Головне територіальне управління юстиції у Чернігівській області
Напрямки діяльності Головного територіального управління юстиції

Перелік суб’єктів державної реєстрації, що здійснюють державну реєстрацію нерухомості та бізнесу в Чернігівській області

Перелік суб’єктів державної реєстрації, які забезпечують зберігання реєстраційних справ у паперовій формі

Реєстрація громадських формувань зі статусом юридичної особи через фронт-офіси

Перелік громадських об’єднань щодо яких прийняті рішення відповідно до Закону України «Про громадські об’єднання»

Переліки організацій роботодавців та легалізованих професійних спілок (їх організацій, об’єднань)

Проекти рішень Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області, що підлягають обговоренню

Нормативно-правові акти Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області

Доступ до публічної інформації

Фінансові ресурси

Запобігання і протидія проявам корупції

Звернення громадян

Представник урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини

Державні закупівлі

Регуляторна діяльність

Безоплатна правова допомога

Фотогалерея

Роз’яснення, юридичні консультації

Плани роботи та аналітична звітність

Методичні рекомендації

Кадрова робота та державна служба

Єдиний реєстр громадських формувань

Пошукова система Єдиний реєстр громадських формувань

Єдиний реєстр спеціальних бланків нотаріальних документів

Єдиний реєстр нотаріусів

Архів

Декларації про майно, доходи, витрати і зобовязання фінансового характеру керівництва Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області

Газета Юстиція Чернігівщини

Відкриті дані

Перелік нормативно-правових актів, зареєстрованих Головним територіальним управлінням юстиції у Чернігівській області

Головне територіальне управління юстиції оголошує конкурс на заміщення вакантних посад

Зміни до статуту Шлюб за добу Запрошуємо до роботи на посаді державного нотаріуса Вакансія

Графік

Назад

Новини
<<<15 - 28 з 2462>>> Архів
11 Грудня 2017 року
Інформація
До уваги суб’єктів державної реєстрації та нотаріусів!

Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області доводить до відома суб’єктів державної реєстрації та нотаріусів, що 9 грудня 2017 року набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 6 грудня 2017 року № 925 «Деякі питання удосконалення механізмів захисту речових прав на земельні ділянки».

Читайте про це детальніше

11 Грудня 2017 року
Повідомлення
Створення безбар'єрного середовища за міжнародними стандартами

8 грудня 2017 року начальник Управління державної реєстрації В’ячеслав Хардіков, завідувач сектору аналітики та статистики Управління державної виконавчої служби Наталія Пилипенко та начальник відділу з питань нотаріату Оксана Железняк взяли участь у форумі «Створення безбар’єрного середовища на Чернігівщині за міжнародними стандартами».

В рамках заходу присутніх було ознайомлено із загальнонаціональним правопросвітницьким проектом Міністерства юстиції України "Я МАЮ ПРАВО!", метою якого є формування нової правової свідомості шляхом інформування громадян про їхні права та механізми захисту прав, а також підвищення рівня правових знань українців.

11 Грудня 2017 року
Повідомлення
Співпрацюємо з фахівцями системи безоплатної вторинної правової допомоги

В останній місяць року зустрічі зі слухачами Чернігівського центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій стали майже не щодня. І під час Всеукраїнського тижня права це надзвичайно актуально.

8 грудня разом з Оленою Ющенко, заступником начальника відділу державної реєстрації актів цивільного стану Управління державної реєстрації, перед новопризначеними спеціалістами структурних підрозділів місцевих державних адміністрацій, виконавчих апаратів місцевих рад, виконкомів (міст обласного та районного значення), селищних рад, об’єднаних територіальних громад області виступали директор Чернігівського міського центру з надання безоплатної правової допомоги Володимир Бобруйко

08 Грудня 2017 року
Повідомлення
Тематична зустріч у Чернігівському обласному центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

7 грудня 2017 року з нагоди Всеукраїнського тижня права спеціалісти Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області відвідали Чернігівський обласний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

На зустрічі з кандидатами у прийомні батьки, батьки – вихователі, опікуни та піклувальники представники обласної юстиції презентували загальнонаціональний правопросвітницький проект Міністерства юстиції «Я МАЮ ПРАВО!», розповіли про напрямки діяльності органів юстиції, поінформували про порядок державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, організацію роботи установ нотаріату та вимоги до оформлення спадкових прав.

08 Грудня 2017 року
Повідомлення
Правовий куточок у бібліотеці

У Чернігівській обласній універсальній науковій бібліотеці імені В.Г. Короленка під час проведення місячника «Права людини в Україні в сучасних умовах» створено правовий куточок Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області.

7 грудня 2017 року для учасників засідання «круглого столу» «Пенсійна реформа – 2017: закон прийнято!» спеціалістом Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Світланою Джолою презентовано виставку – огляд ліфлетів Міністерства юстиції

08 Грудня 2017 року
Повідомлення
Молодь має знати про права!

Щороку органи юстиції області проводять тематичні зустрічі зі студентами-правниками вищих навчальних закладів під час яких інформують молодь про свою діяльність. Цього річ в останній день Всеукраїнського тижня права Головне територіальне управління юстиції відкрило свої двері для студентів II курсу спеціальності «Правознавство» Чернігівського кооперативного коледжу.

Начальник територіального управління юстиції Олег Трейтяк, перший заступник начальника Сергій Рудий, начальник Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Людмила Кузьміна, в.о. начальника Управління державної виконавчої служби Алла Єдомаха, головний спеціаліст відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Олена Поперечна розповіли про структуру органів юстиції та напрямки їх діяльності, поінформували

08 Грудня 2017 року
Повідомлення
НАТАЛІЯ БЕРНАЦЬКА: МІН’ЮСТ ВИМАГАЄ РОЗСЛІДУВАТИ СПРОБИ ТИСКУ НА ВІДОМСТВО З БОКУ СПІВРОБІТНИКІВ НАБУ

Міністерство юстиції вимагає розслідувати факти незаконного проникнення, обшуку та вилучення документів Мін’юсту, що може бути розцінено як спроби тиску на відомство з боку Національного антикорупційного бюро України. Про це сьогодні в ході прес-конференції повідомила перший заступник Міністра юстиції Наталія Бернацька.

Вона повідомила, що сьогодні о 7:15 ранку до Міністерства юстиції увірвалися співробітники Національного антикорупційного бюро, забрали ключі від усіх кабінетів у прибиральниці, після чого зачинилися в одному з кабінетів, де провели близько години. Жодних документів, які б підтверджували їхнє право на проникнення у приміщення чи проведення обшуку, представники НАБУ не пред’явили.

За її словами, коли на роботу прийшли співробітники Мін’юсту і почали вимагати у силовиків документи, які дають їм право перебувати в приміщенні, співробітники НАБУ покинули будівлю, залишивши на столі незаконний протокол обшуку.

Читати новину повністю.


Новини Міністерства юстиції

08 Грудня 2017 року
Повідомлення
Учні школи №33 міста Чернігова знайомились з сервісами Міністерства юстиції

Вчора наші фахівці з Управління державної виконавчої служби Людмила Олєйнікова та Тетяна Панкратьєва спілкувались з учнями загальноосвітньої школи №33 м. Чернігова.

Учнів – майбутніх абітурієнтів, а в подальшому студентів, ознайомлено з загальнонаціональним проектом «Я МАЮ ПРАВО!», акцентувавши увагу на такій його складовій як «ХабарЗаНавчанняСтоп».

08 Грудня 2017 року
Повідомлення
Тренінг "Вибір-10" за участю фахівців юстиції

7 грудня 2017 напередодні Дня прав людини в Академії Державної пенітенціарної служби відбувся цікавий захід. Спільно з громадською організацією Центр профілактики «ВИБІР» проведено семінар-тренінг з підготовки тренерів програми профілактики наркоманії, злочинності та ВІЛ/СНІДу – «ВИБІР-10».

У семінарі взяли участь представники Головного територіального управління юстиції у заходах прийняли участь Світлана Трянова, начальник відділу систематизації законодавства,

08 Грудня 2017 року
Інформація
Порядок стягнення аліментів з іноземців

Міжнаціональні шлюби в Україні набувають дедалі більшого поширення. Чимало українців подорожують, виїжджають за кордон, зав’язують нові стосунки, створюють сім’ї. Втім, як свідчить практика, саме ця категорія шлюбів відрізняється своєю нетривалістю.

Причини різні: від відсутності елементарної культури міжнаціональних відносин до банальних розбіжностей у характерах, але наслідок один – розлучення. І якщо бездітним парам вдається пройти цей процес майже безболісно, то подружжя, що має дітей, стикається з масою проблем. Найвагоміша з них – визначення місця проживання дітей та стягнення аліментів на них.

У всьому світі цей процес супроводжується згідно з нормами Конвенції про міжнародне стягнення аліментів на дітей та інших видів сімейного утримання від 23.11.2007 ...

07 Грудня 2017 року
Повідомлення
Зі слухачами "Університету 60+" обговорили механізми захисту прав людини

Сьогодні, 7 грудня, фахівці Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області говорили про механізми захисту прав людини зі слухачами правового факультету «Університет 60 плюс», що функціонує у міські бібліотеці ім. М. Коцюбинського.

Як зазначила Ніна Власенко, директор бібліотеки, колектив цього закладу докладає чимало зусиль для формування правової свідомості та підвищення правової культури читачів.

07 Грудня 2017 року
Повідомлення
Інформування працівників Відділення Національної служби посередництва і примирення

7 грудня 2017 року в рамках проведення Всеукраїнського тижня права спеціалісти відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Світлана Махріна та Ніна Приступа завітали до Відділення Національної служби посередництва і примирення в Чернігівській області.

Представники Головного територіального управління юстиції ознайомили працівників з правами людини, що передбачені Загальною декларацією прав людини,

07 Грудня 2017 року
Повідомлення
Семінар з питань реєстрації нерухомості в Куликівській районній державній адміністрації

У середу, 6 грудня, Управлінням державної реєстрації проведено виїзний семінар з питань державної реєстрації речових прав на нерухоме майно для державних реєстраторів та адміністраторів смт Куликівка.

Під час заходу начальник відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Світлана Федчун нагадала основні норми законодавства в сфері реєстрації нерухомості, у практичному застосуванні яких виникає найбільше питань.

07 Грудня 2017 року
Повідомлення
Повернення нормативно-правового акта без державної реєстрації для доопрацювання

Головним територіальним управлінням юстиції у Чернігівській області 6 грудня 2017 року повернуто без державної реєстрації для доопрацювання розпорядження Бобровицької районної державної адміністрації від 17 листопада 2017 року №462 «Про організацію громадських робіт у 2018 році».

<<<15 - 28 з 2462>>> Архів
Відеоновини:

Начальник управління

Трейтяк
Олег Миколайович

Органи та установи юстиції

Новини

Консультує Міністр юстиції