Головне територіальне управління юстиції у Чернігівській області
Напрямки діяльності Головного територіального управління юстиції

Перелік суб’єктів державної реєстрації, що здійснюють державну реєстрацію нерухомості та бізнесу в Чернігівській області

Перелік суб’єктів державної реєстрації, які забезпечують зберігання реєстраційних справ у паперовій формі

Реєстрація громадських формувань зі статусом юридичної особи через фронт-офіси

Євроінтеграція

Нормативно-правові акти Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області

Проекти рішень Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області, що підлягають обговоренню

Доступ до публічної інформації

Звернення громадян

Фінансові ресурси

Запобігання і протидія проявам корупції

Представник уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини

Державні закупівлі

Регуляторна діяльність

Фотогалерея

Безоплатна правова допомога

Плани роботи та аналітична звітність

Роз’яснення, юридичні консультації

Методичні рекомендації

Кадрова робота та державна служба

Пошукова система Єдиний реєстр громадських формувань

Єдиний реєстр спеціальних бланків нотаріальних документів

Єдиний реєстр нотаріусів

Архів

Декларації про майно, доходи, витрати і зобовязання фінансового характеру керівництва Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області

Газета Юстиція Чернігівщини

Відкриті дані

Перелік нормативно-правових актів, зареєстрованих Головним територіальним управлінням юстиції у Чернігівській області

Головне територіальне управління юстиції оголошує конкурс на заміщення вакантних посад

Вакансія Шлюб за добу Запрошуємо до роботи на посаді державного нотаріуса
Графік
Графік

Назад

Новини
<<<15 - 28 з 3562>>> Архів
05 Серпня 2019 року
АНОНС
Запрошуємо на зустріч з керівником управління юстиції

6 серпня, у вівторок, керівник обласного управління юстиції Олег Трейтяк проведе прийом громадян у Чернігівському міському відділі державної реєстрації актів цивільного стану.

Початок заходу: об 11.00.

Адреса: м. Чернігів, вул. Пушкіна, 15.

 

05 Серпня 2019 року
Повідомлення
Правові консультації військових у Гончарівському: #ВідповідальнеБатьківство та спадкові питання

У військовій частині №1815, що у селищі Гончарівське Чернігівського району, фахівці обласного управління юстиції провели правове консультування.

Команда чернігівських правників не вперше відвідує  військову частину, це системна робота по наданню безоплатної первинної правової допомоги військовим.

Залишаються актуальними питання взаємин між батьками, які сплачують аліменти, але перебувають за кордоном, застосування санкцій до тих, хто не платить аліменти.

31 Липня 2019 року
Повідомлення
Веселка об’єднує дітлахів

У дитячому таборі «Веселка» відпочивають дітки з Удайцівського навчально-реабілітаційного центру, що у Прилуцькому районі. За різних обставин вони потрапили під опіку держави.

Фахівці Управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Людмила Кузьміна та Світлана Трянова розповідали дітям під час активного відпочинку про сімейне насильство та булінг у школі. Радили, як не конфліктувати з однолітками, досягати компромісу і захищати себе.

29 Липня 2019 року
Повідомлення
Результати зі стягнення аліментів та заробітної плати розглянули члени профільних штабів

Загальну ситуацію в Чернігівській області по виконанню судових рішень про стягнення аліментів та заробітної плати обговорили на сьогоднішніх засіданнях регіональних штабів.

Як зазначив Олег Трейтяк на засіданні штабу з координації, моніторингу та контролю за станом стягнення аліментів в цілому по Україні на початок липня 2019 року стягнуто 3,3 млрд гривень. На Чернігівщині сума стягнутих у 2019 році аліментів становить трохи більше за 99 мільйонів

29 Липня 2019 року
Анонс
Консультативна допомога для Прилучан

30 липня 2019 року фахівці системи органів юстиції і безоплатної вторинної правової допомоги проведуть консультативні заходи у м. Прилуки:

з 10.30 до 11.30 - у Прилуцькому територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Прилуцької міської ради (вул. Короленка, 8, м. Прилуки);

з 12.00 до 13.00 - в Удайцівському навчально-реабілітаційному центрі (вул. Шевченка, 76, с. Удайці Прилуцького району).

29 Липня 2019 року
Повідомлення
У Срібнянському і Талалаївському районах відбулись інформаційні заходи в рамках проекту "Я маю право!"

Очільник юстиції Чернігівщини Олег Трейтяк відвідав Талалаївський та Срібнянський райони нашої області, де разом із керівником Управління державної реєстрації В’ячеславом Хардіковим провів інформаційні заходи в рамках правопросвітницьких кампаній проекту "Я маю право!".

У Талалаївській селищній раді посадовці зустрілися з жителями району аби відповісти на питання людей та роз’яснити механізми захисту їх прав. Громадян цікавили правові аспекти діяльності приватних виконавців, проведення земельних торгів у формі аукціону, реєстрації права власності квартири в новобудові, реалізації права на спадщину

24 Липня 2019 року
Повідомлення
Державних службовців навчали з антикорупційних питань

З минулого тижня тривають навчання працівників управління юстиції у Чернігівській області на антикорупційну тематику. Цього разу державні службовці підвищували рівень своїх знань щодо захисту викривачів корупції та розгляду анонімних звернень про корупцію.

Участь в навчаннях брали працівники відділів Управління державної реєстрації, відділів державної виконавчої служби міста Чернігів та Чернігівського району.

23 Липня 2019 року
Повідомлення
Руфіна, Талі або Інгвар. А які ви знаєте незвичні для українців імена?

За півроку на Чернігівщині органами державної реєстрації актів цивільного стану зареєстровано 3028 народжень.

Найпопулярнішими іменами дівчаток були Софія, Анастасія, Марія, Вікторія, Поліна, Анна, Валерія. Хлопчиків найчастіше називали Артем, Максим, Кирило, Олександр, Владислав, Єгор, Назар, Богдан, Нікіта, Дмитро.

Не полишають батьки вподобань до нетрадиційних та неординарних імен. Віднині на Чернігівщині живуть хлопчики та дівчатка з іменами Талі, Русаліна, Іларія, Мія, Еліана, Демил, Аделія, Зія, Дерін, Тея, Орина, Лєра, Златослава, Олівія, Руфіна, Анна-Софія, Майя, Мухааббет, Афродіта, Айсу, Еліна, Меліса, Аделіна, Мін Чау, Еліана, Моніка, Лейла, Василина, Амір, Даніель, Демир, Тихон, Інгвар, Натан, Джастін-Алекс, Леон, Тадей, Тейм, Алі Гусейн, Сем Дарій, Сонцеслав, Теодор, Ричард, Веніамін, Демид, Єфим.

23 Липня 2019 року
АНОНС
Відбудеться виїзд керівника управління юстиції до Срібнянського та Талалаївського районів

26 липня, у п’ятницю, керівник юстиції Чернігівщини Олег Трейтяк відвідає Талалаївський та Срібнянський райони.

У програмі передбачаються такі заходи:

о 10.00 - прийом громадян та консультування у приміщенні Талалаївської селищної ради (вул.Вокзальна, 3, смт Талалаївка);

об 11.00 - зустріч з трудовим колективом Талалаївської центральної районної лікарні (вул.Центральна, 63, смт Талалаївка);

о 12.30 - прийом громадян та консультування у приміщенні Срібнянської районної державної адміністрації (вул. Миру, 54, смт Срібне);

о 14.00 - зустріч з представниками місцевих органів влади Срібнянського району (вул. Миру, 54, смт Срібне).

23 Липня 2019 року
Повідомлення
Інформуємо населення про встановлення Урядом справедливих тарифів на тепло та гарячу воду

Фахівці Управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти проводять значну кількість правоосвітніх заходів з населенням щодо справедливих тарифів на тепло та гарячу воду.

Вони інформують про:

розміри нових тарифів, що встановлені на опалювальний сезон 2019/20 року;

можливість власноруч порахувати розмір  економії, скориставшись онлайн-калькулятором https://minjust.gov.ua/news/info/onlayn-kalkulyator-poslug;

23 Липня 2019 року
В Апеляційному суді відбулась зустріч зі студентством

Заступник начальника відділу державної реєстрації актів цивільного стану Управління державної реєстрації Олена Ющенко брала участь у роботі Літньої школи юридичної практики для студентів, які навчаються за спеціальністю “Правознавство”, при Апеляційному суді Чернігівської області.

Під час зустрічі фахівець управління юстиції розповіла молоді про правові засади державної реєстрації актів цивільного стану, новели сімейного законодавства, пілотні проєкти, електронні сервіси та новації Міністерства юстиції

23 Липня 2019 року
Відео

Олег Трейтяк в етері Ніжинського телебачення.

18 Липня 2019 року
Інформація

Передчасно пішла з життя приватний нотаріус Чернігівського міського нотаріального округу Сапон Галина Миколаївна.

Значну частину свого життя Галина Миколаївна присвятила нотаріальній практиці. До реєстрації приватної нотаріальної діяльності працювала державним нотаріусом Першої чернігівської державної нотаріальної контори.

Висловлюємо співчуття близьким та друзям.

17 Липня 2019 року
Повідомлення
Відбулись інформаційні заходи в місцях несвободи

Перший заступник начальника управління юстиції Ірина Жмака бере участь у заходах, що мають на меті підвищення рівня правової обізнаності громадян, особливо тих, які вчинили злочини та відбувають покарання в місцях позбавлення волі.

Протягом останніх тижнів Ірина Жмака разом з фахівцями системи надання безоплатної вторинної правової допомоги,  членами правозахисних організацій «Чернігівський громадський комітет захисту прав людини» та «Громадянська мережа «ОПОРА», представниками Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини

<<<15 - 28 з 3562>>> Архів
Відеоновини:

Начальник управління

Трейтяк
Олег Миколайович

Органи та установи юстиції

Новини

Консультує Міністр юстиції

Зміни до статуту