Головне територіальне управління юстиції у Чернігівській області
Напрямки діяльності Головного територіального управління юстиції

Перелік суб’єктів державної реєстрації, що здійснюють державну реєстрацію нерухомості та бізнесу в Чернігівській області

Перелік суб’єктів державної реєстрації, які забезпечують зберігання реєстраційних справ у паперовій формі

Реєстрація громадських формувань зі статусом юридичної особи через фронт-офіси

Проекти рішень Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області, що підлягають обговоренню

Нормативно-правові акти Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області

Доступ до публічної інформації

Звернення громадян

Фінансові ресурси

Запобігання і протидія проявам корупції

Представник урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини

Державні закупівлі

Фотогалерея

Регуляторна діяльність

Безоплатна правова допомога

Плани роботи та аналітична звітність

Роз’яснення, юридичні консультації

Методичні рекомендації

Кадрова робота та державна служба

Пошукова система Єдиний реєстр громадських формувань

Єдиний реєстр спеціальних бланків нотаріальних документів

Єдиний реєстр нотаріусів

Архів

Декларації про майно, доходи, витрати і зобовязання фінансового характеру керівництва Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області

Газета Юстиція Чернігівщини

Відкриті дані

Перелік нормативно-правових актів, зареєстрованих Головним територіальним управлінням юстиції у Чернігівській області

Прийом громадян посадовими особами Головного територіального управління юстиції у режимі відеоконференц-зв`язку

Головне територіальне управління юстиції оголошує конкурс на заміщення вакантних посад

Вакансія Шлюб за добу Запрошуємо до роботи на посаді державного нотаріуса
Графік
Графік

Назад

Новини
<<<15 - 28 з 3284>>> Архів
30 Листопада 2018 року
АНОНС
Відкриття "Open Space" та проекту "Шлюб за добу"

3 грудня 2018 року, у понеділок, відбудеться урочисте відкриття:

«Open Space» у місті Чернігові - нового сервісу з надання населенню послуг в сфері державної реєстрації актів цивільного стану за адресою: Палац урочистих подій, вул. Пушкіна, 15, м. Чернігів.

пілотного проекту «Шлюб за добу» у місті Корюківці за адресою: вул. Шкільна, 15а, с. Бреч, Корюківський район Чернігівської області.

В урочистостях братиме участь заступник Міністра юстиції України з питань державної реєстрації Ірина Садовська.

Початок заходів: «Open Space» - о 10.00, «Шлюб за добу» - о 14.30, виїзд з Чернігова до с.Бреч – о 13.15.

До участі у заході запрошуються представники засобів масової інформації.

Телефон для довідок 67 42 36, сектор зв’язків з громадськістю.

30 Листопада 2018 року
Інформація
Факт дня: за несплату аліментів боржник лишився водійських прав

На Чернігівщині першого неплатника аліментів притягнули до адміністративної відповідальності.

Суд вирішив позбавити боржника на 3 місяці права керувати транспортним засобом і накласти штраф у розмірі 510 гривень. Додатково йому прийдеться ще й сплатити судовий збір у 352 гривні 40 копійок. Щоб повернути своє посвідчення, водій змушений буде повторно скласти теоретичний іспит.

Додамо, що за постановами державних виконавців майже 4 тисячам осіб тимчасово обмежено право керування транспортним засобом. І все це через заборгованість по сплаті аліментів.

30 Листопада 2018 року
Повідомлення
Соціальні гарантії учасникам АТО та протидія насильству: ключові теми семінару з юрисконсультами

На семінарі для працівників юридичних служб Чернігова розглядали актуальні питання трудових правовідносин роботодавців і працівників – учасників АТО та протидії насильству в сім'ї.

Роз’яснюючи практикуючим юристам норми трудового законодавства Тамара Назіна, керівник відділу  Федерації профспілкових організацій Чернігівської області, акцентувала увагу на зарахування відповідного періоду  перебування в АТО до стажу роботи, надання відпусток та соціальні гарантії для працівників після укладення контракту на проходження військової служби.

30 Листопада 2018 року
Інформація
Мін'юст отримав рішення ЄСПЛ щодо захоплення Росією українських військових

У відповідь на заяву Уряду України щодо захисту прав моряків, захоплених Російською Федерацією в Керченській протоці, Європейський суд з прав людини, відповідно до Правила 54 Регламену, зобов’язав РФ надати інформацію щодо:

- захоплення моряків та юридичних підстав їхнього утримання;

- місця їхнього утримання;

- спричинених поранень; 

- наданої медичної допомоги.

29 Листопада 2018 року
Повідомлення
Табу домашньому насильству сказали студенти Чернігова

«Як захистити себе і родину від насильства?» - тема панельної дискусії, що відбулася 29 листопада в Чернігівській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. В.Г. Короленка, за участю представників обласного управління юстиції та студентів Навчально-наукового інституту права і соціальних технологій Чернігівського національного технологічного університету.

Студенти навчального закладу вже не вперше приймають участь в правоосвітніх заходах, що проводять фахівці управління юстиції задля підвищення правової обізнаності молоді міста. Діляться думками, міркують про шляхи розв’язання проблемних питань.

«Ми маємо знати, як протидіяти насильству в сім’ї, допомогти потерпілим», -  зауважила студентка вузу Вероніка Приходько.

29 Листопада 2018 року
АНОНС
Відбудеться семінар для юрисконсультів

30 листопада 2018 року відбудеться семінар для працівників юридичних служб, юрисконсультів та інших категорій працівників місцевих органів виконавчої влади, територіальних органів центральних органів виконавчої влади, підприємств, установ та організацій.

На порядку денному - питання трудових відносин роботодавців та працівників-учасників АТО, запобігання та протидія насильству в сім’ї.

Реєстрація учасників з 09.50. Початок заходу: о 10.00.

Місце проведення: Чернігівська обласна рада (м. Чернігів, проспект Миру, 43, перший поверх, аудиторія № 3 – каб. 116).

Довідки за телефоном: 651 524.

29 Листопада 2018 року
Повідомлення
Проведено засідання Чернігівської обласної МКМР

28 листопада, у середу, відбулось четверте в цьому році засідання Чернігівської обласної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення.

Сергій Рудий, перший заступник начальника управління юстиції, на початку заходу звернув увагу присутніх на важливість гендерної рівності в соціумі, забезпеченні прав і свобод громадян. Начальник Управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Людмила Кузьміна поінформувала про результати проведення членами ради спільних заходів з попередження насильства

28 Листопада 2018 року
Повідомлення
На Чернігівщині стягнули майже 138 млн гривень аліментів

На засіданні регіонального штабу зі стягнення аліментів в управлінні юстиції області аналізували загальний стан сплати заборгованості по аліментним платежам на користь дітей та проблемні питання, що виникають в процесі реалізації норм законодавства, що посилює відповідальність за несплату аліментів.

На кінець листопада в області загальна сума стягнутих аліментів складає  137, 8 млн гривень, що становить суму, вдвічі більшу, ніж у 2017 році. За

27 Листопада 2018 року
Повідомлення
Ми підвищуємо рівень правової обізнаності жителів Чернігівщини

У громадській приймальні Чернігівської обласної універсальної наукової бібліотеки імені В. Г. Короленка, де надаються безоплатні правові консультації, знову з’явилась можливість онлайн спілкування. Жителі віддалених населених пунктів отримують безоплатну правову допомогу через скайп. Цього разу на зв’язку з правниками були жителі Бахмача, які цікавились проблемою встановлення жінці групи інвалідності по причині загального захворювання та оформленням спадку на неповнолітню дитину.

22 Листопада 2018 року
Повідомлення
Інформаційна година для студентів Академії державної пенітенціарної служби

«Що знає молодь про систему органів юстиції, діяльність державних і приватних виконавців, законодавчі ініціативи Міністерства юстиції?» - запитали сьогодні представники Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області у студентів I курсу Академії державної пенітенціарної служби.

Годину спілкування з молоддю керівник обласного управління юстиції Олег Трейтяк, начальник Управління державної реєстрації В’ячеслав Хардіков і в.о. начальника Управління державної виконавчої служби Ігор Бондарев розпочали з інформування про правові механізми захисту прав громадян, правопросвітницькі кампанії проекту «Я МАЮ ПРАВО!».

22 Листопада 2018 року
Анонс
Заходи до Міжнародного дня боротьби за ліквідацію насильства над жінками

Наказом Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області від 13 листопада 2018 року №414/4 «Про декаду правових знань до Міжнародного дня боротьби за ліквідацію насильства над жінками» затверджено відповідний План заходів.

Запрошуємо до участі у проведенні правоосвітніх заходів органи виконавчої влади, органи місцевого самоврядування, підприємства, установи, організації,

22 Листопада 2018 року
Повідомлення
Проведено профорієнтаційні заходи серед молоді

21 листопада 2018 року начальник Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області Олег Трейтяк, начальник Управління державної реєстрації В’ячеслав Хардіков і в.о. начальника Управління державної виконавчої служби Ігор Бондарев спілкувалися з молоддю міста на тему правового захисту в умовах сьогодення.

Аудиторія – студенти Навчально-наукового інституту права і соціальних технологій.

Представники обласного управління юстиції провели серед молоді профорієнтаційну роботу – розповіли про роботу в юридичній сфері, стажування в органах юстиції, виконавську дисципліну.

21 Листопада 2018 року
Повідомлення
Соціально-правовий захист дитини: тема розмови з представниками об'єднаних територіальних громад області

На семінарі для працівників служб у справах дітей об’єднаних територіальних громад, що пройшов у Чернігові 20 листопада, обговорювали питання соціально-правового захисту дитини, реалізації другого пакету законів #ЧужихДітейНеБуває та взаємодії служб у справах дітей з органами державної реєстрації актів цивільного стану.

З інформацією про роль органів опіки та піклування при виконанні рішень про встановлення побачень з дитиною виступала перед присутніми заступник начальника Управління державної виконавчої служби області

20 Листопада 2018 року
Повідомлення
Ініціатива #ЧужихДітейНеБуває для пасажирів потягу міжнародного сполучення

Чернігівщина – прикордонна область, що межує з територією Республіки Білорусь та Росією. Скориставшись підтримкою Чернігівського прикордонного загону фахівці Управління державної виконавчої служби інформували пасажирів потягу міжнародного сполучення «Київ-Санкт-Петербург» про ініціативи Міністерства юстиції України #ЧужихДітейНеБуває.

До початку проведення прикордонного контролю у вагонах державні виконавці розмістили плакати «Виїхати з дитиною за кордон – легко!».

<<<15 - 28 з 3284>>> Архів
Відеоновини:

Начальник управління

Трейтяк
Олег Миколайович

Органи та установи юстиції

Новини

Консультує Міністр юстиції

Зміни до статуту