Головне територіальне управління юстиції у Чернігівській області
Напрямки діяльності Головного територіального управління юстиції

Перелік суб’єктів державної реєстрації, що здійснюють державну реєстрацію нерухомості та бізнесу в Чернігівській області

Перелік суб’єктів державної реєстрації, які забезпечують зберігання реєстраційних справ у паперовій формі

Реєстрація громадських формувань зі статусом юридичної особи через фронт-офіси

Проекти рішень Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області, що підлягають обговоренню

Нормативно-правові акти Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області

Доступ до публічної інформації

Звернення громадян

Фінансові ресурси

Запобігання і протидія проявам корупції

Представник урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини

Державні закупівлі

Фотогалерея

Регуляторна діяльність

Безоплатна правова допомога

Плани роботи та аналітична звітність

Роз’яснення, юридичні консультації

Методичні рекомендації

Кадрова робота та державна служба

Пошукова система Єдиний реєстр громадських формувань

Єдиний реєстр спеціальних бланків нотаріальних документів

Єдиний реєстр нотаріусів

Архів

Декларації про майно, доходи, витрати і зобовязання фінансового характеру керівництва Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області

Газета Юстиція Чернігівщини

Відкриті дані

Перелік нормативно-правових актів, зареєстрованих Головним територіальним управлінням юстиції у Чернігівській області

Прийом громадян посадовими особами Головного територіального управління юстиції у режимі відеоконференц-зв`язку

Головне територіальне управління юстиції оголошує конкурс на заміщення вакантних посад

Вакансія Шлюб за добу Запрошуємо до роботи на посаді державного нотаріуса
Графік
Графік

Назад

Новини
<<<29 - 42 з 3284>>> Архів
20 Листопада 2018 року
Повідомлення
Вихованці дитсадка №21 знають про свої права

20 листопада свій робочий ранок начальник Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області Олег Трейтяк, в.о. начальника Управління державної виконавчої служби Ігор Бондарев, завідувач відділу організаційної роботи, документування та контролю Віта Чепур  почали із зустрічі з маленькими чернігівцями, завітавши до дитячого садочка №21 «Дзвіночок» .

«Сьогодні ми святкуємо Всесвітній день дитини, що започаткований з 1954 року», - розповів вихованцям закладу керівник обласної юстиції Олег Трейтяк.

20 Листопада 2018 року
Повідомлення
Говоримо про булінг відкрито

Учора, 19 листопада, у чернігівській школі-інтернат дітям демонстрували відеоролик про Ніка Вуйчича, його становлення як особистості, активний спосіб життя, досягнення і, головне, ставлення до цькування в дитячому середовищі. Діти змогли прокоментувати сюжет, пограти в інтелектуальні ігри та розв’язати кросворди.

Представники Управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Людмила Кузьміна та Світлана Трянова вели розмову з учнями про булінг, його прояви та ознаки, про те, що не варто замовчувати свої проблеми,

20 Листопада 2018 року
Інформація
Павло Петренко презентував законопроект #РейдерствоСтоп, що запроваджує нові інструменти боротьби з рейдерами

Міністерство юстиції разом з депутатами, представниками провідних бізнес асоціацій АСС, ЕВА, СУП та Офісу ефективного регулювання BRDO і Офісу Бізнес-омбудсмена напрацювали низку законодавчих ініціатив, спрямованих на подальше посилення боротьби з рейдерськими атаками на підприємства та майно громадян. Про це під час прес-конференції повідомив Міністр юстиції Павло Петренко.

«Мін’юст та Уряд вже зробили чимало для боротьби з рейдерством: в 2016 році прийнято комплексний антирейдерський закон, при Мін’юсті діє Комісія з розгляду скарг у сфері державної реєстрації, в усіх регіонах працюють антирейдерські аграрні штаби.

19 Листопада 2018 року
Анонс
Відбудеться виїзд консультативного пункту до Мени

21 листопада 2018 року в приміщенні Менського районного відділу державної виконавчої служби (м. Мена, вул. Героїв АТО, 20) буде проводитись прийом громадян фахівцями Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області. Консультування громадян відбудеться спільно з приватним нотаріусом Менського районного нотаріального округу Галиною Новик.

Години прийому:  12.00 - 13.00

Телефони для довідок: (0462) 60-49-28, (0244) 2-49-69.

 

19 Листопада 2018 року
Повідомлення
Стан реформування державних і комунальних ЗМІ обговорили на семінарі

16 листопада в Управлінні державної реєстрації  організували тематичний семінар для засновників друкованих засобів масової інформації «Основні аспекти реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації».

31 грудня 2018 року спливає строк для реформування друкованих ЗМІ, засновниками яких є органи державної влади, інші державні органи та органи місцевого самоврядування. Це передбачено нормами Закону України «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації».

19 Листопада 2018 року
Повідомлення
На засіданні антирейдерського аграрного штабу в Чернігівській облдержадміністрації

Оперативне засідання антирейдерського аграрного штабу відбулося у п'ятницю, 16 листопада, в Чернігівській обласній державній адміністрації під головуванням Юлії Свириденко.

Присутні на засіданні начальник Головного територіального управліня юстиції у Чернігівській області Олег Трейтяк, начальник Управління державної реєстрації В'ячеслав Хардіков, представники Головного управління Нацполіції в області, Департаменту агропромислового розвитку,

19 Листопада 2018 року
АНОНС
Відбудеться виїзд мобільного консультативного пункту до села Анисів Чернігівського району

23 листопада 2018 року з  11.00 у селі Анисів Чернігівського району працюватиме мобільний консультативний пункт з питань захисту прав землевласників та землекористувачів.

Місце проведення: Анисівська сільська рада за адресою: вул. Герасименка, буд. 26, село Анисів.

16 Листопада 2018 року
Повідомлення
За молодими фахівцями - майбутнє чернігівської юстиції

Напередодні Міжнародного дня студента начальник Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області Олег Трейтяк зустрічався з молоддю.

У вівторок, 14 листопада, до посадовця завітали студенти 4 курсу Чернігівського кооперативного коледжу, які опановують правознавство для того, щоб незабаром стати юристами. А сьогодні зустріч відбулась зі студентами Навчально-наукового інституту історії, етнології та правознавства імені О.М. Лазаревського.

Разом з Олегом Трейтяком ділився своїми думками та практичним досвідом в.о. керівника Управління державної виконавчої служби Ігор Бондарев.

16 Листопада 2018 року
Інформація
Відомості про організатора проведення державної реєстрації шлюбу за добу в місті Корюківка

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 13 липня 2016 р. № 502-р «Про запровадження реалізації пілотного проекту щодо державної реєстрації шлюбу» зі змінами, внесеними Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 14 листопада 2018 р. № 847-р, з клопотанням про спроможність надання послуги з організації проведення державної реєстрації шлюбу за обраним заявником місцем, 16 листопада 2018 року до Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області звернулось Комунальне підприємство «Благоустрій» Корюківської міської ради

16 Листопада 2018 року
Повідомлення
Зареєстровано нові нормативно-правові акти

Головним територіальним управлінням юстиції у Чернігівській області після проведення правової експертизи 15 листопада 2018 року зареєстровано:

розпорядження Ічнянської районної державної адміністрації від 25 жовтня 2018 року №250 « Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 19 грудня 2014 року №313» (реєстраційний №60/1233 від 15 листопада 2018 року);

наказ фінансового відділу Корюківської районної державної адміністрації Чернігівської області від 01 листопада 2018 року №61 « Про затвердження Інструкції з підготовки бюджетних запитів за програмно-цільовим методом» (реєстраційний №61/1234 від 15 листопада 2018 року).

15 Листопада 2018 року
Повідомлення
Протидія булінгу в шкільному середовищі: тема координаційної зустрічі в управлінні юстиції

За ініціативою Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області сьогодні, 15 листопада, пройшла координаційна зустріч представників юстиції, освітньої галузі, ювенальної превенції, соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, громадських організацій та інших зацікавлених осіб. Головна тема обговорення - як протидіяти цькуванню у школах.

На початку заходу Людмила Кузьміна, начальник Управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти, відзначила актуальність питання булінгу серед школярів та необхідність об’єднання зусиль всіх структур

14 Листопада 2018 року
Повідомлення
Правові консультації соціальним працівникам

Сьогодні, 14 листопада, консультативний пункт Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області працював у територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Новозаводського району м. Чернігова.

Правові консультації соціальним працівникам цієї установи надавали фахівці Управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Людмила Кузьміна та Світлана Трянова.

13 Листопада 2018 року
Інформація
Зверніть увагу: роздержавлення друкованих засобів масової інформації

31 грудня 2018 року закінчується термін для реформування друкованих засобів масової інформації, засновниками яких є органи державної влади, інші державні органи та органи місцевого самоврядування.

До завершення реформування державних та комунальних друкованих ЗМІ залишилось 2 місяці. Усього за попередні майже 3 роки з 752-х видань, що підлягають роздержавленню, реформувалось 260, серед яких 37% комунальних ЗМІ і 21% – державних. Чернігівська область посідає друге місце у рейтингу темпів роздержавлення в Україні, визначеному Центром демократії та верховенства права.

13 Листопада 2018 року
Навчальний семінар для працівників юридичних служб

Сьогодні фахівці Управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти провели семінар для працівників юридичних служб, юрисконсультів та інших категорій працівників місцевих органів виконавчої влади, територіальних органів центральних органів виконавчої влади, підприємств, установ та організацій Чернігівської області, залучивши представників Федерації профспілкових організацій Чернігівської області.

Начальник Управління Людмила Кузьміна приділила увагу порядку застосування податкової знижки на навчання, зокрема, як повернути частину коштів, сплачених за навчання.

<<<29 - 42 з 3284>>> Архів
Відеоновини:

Начальник управління

Трейтяк
Олег Миколайович

Органи та установи юстиції

Новини

Консультує Міністр юстиції

Зміни до статуту