Головне територіальне управління юстиції у Чернігівській області
Напрямки діяльності Головного територіального управління юстиції

Перелік суб’єктів державної реєстрації, що здійснюють державну реєстрацію нерухомості та бізнесу в Чернігівській області

Перелік суб’єктів державної реєстрації, які забезпечують зберігання реєстраційних справ у паперовій формі

Реєстрація громадських формувань зі статусом юридичної особи через фронт-офіси

Перелік громадських об’єднань щодо яких прийняті рішення відповідно до Закону України «Про громадські об’єднання»

Переліки організацій роботодавців та легалізованих професійних спілок (їх організацій, об’єднань)

Проекти рішень Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області, що підлягають обговоренню

Нормативно-правові акти Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області

Доступ до публічної інформації

Фінансові ресурси

Запобігання і протидія проявам корупції

Звернення громадян

Представник урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини

Державні закупівлі

Регуляторна діяльність

Безоплатна правова допомога

Фотогалерея

Роз’яснення, юридичні консультації

Плани роботи та аналітична звітність

Методичні рекомендації

Кадрова робота та державна служба

Єдиний реєстр громадських формувань

Пошукова система Єдиний реєстр громадських формувань

Єдиний реєстр спеціальних бланків нотаріальних документів

Єдиний реєстр нотаріусів

Архів

Декларації про майно, доходи, витрати і зобовязання фінансового характеру керівництва Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області

Газета Юстиція Чернігівщини

Відкриті дані

Перелік нормативно-правових актів, зареєстрованих Головним територіальним управлінням юстиції у Чернігівській області

Головне територіальне управління юстиції оголошує конкурс на заміщення вакантних посад

Зміни до статуту Шлюб за добу Запрошуємо до роботи на посаді державного нотаріуса Вакансія

Графік

Назад

Новини
<<<15 - 28 з 2282>>> Архів
11 Жовтня 2017 року
Повідомлення
Зареєстровано нові нормативно-правові акти

Головним територіальним управлінням юстиції у Чернігівській області після проведення правової експертизи 09 жовтня 2017 року зареєстровано:

розпорядження Ріпкинської районної державної адміністрації Чернігівської області від 22 вересня 2017 року №878 «Про втрату чинності розпорядження голови районної державної адміністрації від 09 квітня 2015 року №129» (реєстраційний №62/1151 від 09 жовтня 2017 року);

розпорядження Ріпкинської районної державної адміністрації Чернігівської області від 22 вересня 2017 року №879 «Про втрату чинності розпорядження голови районної державної адміністрації від 09 квітня 2015 року №128» (реєстраційний №63/1152 від 09 жовтня 2017 року);

розпорядження Чернігівської обласної державної адміністрації від 29 вересня 2017 року №487 «Про тарифи на платні ортопедичні стоматологічні послуги, що надаються комунальним лікувально-профілактичним медичним закладом “Ніжинська міська стоматологічна поліклініка”» (реєстраційний №64/1153 від 09 жовтня 2017 року).

11 Жовтня 2017 року

Із сумом повідомляємо, що 10 жовтня 2017 року покинула цей світ приватний нотаріус Менського районного нотаріального округу Новик Віра Петрівна.

Обірвалося життя порядної, чуйної, найдобрішої людини, гарного фахівця, яка присвятила своє життя нотаріату та була для багатьох прикладом і взірцем як треба жити і працювати. Це дуже сумна новина і велика втрата для всіх, хто знав Віру Петрівну!

Співчуваємо рідним та близьким.

11 Жовтня 2017 року
Повідомлення
Інформування про стягнення аліментів

10 жовтня 2017 року відділами державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області з метою підвищення правової обізнаності громадян в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!» проведено інформування населення про порядок звернення до суду за отриманням виконавчого документу про стягнення аліментів, послідовність пред'явлення його на виконання, а також про права стягувачів під час виконання рішень про стягнення аліментів.

10 Жовтня 2017 року
Повідомлення
Прийнято участь у засіданні спостережної комісії

10 жовтня 2017 року начальник Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Людмила Кузьміна взяла участь у засіданні спостережної комісії при виконавчому комітеті Чернігівської міської ради, яке відбулося у Чернігівській виправній колонії №44.

Члени спостережної комісії розглянули матеріали цієї державної установи про умовно-дострокове звільнення засуждених та заміну

10 Жовтня 2017 року
Повідомлення
Дошкільнятам розповіли про їх права

10 жовтня 2017 року в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!» головний спеціаліст відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації Інна Медведєва у дошкільному навчальному закладі № 71 м. Чернігова провела інформаційно-роз’яснювальну роботу з дітьми. В ігровій формі вона розповіла малечі

10 Жовтня 2017 року
Повідомлення
У Бахмачі працював мобільний консультативний пункт з питань захисту прав аграріїв

10 жовтня 2017 року «мобільна група» з питань захисту прав землевласників у складі заступника начальника Управління державної реєстрації В’ячеслава Черниша, представників Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області та системи надання безоплатної вторинної правової допомоги працювала в Бахмачі.

Аграріїв було поінформовано про роботу антирейдерського аграрного штабу, виїзні заходи «мобільної групи», що тривають з серпня поточного року, актуальні питання, з якими землекористувачі звертаються до представників владних структур, особливості орендних відносин тощо. Окремо звернуто увагу аудиторії на реалізацію загальнонаціонального правопросвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!»

10 Жовтня 2017 року
Повідомлення
У Чернігівському кооперативному технікумі спілкувались про виконання судових рішень

Чи потрібні молоді зустрічі з фахівцями-практиками? Наша відповідь – так! Адже опанування знань майбутньої професії відбувається не лише на лекціях чи семінарських заняттях. Корисно побачити «живого» спеціаліста, послухати його, спитати те, що цікавить і не тільки по темі виступу.

От саме сьогодні такий виступ мав заступник начальника Головного територіального управління юстиції з питань державної виконавчої служби Сергій П’ятниця у Чернігівському кооперативному технікумі. Слухачі – студенти 3 курсу.

09 Жовтня 2017 року
АНОНС
До уваги студентів та аспірантів!

Міністерство юстиції в рамках проведення у 2017 році Всеукраїнського тижня права організовує Всеукраїнську науково-практичну інтернет-конференцію (другу щорічну) «Роль Міністерства юстиції України в модернізації вітчизняної правової системи».

Період проведення конференції: жовтень – грудень 2017 року.

Учасники конференції: студенти та аспіранти вищих навчальних закладів, що здійснюють підготовку здобувачів вищої освіти за спеціальностями: право, публічне управління та адміністрування, політологія.

Термін подання матеріалів: до 20 листопада 2017 року.

Умови для участі - за посиланням.

09 Жовтня 2017 року
Відео

09 Жовтня 2017 року
Відео

06 Жовтня 2017 року
Повідомлення
Урочисті заходи напередодні професійного свята - Дня юриста

6 жовтня 2017 року в Чернігові привітали правників з професійним святом – Днем юриста.

На урочистостях були присутні перший заступник голови Чернігівської обласної ради Валентин Мельничук, Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко, начальник Управління по роботі з персоналом Чернігівської обласної державної адміністрації Олексій Хоменко, військовий комісар Чернігівського військового комісаріату Олександр Криворучко, голова Апеляційного суду Чернігівської області Садіг Тагієв, перший проректор Академії державної пенітенціарної служби Олександр Олійник та інші почесні гості.

Запрошені представники органів влади побажали правникам професійних перемог, міцного здоров’я, благополуччя та подальших успіхів у побудові юридичної кар’єри.

06 Жовтня 2017 року
Привітання
Шановні колеги!

Прийміть сердечні вітання з нагоди професійного свята – Дня юриста! Цього дня ми вітаємо всіх тих, хто боронить конституційні права та свободи наших громадян, сприяє розбудові незалежної, демократичної держави, правової системи нашої країни.

Колеги, ми обрали нелегкий шлях, шлях служіння народу, сферу діяльності, де чесність і відданість справі є невід’ємними складовими професіоналізму.

Наразі єдиною командою ми реформуємо систему органів юстиції, наближуємо її до європейських стандартів. Реалізуючи пілотні проекти та ініціативи Міністерства юстиції України, що стосуються наших громадян, ми робимо їхнє життя більш комфортнішим, а взаємодію з державними інституціями простішою.

«СКАЗАНО – ЗРОБЛЕНО!», «Юстиція – відкрита для людей!» - наші салогани в роботі, а командний дух – запорука успіху.

Тож зичу Вам міцного здоров'я, наснаги, сил, щастя і добра. Нехай радісні події не оминають стороною, а професійні перемоги надихають на нові звершення!

З повагою, начальник Головного територіального
управління юстиції у Чернігівській області
Олег Трейтяк

06 Жовтня 2017 року
Повідомлення
Що потрібно знати про оренду землі ?

В першу чергу, необхідно зазначити, що орендодавцями можуть бути власники земельних ділянок або органи виконавчої влади чи органи місцевого самоврядування відповідно до повноважень, визначених статтею 122 Земельного кодексу України.

Далі читаємо тут.

06 Жовтня 2017 року
Повідомлення
Тематична зустріч з учнями загальноосвітньої школи №10 м. Чернігова

5 жовтня 2017 року в рамках проведення тижня правових знань, присвяченого Дню юриста, головний спеціаліст відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Наталія Петухова спільно з методистом Чернігівського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Юлією Велько зустрічались з учнями 6 класу загальноосвітньої школи № 10 міста Чернігова.

Діти розподілились на п’ять команд, кожна з яких мала намалювати та згодом представити своє бачення щасливої родини. Далі учні познайомились із змістом прав, гарантованих їм Конституцією України

<<<15 - 28 з 2282>>> Архів
Відеоновини:

Начальник управління

Трейтяк
Олег Миколайович

Органи та установи юстиції

Новини

Консультує Міністр юстиції