Головне територіальне управління юстиції у Чернігівській області
Напрямки діяльності Головного територіального управління юстиції

Перелік суб’єктів державної реєстрації, що здійснюють державну реєстрацію нерухомості та бізнесу в Чернігівській області

Перелік суб’єктів державної реєстрації, які забезпечують зберігання реєстраційних справ у паперовій формі

Реєстрація громадських формувань зі статусом юридичної особи через фронт-офіси

Переліки організацій роботодавців та легалізованих професійних спілок (їх організацій, об’єднань)

Проекти рішень Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області, що підлягають обговоренню

Нормативно-правові акти Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області

Доступ до публічної інформації

Звернення громадян

Фінансові ресурси

Запобігання і протидія проявам корупції

Представник урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини

Державні закупівлі

Фотогалерея

Регуляторна діяльність

Безоплатна правова допомога

Плани роботи та аналітична звітність

Роз’яснення, юридичні консультації

Методичні рекомендації

Кадрова робота та державна служба

Пошукова система Єдиний реєстр громадських формувань

Єдиний реєстр спеціальних бланків нотаріальних документів

Єдиний реєстр нотаріусів

Архів

Декларації про майно, доходи, витрати і зобовязання фінансового характеру керівництва Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області

Газета Юстиція Чернігівщини

Відкриті дані

Перелік нормативно-правових актів, зареєстрованих Головним територіальним управлінням юстиції у Чернігівській області

Прийом громадян посадовими особами Головного територіального управління юстиції у режимі відеоконференц-зв`язку

Головне територіальне управління юстиції оголошує конкурс на заміщення вакантних посад

Вакансія Шлюб за добу Запрошуємо до роботи на посаді державного нотаріуса Графік Графік

Назад

Новини
<<<15 - 28 з 2957>>> Архів
14 Червня 2018 року
Повідомлення
Прийом громадян у громадській приймальні Центру правової інформації

14 червня 2018 року в громадській приймальні Чернігівської обласної універсальної наукової бібліотеки імені В. Г. Короленка спеціалістами Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області, Чернігівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та Відділення Національної служби посередництва і примирення в Чернігівській області проводився прийом громадян.

13 Червня 2018 року
Інформація
Запрошуємо на роботу на посади державних нотаріусів!

Головне територіальне управління юстиції у Чернігівській області запрошує осіб, які мають свідоцтво про право на зайняття нотаріальною діяльністю, на роботу в державних нотаріальних конторах Чернігівської області, а саме:

13 Червня 2018 року
Повідомлення
Термінове засідання антирейдерського аграрного штабу на Чернігівщині

Сьогодні, 13 червня, за результатами відео-наради керівництва Головного територіального управління юстиції із заступником Міністра юстиції з питань державної реєстрації Оленою Сукмановою в Чернігівській обласній державній адміністрації одразу зібрались члени оперативного антирейдерського аграрного штабу.

На засіданні розглянуті питання організації роботи штабу, стан комунікації з агропідприємствами Чернігівщини з питань захисту їх прав та протидії рейдерству в аграрній сфері.

13 Червня 2018 року
Повідомлення
Проведено засідання Чернігівської обласної МКМР

13 червня 2018 року відбулось чергове засідання Чернігівської обласної МКМР.

Відкриваючи засідання перший заступник начальника Головного територіального управління юстиції Сергій Рудий побажав присутнім злагодженої роботи та нагадав про інформаційні кампанії Міністерства юстиції України у сфері захисту прав громадян.

13 Червня 2018 року
Повідомлення
У Городянському районному відділ ДРАЦС працював мобільний консультативний пункт

12 червня 2018 року заступник начальника відділу державної реєстрації актів цивільного стану Управління державної реєстрації Олена Ющенко спільно з начальником Городнянського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Оксаною Полегенько провели мобільне консультування громадян.

На прийомі побували двоє закоханих молодят, яким фахівці роз’яснили порядок подачі заяви та строки державної реєстрації шлюбу, в тому числі в рамках пілотного проекту “Шлюб за добу” в м. Чернігові

13 Червня 2018 року
Анонс
Відбудеться спільний прийом громадян у Борзні

21 червня 2018 року з 10.00 до 11.00 у приміщенні Борзнянського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), що за адресою: 16400, м. Борзна, вул. Незалежності, 2, буде проводитись прийом громадян начальником Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області Олегом Трейтяком спільно з директором Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області Іриною Протченко.

Телефони для довідок: (0462) 60-49-28, (0253) 2-14-90.

12 Червня 2018 року
АНОНС
Відбудеться семінар «Запровадження корпоративної реформи в Україні»

22 червня 2018 року запрошуємо представників бізнесу Чернігівщини на семінар-зустріч «Запровадження корпоративної реформи в Україні».

Буде проаналізовано норми Закону України «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю», що набирає чинності з 17 червня 2018 року, і подальший вплив на ведення бізнесу в Україні.

Початок заходу: о 10:00, реєстрація учасників о 9:30.

Місце проведення: проспект Миру, 43, м. Чернігів,

12 Червня 2018 року
Повідомлення
Зареєстровано нові нормативно-правові акти

Головним територіальним управлінням юстиції у Чернігівській області після проведення правової експертизи 11 червня 2018 року зареєстровано:

розпорядження Чернігівської обласної державної адміністрації від 22 травня 2018 року №291 «Про затвердження розміру щомісячної готівкової виплати» (реєстраційний №34/1207 від 11 червня 2018 року);

розпорядження Чернігівської обласної державної адміністрації від 04 червня 2018 року №316 «Про тарифи на платні ортопедичні стоматологічні послуги, що надаються комунальною організацією (установою, закладом) Талалаївською центральною районною лікарнею» (реєстраційний №35/1208 від 11 червня 2018 року);

розпорядження Чернігівської обласної державної адміністрації від 04 червня 2018 року №315 «Про тарифи на платні ортопедичні стоматологічні послуги, що надаються комунальним лікувально-профілактичним закладом ‘‘Ічнянська центральна районна лікарня”» (реєстраційний №36/1209 від 11 червня 2018 року).

11 Червня 2018 року
Повідомлення
Продовжуємо цикл інформаційних зустрічей з медичними працівниками

11 червня 2018 року команда Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області завітала до Чернігівського обласного центру радіаційного захисту та оздоровлення населення.

Олег Трейтяк, Сергій П’ятниця, В’ячеслав Хардіков, Людмила Кузьміна та Надія Авраменко розповіли про системні зміни, що відбуваються в органах юстиції області, та обговорили з медиками актуальні питання захисту прав громадян.

11 Червня 2018 року
Інформація
Мін’юст запустив серію інформаційно-навчальних роликів «Знай своє право на землю»

В рамках правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» Міністерство юстиції України разом з Онлайн-будинком юстиції за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» створили серію інформаційно-навчальних роликів «Знай своє право на землю». Мета ініціативи - розширити коло громадян, які зможуть отримати інформацію про свої права та інструкції для їх захисту.

11 Червня 2018 року
Інформація
УВАГА! НОВИЙ СУБ’ЄКТ ДЕРЖАВНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ

У Чернігівській області з’явився новий суб’єкт з державної реєстрації нерухомості - Линовицька селищна рада Прилуцького району.

Адреса: вул. Шевченка, 1, смт Линовиця Прилуцького району Чернігівської області, 17584, (04637) 5 33 24.

08 Червня 2018 року
Інформація
Мін'юст розпочинає всеукраїнську інформаційну кампанію #СтопНасильство

В рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!» з червня розпочато масштабну інформаційну кампанію по всій території України за напрямком #СтопНасильство.

Під час кампанії буде розповсюджено інформаційні матеріали (буклети), плакати, розміщено зовнішню рекламу. Відповідні матеріали вже направлено на Головні територіальні управління юстиції та систему безоплатної правової допомоги.

Мета кампанії «СтопНасильство» - формування нульової толерантності до цього явища, інформування про зміни до законодавства, «гарячі лінії» та адреси для звернення за допомогою для жертв домашнього насильства, про обов’язок повідомляти про випадки домашнього насильства свідків, про відповідальність для кривдників.

08 Червня 2018 року
Повідомлення
На зустрічі в Чернігівській митниці ДФС

8 червня 2018 року начальник Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області Олег Трейтяк, начальник Управління державної виконавчої служби Сергій П'ятниця, начальник Управління державної реєстрації В'ячеслав Хардіков, начальник відділу з питань банкрутства Олександр Дікан відвідали Чернігівську митницю ДФС.

Посадовці розповіли про загальнонаціональний правопросвітницький проект Міністерства юстиції "Я МАЮ ПРАВО!", законодавчі ініціативи щодо посилення відповідальності за несплату аліментів

08 Червня 2018 року
Інформація
Тематична декада з нагоди відзначення Дня Конституції України

Наказом Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області від 04 червня 2018 року №218/4 «Про проведення декади правових знань до Дня Конституції України» затверджений План заходів з проведення декади правових знань до Дня Конституції України.

Запрошуємо до участі у проведенні правоосвітніх заходів органи виконавчої влади, органи місцевого самоврядування, підприємства, установи, організації, навчальні заклади та громадську спільноту.

<<<15 - 28 з 2957>>> Архів
Відеоновини:

Начальник управління

Трейтяк
Олег Миколайович

Органи та установи юстиції

Новини

Консультує Міністр юстиції

Зміни до статуту