Головне територіальне управління юстиції у Чернігівській області
Напрямки діяльності Головного територіального управління юстиції

Перелік суб’єктів державної реєстрації, що здійснюють державну реєстрацію нерухомості та бізнесу в Чернігівській області

Перелік суб’єктів державної реєстрації, які забезпечують зберігання реєстраційних справ у паперовій формі

Реєстрація громадських формувань зі статусом юридичної особи через фронт-офіси

Переліки організацій роботодавців та легалізованих професійних спілок (їх організацій, об’єднань)

Проекти рішень Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області, що підлягають обговоренню

Нормативно-правові акти Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області

Доступ до публічної інформації

Запобігання і протидія проявам корупції

Фінансові ресурси

Звернення громадян

Державні закупівлі

Представник урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини

Безоплатна правова допомога

Фотогалерея

Регуляторна діяльність

Роз’яснення, юридичні консультації

Плани роботи та аналітична звітність

Методичні рекомендації

Кадрова робота та державна служба

Пошукова система Єдиний реєстр громадських формувань

Єдиний реєстр спеціальних бланків нотаріальних документів

Єдиний реєстр нотаріусів

Архів

Декларації про майно, доходи, витрати і зобовязання фінансового характеру керівництва Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області

Газета Юстиція Чернігівщини

Перелік нормативно-правових актів, зареєстрованих Головним територіальним управлінням юстиції у Чернігівській області

Відкриті дані

Прийом громадян посадовими особами Головного територіального управління юстиції у режимі відеоконференц-зв`язку

Головне територіальне управління юстиції оголошує конкурс на заміщення вакантних посад

Вакансія Шлюб за добу Запрошуємо до роботи на посаді державного нотаріуса Графік Графік

Назад

Новини
<<<15 - 28 з 3080>>> Архів
13 Серпня 2018 року
Анонс
Відбудеться "гаряча" телефонна лінія "Суспільство проти корупції"

21 серпня 2018 року з 10.00 до 13.00 в Головному територіальному управлінні юстиції працюватиме "гаряча" телефонна лінія «Суспільство проти корупції».

Задати питання фахівцям щодо порушення антикорупційного законодавства можна буде за телефоном 67-42-66.

13 Серпня 2018 року
Інформація
До відома керівників громадських об'єднань, органів державної влади, установ, організацій!

Директоратом з прав людини, доступу до правосуддя та правової обізнаності Міністерства юстиції України проводиться дослідження практики реалізації та аналіз ефективності державної політики у сфері правової освіти (обізнаності) населення, в рамках якого передбачено експертне опитування фахівців, безпосередньо залучених до процесу реалізації вказаної політики, та ключових заінтересованих сторін (громадських об'єднань, органів державної влади, місцевого самоврядування, інших зацікавлених установ та організацій).

13 Серпня 2018 року
Повідомлення
Як діють норми чинного законодавства у сфері захисту прав говорили у Семенівці

10 серпня 2018 року в Семенівці фахівці Управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Людмила Кузьміна і Світлана Трянова провели семінар для представників юридичних служб та інших категорій працівників. Захід відбувся за участю начальника Семенівського бюро правової допомоги Тетяни Моторої.

У рамках правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» правники обговорили з присутніми деякі питання надання безоплатної правової допомоги,

10 Серпня 2018 року
Повідомлення
Виїзний мобільний пункт з питань захисту прав аграріїв провели у Сновську

10 серпня 2018 року заступник начальника Управління державної реєстрації В’ячеслав Черниш з метою проведення мобільного консультативного пункту з питань захисту прав землевласників та землекористувачів відвідав місто Сновськ.

Консультації аграріям надавались спільно з фахівцями Сновського бюро з надання безоплатної вторинної правової допомоги, відділу Держгеокадастру. На зустрічі з жителями Сновську були обговорені особливості процедури оформлення права оренди на земельні ділянки сільськогосподарського призначення, позасудового захисту прав у сферах реєстрації

10 Серпня 2018 року
Інформація
Зареєстровано новий нормативно-правовий акт

Головним територіальним управлінням юстиції у Чернігівській області після проведення правової експертизи 10 серпня 2018 року зареєстровано:

наказ Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області від 10 серпня 2018 року № 120/5 «Про затвердження розмірів плати за надання платних послуг відділами державної реєстрації актів цивільного стану Чернігівської області» (реєстраційний № 47/1220 від 10 серпня 2018 року).

10 Серпня 2018 року
Повідомлення
Проведено заходи з підвищення кваліфікації та прийом громадян у м. Сновськ

10 серпня 2018 року працівниками Управління державної реєстрації Надією Розсошко та Тетяною Діденко було проведено навчальні заходи з підвищення кваліфікації з напрямку державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань та спільний прийом громадян з представниками Сновського бюро правової допомоги з державними реєстраторами та адміністраторами Сновської районної державної адміністрації та Сновської міської ради.

10 Серпня 2018 року
Повідомлення
Новий формат правопросвітницьких зустрічей відбувся у Чернігові

9 серпня 2018 року команда Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області відійшла від звичних форматів спілкування – нарад в кабінетах, зустрічей за «круглим» столом, і спробувала зовсім новий – на свіжому повітрі.

Workshop, котрий влаштували представники управління юстиції, аби обговорити практичні питання реалізації законодавчих ініціатив #ЧужихДітейНеБуває, зацікавив і пересічних чернігівців.

09 Серпня 2018 року
Анонс
З юристами Семенівки обговорять новації законодавства у сфері захисту прав

10 серпня 2018 року за участі представників Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області відбудеться семінар для працівників юридичних служб, юрисконсультів та інших категорій працівників місцевих органів виконавчої влади, територіальних органів центральних органів виконавчої влади, підприємств, установ та організацій Семенівського району з актуальних питань чинного законодавства.

09 Серпня 2018 року
Інформація
Зареєстровано нові нормативно-правові акти

Головним територіальним управлінням юстиції у Чернігівській області після проведення правової експертизи 08 серпня 2018 року зареєстровано:

розпорядження Срібнянської районної державної адміністрації Чернігівської області від 18 липня 2018 року №186 «Про втрату чинності розпорядження голови районної державної адміністрації від 02 жовтня 2013 року №219», (реєстраційний №44/1217 від 08 серпня 2018 року);

09 Серпня 2018 року
Анонс
Увага! У Семенівці відбудеться виїзний консультативний пункт

10 серпня 2018 року з метою надання безоплатної первинної правової допомоги жителям Семенівського району відбудеться виїзд консультативного пункту Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області.

Прийом громадян з питань діяльності органів юстиції з 12:00 до 13:00 будуть проводити начальник Управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Людмила Кузьміна

08 Серпня 2018 року
Анонс
Відбудеться WORKSHOP в рамках інформаційної кампанії #ЧужихДітейНеБуває

9 серпня 2018 року відбудеться Workshop за участі предстаників Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області з обговорення новацій щодо посилення захисту права дитини на належне утримання.

Хочете дізнатися про аліменти більше - приходьте! І дізнаєтесь: як збільшиться мінімальна сума аліментів на утримання дитини, які обмеження до боржників передбачив законодавець, як новації вплинуть на чиновників тощо.

Початок заходу: 16.00. Місце проведення: м. Чернігів, вул. Пушкіна, 15 (зелена зона біля Палацу Урочистих подій).

Контактна особа: Олєйнікова Людмила, 0937735531.

08 Серпня 2018 року
Повідомлення
Представники юстиції зустрілись з трудовим колективом управління Держгеокадастру області

8 серпня 2018 року команда Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області на чолі з очільником Олегом Трейтяком зустрілась з трудовим колективом Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області аби розповісти про останні новації та механізми захисту прав, зокрема у сфері виконавчого провадження.

Олег Трейтяк розповів працівникам про так званий закон #ЧужихДітейНеБуває, зміни, що на сьогодні вдосконалюють порядок примусового стягнення

08 Серпня 2018 року
Повідомлення
У бібліотеці ім. М.Коцюбинського говорили про захист прав

7 серпня 2018 року відбулась чергова зустріч з трудовим колективом міської бібліотеці ім. М. Коцюбинського. Захід відбувся за участю представника Міністерства юстиції України - державного експерта експертної групи з правової обізнаності Директорату з прав людини, доступу до правосуддя та правової обізнаності Олени-Анни Чабан.

07 Серпня 2018 року
Повідомлення
Відеоконференція за участю предстаників ПФУ в області

7 серпня 2018 року в Головному територіальному управлінні юстиції у Чернігівській області фахівці Управління державної виконавчої служби обговорили стан виконання рішень на користь держави в інтересах Пенсійного фонду України в режимі відеоконференції за 7 місяців поточного року за участю представників Головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області, його територіальних управлінь, а також відділів ДВС області.

<<<15 - 28 з 3080>>> Архів
Відеоновини:

Начальник управління

Трейтяк
Олег Миколайович

Органи та установи юстиції

Новини

Консультує Міністр юстиції

Зміни до статуту