Головне територіальне управління юстиції у Чернігівській області
Напрямки діяльності Головного територіального управління юстиції

Перелік суб’єктів державної реєстрації, що здійснюють державну реєстрацію нерухомості та бізнесу в Чернігівській області

Перелік суб’єктів державної реєстрації, які забезпечують зберігання реєстраційних справ у паперовій формі

Реєстрація громадських формувань зі статусом юридичної особи через фронт-офіси

Перелік громадських об’єднань щодо яких прийняті рішення відповідно до Закону України «Про громадські об’єднання»

Переліки організацій роботодавців та легалізованих професійних спілок (їх організацій, об’єднань)

Проекти рішень Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області, що підлягають обговоренню

Нормативно-правові акти Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області

Доступ до публічної інформації

Фінансові ресурси

Запобігання і протидія проявам корупції

Звернення громадян

Представник урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини

Державні закупівлі

Регуляторна діяльність

Безоплатна правова допомога

Фотогалерея

Роз’яснення, юридичні консультації

Плани роботи та аналітична звітність

Методичні рекомендації

Кадрова робота та державна служба

Єдиний реєстр громадських формувань

Пошукова система Єдиний реєстр громадських формувань

Єдиний реєстр спеціальних бланків нотаріальних документів

Єдиний реєстр нотаріусів

Архів

Декларації про майно, доходи, витрати і зобовязання фінансового характеру керівництва Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області

Газета Юстиція Чернігівщини

Відкриті дані

Перелік нормативно-правових актів, зареєстрованих Головним територіальним управлінням юстиції у Чернігівській області

Головне територіальне управління юстиції оголошує конкурс на заміщення вакантних посад

Зміни до статуту Шлюб за добу Запрошуємо до роботи на посаді державного нотаріуса Вакансія

Графік

Назад

Новини
<<<1 - 14 з 2282>>> Архів
17 Жовтня 2017 року

17 Жовтня 2017 року
Повідомлення
Конверсаторіум із секретарями сільських,селищних, міських рад області

17 жовтня заступник начальника відділу державної реєстрації актів цивільного стану Управління державної реєстрації Олена Ющенко була запрошена до Чернігівського Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій, де провела конверсаторіум із представниками об’єднаних територіальних громад області Чернігівської області, а саме секретарями: Вертіївської сільської і Лосинівської селищної рад Ніжинського району, Іванівської сільської ради Чернігівського району, Кіптівської сільської і Остерської міської рад Козелецького району та представниками Менської і Носівської міських рад.

17 Жовтня 2017 року
Повідомлення
Анонсуємо виїзд мобільного консультативного пункту

Головне територіальне управління юстиції у Чернігівській області повідомляє про проведення мобільного консультативного пункту з питань захисту прав землевласників та землекористувачів у Борзнянському районі:

19 жовтня 2017 року з 10.00 до 13.00 (приміщення Комарівської сільської ради за адресою: с. Комарівка, вул. Соборна, 4) та з 14.00-16.00 в приміщені Борзнянської районної державної адміністрації (м. Борзна, вул. Пантелеймона Куліша, 104).

17 Жовтня 2017 року
АНОНС
Відбудеться виїзд консультативного пункту в Городню

18 жовтня 2017 року з метою надання безоплатної первинної правової допомоги жителям Городнянського району відбудеться виїзд консультативного пункту Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області.

Прийом громадян з питань діяльності органів юстиції з 12.00 до 13.00 будуть проводити начальник Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Людмила Кузьміна та начальник відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Світлана Трянова.

Місце проведення: Городнянська районна державна адміністрація (м. Городня, вул. Троїцька, б.10, (4 поверх, зал засідань).

17 Жовтня 2017 року
Повідомлення
У Городні відбудеться семінар з актуальних питань чинного законодавства

18 жовтня 2017 року за участі представників Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області та Городнянської районної державної нотаріальної контори відбудеться семінар для працівників юридичних служб, юрисконсультів та інших категорій працівників місцевих органів виконавчої влади, територіальних органів центральних органів виконавчої влади, підприємств, установ та організацій Городнянського району з актуальних питань чинного законодавства.

Реєстрація учасників проводиться з 10.55. Початок заходу: об 11.00.

Місце проведення: Городнянська районна державна адміністрація (Чернігівська область, м. Городня, вул. Троїцька, б.10, зал засідань (четвертий поверх).

Довідки за телефоном: (022)651-524 – відділ систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області.

13 Жовтня 2017 року
Повідомлення
Проведено спільний прийом громадян з питань реєстрації громадських формувань

13 жовтня 2017 року в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!» заступником начальника відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації Марією Безрученко було проведено спільний прийом громадян із адміністраторами Центру надання адміністративних послуг Чернігівської міської ради.

Громадянам роз'яснили питання державної реєстрації створення, змін та припинення громадських формувань,

13 Жовтня 2017 року
Повідомлення
Робоча зустріч з представниками органів місцевого самоврядування

Сьогодні, 13 жовтня, у Новозаводській районній у місті Чернігові раді пройшла робоча зустріч фахівців Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області з трудовим колективом ради.

Основну увагу приділили питанню реалізації в області загальнонаціонального правопросвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!». Начальник Головного територіального управління юстиції Олег Трейтяк поінформував про напрямки подальшого впровадження проекту.

13 Жовтня 2017 року
Інформація
Продовжено роботу "мобільних бригад" з питань захисту прав землевласників

Управління державної реєстрації інформує про продовження роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги до 15 листопада 2017 року.

Так, у жовтні – листопаді поточного року плануються виїзди мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги з питань захисту прав землевласників та землекористувачів до таких населених пунктів:

- 19.10.2017 – м. Борзна та с. Комарівка Борзнянського району;

13 Жовтня 2017 року
Повідомлення
Правова допомога відвідувачам бібіліотеки

12 жовтня 2017 року головним спеціалістом Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області Світланою Джолою, головним спеціалістом Національної служби посередництва і примирення в Чернігівській області Станіславом Огородником, головним спеціалістом відділу організацій надання безоплатної вторинної правової допомоги та роботи з адвокатами Чернігівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної допомоги Ярославом Хоменком та консультантами юридичної клініки «Adiutorium» Чернігівського національного технологічного університету проводився прийом громадян

13 Жовтня 2017 року
Повідомлення
Правоосвітні заходи у Прилуках

12 жовтня 2017 року головним спеціалістом відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Надією Розсошко проведено навчальні заходи з підвищення кваліфікації з питань державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців.

Під час заходу Надія Розсошко розповіла про основні зміни в сфері державної реєстрації бізнесу, а далі спільно з державними реєстраторами розглянула окремі практичні питання здійснення реєстраційних дій

12 Жовтня 2017 року
Повідомлення
Продовжується співпраця на базі «Університету 60 плюс»

Сьогодні, 12 жовтня, зі слухачами правового факультету «Університет 60 плюс» спілкувались фахівці Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області. Це безкоштовна соціально-освітня послуга для людей літнього віку, яку вже чотири роки реалізує міська бібліотека ім. М. Коцюбинського.

Відкрила захід Людмила Кузьміна, начальник Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти, яка привітала слухачів з початком навчального року. «Ми співпрацюємо з Чернігівською

12 Жовтня 2017 року
Повідомлення
Зустріч з агровиробниками в Корюківці та Сновську

12 жовтня 2017 року відбувся виїзд «мобільної групи» з питань захисту прав землевласників.

У містах Корюківка та Сновськ аграріїв консультували начальник Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області Олег Трейтяк, начальник відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Світлана Федчун, а також представники Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області та системи надання безоплатної вторинної правової допомоги.

12 Жовтня 2017 року
Повідомлення
Вуличне інформування в Сосниці

В рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» 11 жовтня 2017 року працівники відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Ніна Приступа та Світлана Махріна прийняли участь в інформуванні жителів смт Сосниця Чернігівської області.

11 Жовтня 2017 року
Повідомлення
Про проект Мін'юста "Я МАЮ ПРАВО!"

11 жовтня 2017 року аби популяризувати загальнонаціональний правопросвітницький проект Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!» команда Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області на чолі з начальником Олегом Трейтяком на вулицях міста розповідала чернігівцям про їх права та дієві механізми захисту.

Під час спілкування з перехожими керівник територіального управління юстиції наголошував, що в умовах сьогодення важливо знати права, вміти ними користуватися та обов’язково захищати в разі

<<<1 - 14 з 2282>>> Архів
Відеоновини:

Начальник управління

Трейтяк
Олег Миколайович

Органи та установи юстиції

Новини

Консультує Міністр юстиції