстер-класи для всієї родини, різноманітні конкурси.

Фахівці Управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти долучились до програми заходів і стали частиною світу жіночої краси

04 Березня 2019 року
Повідомлення
В гостях у казки: прем'єра вистави "Солом'яний бичок"

На початку весни в Чернігівському обласному театрі ляльок імені Олександра Довженка аншлаг. До уваги глядачів представлено виставу-жарт за українською народною казкою «Солом’яний бичок».

Народні казки – популярний фольклорний жанр, різні за тематикою, однак спільні в ідеї – навчити дітей добру, мудрості, любові та повазі один до одного. Саме тому команда Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області разом з малечею завітала на театральну прем’єру.

Казка про бичка показала діткам, що слід бути обережними з незнайомими людьми, справедливими у прийнятті рішень.

01 Березня 2019 року
Повідомлення
Розмова зі студентами, круглий стіл та прийом громадян: результати робочої поїздки до Бобровицького району

Керівник обласного управління юстиції Олег Трейтяк та його заступник з питань державної реєстрації В’ячеслав Хардіков вчора побували у Бобровицькому районі, де провели прийом громадян, обговорили ситуацію з виплатою аліментних зобов’язань та зустрілись зі студентами коледжу.

Під час засідання круглого столу учасники говорили про проблематику стягнення аліментів. У Бобровицькому районі відділом державної виконавчої служби в цьому році вже стягнуто майже 270 тисяч гривень, з них 161 тисяча гривень – завдяки застосуванню обмежень, передбачених статтею 71 Закону України «Про виконавче провадження».

01 Березня 2019 року
Інформація

Відтепер скористатися послугами з державної реєстрації актів цивільного стану стало ще зручніше.

Без черг! Без хабарів! Без бюрократії!

28 Лютого 2019 року
Відео

Керівник Чернігівської юстиції Олег Трейтяк в ефірі телеканалу "Новий Чернігів".
Разом з фахівцем ювенальної превенції Чернігівського відділу поліції Наталією Горох розповідають про застосування норм нещодавно прийнятого Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)".

28 Лютого 2019 року
Повідомлення
Відбулось засідання обласної координаційної ради з питань розвитку підприємництва

Про актуальні питання оподаткування, здійснення державного нагляду та контролю, проведення комплексних заходів, спрямованих на детінізацію зайнятості та доходів населення, новели законодавчої бази із захисту підприємців та загальну ситуацію на ринку праці говорили на засіданні обласної координаційної ради з питань розвитку підприємництва на чолі з головою Чернігівської облдержадміністрації Олександром Мисником.

Впровадження останніх реформ у сфері захисту прав підприємців – питання з яким виступив на засіданні керівник обласного управління юстиції Олег Трейтяк.

27 Лютого 2019 року
Повідомлення
Стан виконання рішень про стягнення аліментів на Корюківщині: тема круглого столу

Сьогодні у Корюківці за ініціативою Управління державної виконавчої служби обговорювали проблематику виконання рішень про стягнення аліментів.

Цікавим є той факт, що у порівнянні з 2017 роком збільшилась кількість заяв до суду про зменшення розміру призначених аліментів. Це як правило ініціюють батьки-чоловіки, - зазначила під час свого виступу керівник апарату Корюківського районного суду Наталія Ющенко.

Ймовірною причиною є показник середньомісячної заробітної плати в районі.

25 Лютого 2019 року
АНОНС
У Бобровиці відбудеться прийом громадян

28 лютого 2019 року в приміщенні Бобровицької районної державної адміністрації (м. Бобровиця, вул. Незалежності, 46,мала зала) буде проводитись прийом громадян керівництвом Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області.

Години прийому:  з 10.00 до 10.45. Запрошуємо всіх бажаючих!

Телефони для довідок: (0462) 60 49 28.

25 Лютого 2019 року
Інформація
Позиція Міністерства юстиції щодо мітингу нотаріусів, які виступають проти іспитів професійної компетентності у сфері держреєстрації

Одним із завдань Міністерства юстиції є захист майнових прав шляхом формування та реалізації політики у сфері державної реєстрації. До Мін’юсту надходить багато скарг від громадян та бізнесу на випадки рейдерських захоплень, до яких причетні реєстратори та нотаріуси, котрі були відключені від доступу до реєстру за вчинені порушення, але згодом, коли термін відключення сплив, знову почали працювати. Саме для того, щоб підвищити якість роботи цих реєстраторів було прийнято рішення про запровадження для них кваліфікаційних іспитів.

22 Лютого 2019 року
Повідомлення
У Городні відбувся круглий стіл на тему стягнення аліментів

Як втілюються в життя норми законодавства, що посилює відповідальність неплатників аліментів, говорили нещодавно за круглим столом у Городнянській районній раді.

Представники органів державної виконавчої служби, поліції, служби пробації, місцевого самоврядування та державної служби зайнятості зібрались задля оперативного обговорення практичних питань, пошуку спільних рішень та оцінки тих позитивних змін, що стали результатом реалізації законодавчих ініціатив, спрямованих нагадати батькам-боржникам про їх обов’язок утримувати дитину.

21 Лютого 2019 року
Інформація
ДВС-діє!

Що може спонукати людину виконувати свої обов’язки? Лише закон і санкції за невиконання норм права!

У Куликівському районі батько з 2009 року мав сплачувати аліменти в примусовому порядку, тобто за рішенням суду. Сума на одну дитину становила ¼ всіх видів заробітку (доходів) щомісяця, але не менше одного неоподаткованого мінімуму доходів громадян. Обов’язки свої він виконував не завжди і несвоєчасно. 

Нагадаємо,

<<<29 - 42 з 3413>>> Архів
Відеоновини:

Начальник управління

Трейтяк
Олег Миколайович

Органи та установи юстиції

Новини

Консультує Міністр юстиції

Зміни до статуту