Головне територіальне управління юстиції у Чернігівській області
Напрямки діяльності Головного територіального управління юстиції

Перелік суб’єктів державної реєстрації, що здійснюють державну реєстрацію нерухомості та бізнесу в Чернігівській області

Перелік суб’єктів державної реєстрації, які забезпечують зберігання реєстраційних справ у паперовій формі

Реєстрація громадських формувань зі статусом юридичної особи через фронт-офіси

Перелік громадських об’єднань щодо яких прийняті рішення відповідно до Закону України «Про громадські об’єднання»

Переліки організацій роботодавців та легалізованих професійних спілок (їх організацій, об’єднань)

Нормативно-правові акти Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області

Проекти рішень Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області, що підлягають обговоренню

Доступ до публічної інформації

Звернення громадян

Фінансові ресурси

Запобігання і протидія проявам корупції

Державні закупівлі

Представник урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини

Фотогалерея

Безоплатна правова допомога

Регуляторна діяльність

Плани роботи та аналітична звітність

Роз’яснення, юридичні консультації

Методичні рекомендації

Кадрова робота та державна служба

Єдиний реєстр громадських формувань

Пошукова система Єдиний реєстр громадських формувань

Єдиний реєстр спеціальних бланків нотаріальних документів

Єдиний реєстр нотаріусів

Архів

Декларації про майно, доходи, витрати і зобовязання фінансового характеру керівництва Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області

Газета Юстиція Чернігівщини

Відкриті дані

Перелік нормативно-правових актів, зареєстрованих Головним територіальним управлінням юстиції у Чернігівській області

Головне територіальне управління юстиції оголошує конкурс на заміщення вакантних посад

Зміни до статуту Шлюб за добу Запрошуємо до роботи на посаді державного нотаріуса Вакансія

Графік

Назад

Новини
<<<15 - 28 з 2132>>> Архів
16 Серпня 2017 року
Повідомлення
Актуальні питання нотаріату обговорили з працівниками Семенівської РДА

15 серпня 2017 року спеціалісти відділу з питань нотаріату Олег Юрченко і Наталя Труба в рамках загальнонаціонального просвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО» зустрілись з працівниками Семенівської районної державної адміністрації. Фахівці Головного територіального управління юстиції розповіли присутнім про актуальні питання нотаріату, ознайомили з проектом «сільський нотаріат», що ставить на меті забезпечення жителів сіл, селищ якісними нотаріальними послугами, шляхом вчинення нотаріальних дій посадовими

15 Серпня 2017 року
Повідомлення
Розпочато роботу мобільних консультативних пунктів по захисту права власності

15 серпня 2017 року з метою забезпечення захисту прав землевласників та представників аграрного бізнесу, проведення ефективної інформаційно-роз’яснювальної роботи в м. Ічня та в смт Парафіївка Ічнянського району працював мобільний консультативний пункт.

Виїзні заходи пройшли за участі начальника Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області Олега Трейтяка, директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області Ірини Протченко, начальника відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області Дмитра Онищенка, головного спеціаліста відділу «Ічнянське бюро правової допомоги» Ніжинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Олени Кисиленко.

15 Серпня 2017 року
Повыдомлення
«Правова захищеність та спрощення спілкування людей з чиновниками», - ключовий меседж тімбілдінгу з працівнками бібліотеки

15 серпня 2017 року з метою реалізації загальнонаціонального просвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!» та рамках проведення інформаційно-просвітницьких заходів до Дня Державного прапора України і Дня Незалежності України з працівниками Чернігівської міської централізованої бібліотечної системи проводився тімбілдінг.

Директор Чернігівської міської централізованої бібліотечної системи Ніна Власенко розповіла про об’єднання зусиль бібліотечних закладів міста з територіальним управлінням юстиції. «Ми маємо спільну мету – підвищити юридичну грамотність українських громадян. Поширення знань та освітня місія сприяє залученню громадян до правової активності та правосвідомої поведінки», - зазначила вона.

15 Серпня 2017 року
АНОНС
Цікавитесь роботою органів юстиції?

Хочете дізнатись про напрямки нашої діяльності?

Приходьте на стажування!

15 Серпня 2017 року
Повідомлення
На Чернігівщині пройшло перше засідання оперативного штабу захисту з питань захисту прав землевласників

14 серпня 2017 року в Чернігівській облдержадміністрації відбулось установче засідання оперативного штабу захисту прав землевласників та представників аграрного бізнесу.

Перше засідання оперативного штабу пройшло під головуванням першого заступника голови Чернігівської облдержадміністрації Леоніда Сахневича, за участі керівництва Чернігівської обласної ради, Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області, представників Головного управління Національної поліції у Чернігівській області, прокуратури Чернігівської області, Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області та представників громадськості - місцевих аграрних асоціацій, зокрема Аграрного союзу України, Всеукраїнської аграрної ради, Асоціації «Земельна спілка України», Асоціації фермерів та приватних землевласників, представників агропідприємств Чернігівщини.

Члени штабу обговорили порядок дій у разі отримання інформації про спробу рейдерського захоплення. Всі одностайно погодились, що основні пріоритети в роботі штабу, – протидія незаконному захопленню земель та оперативне вжиття заходів по захисту прав землевласників та землекористувачів.

Відтепер засідання оперативного штабу будуть проводитись не рідше одного разу на тиждень, при необхідності негайного реагування - невідкладно.

14 Серпня 2017 року
Повідомлення
Увага! Міністерством юстиції оголошено конкурс

Оголошено конкурс на заміщення вакантної посади першого заступника начальника Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області (на період відсутності основного працівника).

Документи приймаються до 18 год. 00 хв. 10 серпня 2017 року за адресою: м.Київ, пров. Рильський, 10.

Конкурсний відбір претендентів на посаду буде проводитись з 15 по 17 серпня 2017 року.

З умовами проведення конкурсу можна ознайомитись за посиланням.

14 Серпня 2017 року
Інформація
Управління державної реєстрації інформує

Протягом липня 2017 року органами державної реєстрації актів цивільного стану Чернігівської області зареєстровано 653 народження, 762 шлюби, 73 розірвання шлюбу, 1326 смертей.

В квітні поточного року найбільш популярними іменами, якими батьки називали дівчат були Софія, Анастасія, Анна, Олександра. Хлопчиків найчастіше називали іменами: Артем, Максим, Андрій, Олександр.

При державній реєстрації народження батьки забажали надати своїм малюкам нетрадиційні та неординарні імена, такі як Емір, Маркус, Яромир, Савелій, Лев, Дем’ян, Дімід, Даніель, Аделіна, Леля, Уляна, Емілія, Аміна, Міланія, Златослава, Мілада, Любава, Кіпріана, Фьокла.

14 Серпня 2017 року
Повідомлення
У Срібнянському бюро правової допомоги консультували з питань державної реєстрації громадських формувань

11 серпня 2017 року відбувся виїзний захід, а саме спільний прийом громадян провідним спеціалістом відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області Дударенко Іриною та працівниками Срібнянського бюро правової допомоги.

Надавались консультації з питань державної реєстрації створення, зміни та припинення громадських формувань, особливостей процедури прийняття документів через фронт-офіси у сфері реєстрації громадських формувань,

14 Серпня 2017 року
Повідомлення
Двом будинкам дитячого типу Рівненщини передано конфісковане майно

14 серпня 2017 року начальник Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області Олег Трейтяк прийняв участь в безоплатній передачі майна, конфіскованого за рішенням суду відповідно до Порядку розпорядження майном, конфіскованим за рішенням суду і переданим органам державної виконавчої служби.

Згідно з рішенням комісії представником Новозаводського відділу державної виконавчої служби міста Чернігів батькам-вихователям двох дитячих будинків сімейного типу з Рівненщини передано дитячий шкільний та спортивний одяг, розмальовки, олівці та інші речі.

14 Серпня 2017 року
Анонс
Відбудеться виїзд консультативного пункту в Срібне

18 серпня 2017 року з метою надання безоплатної первинної правової допомоги жителям Срібнянського району відбудеться виїзд консультативного пункту Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області.

Прийом громадян з питань діяльності органів юстиції з 11.30 до 13.00 проводитимуть начальник Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Людмила Кузьміна та начальник відділу систематизації законодавства, правової роботи, правової освіти Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Світлана Трянова.

Місце проведення: Срібнянська районна державна адміністрація (смт Срібне, вул. Миру, 54, 1 поверх).

14 Серпня 2017 року
Анонс
Відбудуться виїзди мобільного консультативного пункту з питань захисту прав землевласників та землекористувачів!

18 серпня 2017 року з метою забезпечення захисту прав землевласників та представників аграрного бізнесу, проведення ефективної інформаційно-роз’яснювальної роботи в смт Михайло-Коцюбинське та в с. Іванівка Чернігівського району буде діяти мобільний консультативний пункт.

- з 10.00 до 12.00 год. - в приміщені Михайло-Коцюбинської селищної ради за адресою: смт Михайло-Коцюбинське, вул. Шевченка, 50;

- з 13.30 до 16.30 - в приміщенні Іванівської сільської ради за адресою: с. Іванівка, вул. Дружби, 33-б.

11 Серпня 2017 року
Повідомлення
Проведено навчання з питань реєстрації нерухомості з державними реєстраторами та адміністраторами смт Ріпки

11 серпня 2017 року начальник відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Світлана Федчун здійснила виїзд до смт Ріпки, під час якого провела семінар-навчання з державними реєстраторами і адміністраторами Ріпкинської районної державної адміністрації та державними реєстраторами Малолиственської сільської ради Ріпкинського району.

Під час навчання було проведено плідне спілкування з основних положень державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, а саме: проаналізовано порядок формування та пересилання реєстраційних справ, обговорені проблемні питання застосування законодавства в сфері реєстрації нерухомості, розглянуто основні нововведення, запроваджені в зв’язку з оновленням програмного забезпечення Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.

11 Серпня 2017 року
Повідомлення
Проведено зустріч з представниками ромської меншини

11 серпня 2017 року фахівці Управління державної реєстрації, Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти та Чернігівського міського відділу державної реєстрації актів цивільного стану провели зустріч з представниками ромської меншини.

Мета заходу: виконання пункту 72 Плану дій з реалізації Національної стратегії у сфері прав людини на період до 2020 року, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 23.11.2015 № 1393-р, та інформування ромської спільноти про порядок державної реєстрації народження дитини, отримання свідоцтв про народження.

11 Серпня 2017 року
Інформація
АНТИРЕЙДЕРСЬКІ АГРАРНІ ШТАБИ ЗАПРАЦЮЮТЬ В УСІХ ОБЛАСТЯХ УКРАЇНИ ДО 15 СЕРПНЯ, - ОЛЕНА СУКМАНОВА

До 15 серпня цього року в усіх областях України запрацюють антирейдерські аграрні штаби, які протидіятимуть спробам рейдерських захоплень земель та врожаю. Про це 11 серпня 2017 року під час прес-конференції повідомила заступник Міністра юстиції з питань державної реєстрації Олена Сукманова.

«Сьогодні агрорейдерство є найгарячішою темою. Шахраї та бандити, користуючись правовою неграмотністю українців та злочинними діями реєстраторів, відбирають у людей землю і врожай. Щоб протистояти цьому явищу, Мін’юст ініціював створення антирейдерських штабів, які функціонуватимуть на базі облдержадміністрацій. У середу Кабінет міністрів підтримав цю ініціативу», - сказала заступник Міністра юстиції.

Вона також повідомила.

<<<15 - 28 з 2132>>> Архів
Відеоновини:

Начальник управління

Трейтяк
Олег Миколайович

Органи та установи юстиції

Новини

Консультує Міністр юстиції