Головне територіальне управління юстиції у Чернігівській області
Напрямки діяльності Головного територіального управління юстиції

Перелік суб’єктів державної реєстрації, що здійснюють державну реєстрацію нерухомості та бізнесу в Чернігівській області

Перелік суб’єктів державної реєстрації, які забезпечують зберігання реєстраційних справ у паперовій формі

Реєстрація громадських формувань зі статусом юридичної особи через фронт-офіси

Переліки організацій роботодавців та легалізованих професійних спілок (їх організацій, об’єднань)

Проекти рішень Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області, що підлягають обговоренню

Нормативно-правові акти Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області

Доступ до публічної інформації

Звернення громадян

Фінансові ресурси

Запобігання і протидія проявам корупції

Представник урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини

Державні закупівлі

Фотогалерея

Регуляторна діяльність

Безоплатна правова допомога

Плани роботи та аналітична звітність

Роз’яснення, юридичні консультації

Методичні рекомендації

Кадрова робота та державна служба

Пошукова система Єдиний реєстр громадських формувань

Єдиний реєстр спеціальних бланків нотаріальних документів

Єдиний реєстр нотаріусів

Архів

Декларації про майно, доходи, витрати і зобовязання фінансового характеру керівництва Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області

Газета Юстиція Чернігівщини

Відкриті дані

Перелік нормативно-правових актів, зареєстрованих Головним територіальним управлінням юстиції у Чернігівській області

Прийом громадян посадовими особами Головного територіального управління юстиції у режимі відеоконференц-зв`язку

Головне територіальне управління юстиції оголошує конкурс на заміщення вакантних посад

Зміни до статуту Шлюб за добу Запрошуємо до роботи на посаді державного нотаріуса Вакансія

Графік

Назад

Новини
<<<15 - 28 з 2588>>> Архів
13 Лютого 2018 року
Повідомлення
Тематичні навчання у Центрі підвищення кваліфікації

Вчора, 12 лютого, в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту Мін’юсту України «Я МАЮ ПРАВО!», головний спеціаліст відділу державної реєстрації актів цивільного стану Управління державної реєстрації Тетяна Соловей зустрілася із бухгалтерами сільських, селищних, міських рад області в Чернігівському центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій.

Під час зустрічі обговорювали правові засади державної реєстрації актів цивільного стану, порядок отримання безоплатної правової допомоги, проекти та сервіси Міністерства юстиції України.

12 Лютого 2018 року
АНОНС
Відбудуться навчання адміністраторів у Козельці

15 лютого 2018 року у Центрі надання адміністративних послуг Козелецької районної державної адміністрації відбудуться навчання для адміністраторів.

Тематика заходу: процедура прийняття документів через фронт-офіси у сфері реєстрації громадських формувань та документи, необхідні для державної реєстрації створення, змін чи припинення громадських формувань.

Організатор: Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області.

12 Лютого 2018 року
Повідомлення
Практичний семінар за участю представників Мін'юсту

9 лютого 2018 року в Чернігові відбувся семінар з суб’єктами державної реєстрації Чернігівської області «Актуальні питання державної реєстрації нерухомості та бізнесу».

Участь у заході взяли заступник начальника управління – начальник відділу розгляду звернень у сферах державної реєстрації Управління розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Департаменту державної реєстрації та нотаріату Міністерства юстиції України Володимир Нікітін, начальник управління державного земельного кадастру Головного управління Держгеокадастру в області Антоніна Бороденчик, фахівці Чернігівської філії ДП «Національні інформаційні системи» та керівництво Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області.

09 Лютого 2018 року
Інформація
Запрошуємо долучатись до проекту "Я МАЮ ПРАВО!"

Це рік за Указом Президента України від 14 листопада 2017 року № 361 оголошено роком реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!».

Запрошуємо до співпраці органи місцевого самоврядування, територіальні органи центральних органів виконавчої влади, представників громадянського суспільства.

Долучайтесь до проведення інформацйно-роз’яснювальних заходів, мета яких - інформування громадян про механізми захисту своїх прав у повсякденному житті.

Регіональний план заходів з реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!» у 2018-2019 роках у Чернігівській області.

Телефон для довідок: 60-49-28, e-mail: pravovaosvita@cn.minjust.gov.ua, Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області.

09 Лютого 2018 року
Повідомлення
Навчання держреєстраторів з Прилук

8 лютого 2018 року у Прилуках фахівці відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації навчали адміністраторів міського Центру надання адміністративних послуг.

А відвідувачі отримали інформацію про проект #«ЯМАЮПРАВО!», посилення відповідальності боржників за невиконання рішень суду про стягнення аліментів, можливості користування сервісом «Он-лайн Будинок юстиції».

09 Лютого 2018 року
Повідомлення
Прийом громадян в бібліотеці імені В.Г. Короленка

8 лютого 2018 року в громадській приймальні Чернігівської обласної універсальної наукової бібліотеки імені В. Г. Короленка проводився прийом громадян спеціалістами Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області, Чернігівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та Відділення Національної служби посередництва і примирення в Чернігівській області.

Надавались роз’яснення щодо порядку виконання судових рішень з питань, що регулюються Законом

08 Лютого 2018 року
Повідомлення
У Козелецькому районі інформували громадян

Вчора, 7 лютого, заступник начальника Управління державної виконавчої служби Алла Єдомаха та начальник Козелецького районного відділу державної виконавчої служби Микола Ліскович проводили інформаційно-роз'яснювальні заходи у Козельці.

Спочатку відбулась тематична зустріч із представниками структурних підрозділів Козелецької районної державної адміністрації, районної та селищної рад.

Говорили про новації в системі примусового виконання судових рішень, інститут приватних виконавців, функціонування Єдиного реєстру боржників, проекти Мін'юсту "Я МАЮ ПРАВО!", «Знаю!Довіряю!Виконую!» і «Я маю право на виконання рішення суду»,

08 Лютого 2018 року
Повідомлення
Навчальні заходи у Козелецькому відділі ДВС

7 лютого 2018 року на семінарі з колективом Козелецького районного відділу державної виконавчої служби обговорювали юридичні аспекти електронного декларування та дотримання правил етичної поведінки.

Головний спеціаліст сектору аналітики та статистики Управління державної виконавчої служби Людмила Олєйнікова на початку заходу розповіла про стратегію розвитку системи державної виконавчої служби на 2018 рік, зокрема, про запровадження постійної системи перевірки якості надання послуг в органах державної виконавчої служби #ЕТИКА_ОБСЛУГОВУВАННЯ.

07 Лютого 2018 року
Повідомлення
Робочі будні

Плідним видався вчора, 6 лютого, робочий день у відділі державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації.

На особистому прийомі головний спеціаліст Інна Медведєва консультувала відвідувачів.

07 Лютого 2018 року
Повідомлення
Зареєстровано нові нормативно-правові акти

Головним територіальним управлінням юстиції у Чернігівській області після проведення правової експертизи 06 лютого 2018 року зареєстровано:

розпорядження Менської районної державної адміністрації Чернігівської області від 18 січня 2018 року №18 «Про організацію громадських робіт та інших робіт тимчасового характеру в 2018 році» (реєстраційний №11/1184 від 06 лютого 2018 року);

розпорядження Чернігівської обласної державної адміністрації від 24 січня 2018 року №37 «Про тарифи на платні послуги, що надаються Козелецькою центральною районною лікарнею» (реєстраційний №12/1185 від 06 лютого 2018 року);

розпорядження Городнянської районної державної адміністрації від 23 січня 2018 року №78 «Про організацію громадських робіт та інших робіт у 2018 році» (реєстраційний №13/1186 від 06 лютого 2018 року).

06 Лютого 2018 року
Повідомлення
Представлено результати роботи юстиції Чернігівщини за 2017рік

Сьогодні, 6 лютого, в Чернігівській облдержадміністрації відбувся прес-брифінг за участю керівництва Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області та Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області.

Мас медіа представлено результати роботи органів юстиції та системи безоплатної правової допомоги за минулий рік.

06 Лютого 2018 року
Відео
Прес-брифінг в ОДА. Пряма мова очільника Чернігівської юстиції

05 Лютого 2018 року
Повідомлення
Державні реєстратори та адміністратори Ніжина дізналися про проект "Я МАЮ ПРАВО!"

Наші фахівці Управління державної реєстрації проводять систематичне підвищення кваліфікації державних реєстраторів та адміністраторів.

На цей раз навчальні заходи пройшли у Ніжині для спеціалістів Ніжинської міської ради, Ніжинської районної державної адміністрації та Комунального підприємства «Ніжинське міжміське бюро технічної інвентаризації» Чернігівської обласної ради.

Під час заходу обговорювали робочі моменти, надавали правові консультації, знайомили з сервісами Міністерства юстиції України

05 Лютого 2018 року
Повідомлення
Проведено інформаційну зустріч у Чернігівському музичному коледжі

5 лютого 2018 року працівники відділу державної реєстрації актів цивільного стану Управління державної реєстрації Чернігівського музичного коледжу ім. Л.М.Ревуцького.

З учнями та керівництвом закладу зустрілися начальник відділу державної реєстрації актів цивільного стану Управління державної реєстрації Юлія Орєшкіна та головний спеціаліст цього відділу Вікторія Аксьон.

<<<15 - 28 з 2588>>> Архів
Відеоновини:

Начальник управління

Трейтяк
Олег Миколайович

Органи та установи юстиції

Новини

Консультує Міністр юстиції