Головне територіальне управління юстиції у Чернігівській області
Напрямки діяльності Головного територіального управління юстиції

Перелік суб’єктів державної реєстрації, що здійснюють державну реєстрацію нерухомості та бізнесу в Чернігівській області

Перелік суб’єктів державної реєстрації, які забезпечують зберігання реєстраційних справ у паперовій формі

Реєстрація громадських формувань зі статусом юридичної особи через фронт-офіси

Переліки організацій роботодавців та легалізованих професійних спілок (їх організацій, об’єднань)

Проекти рішень Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області, що підлягають обговоренню

Нормативно-правові акти Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області

Доступ до публічної інформації

Звернення громадян

Фінансові ресурси

Запобігання і протидія проявам корупції

Представник урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини

Державні закупівлі

Фотогалерея

Регуляторна діяльність

Безоплатна правова допомога

Плани роботи та аналітична звітність

Роз’яснення, юридичні консультації

Методичні рекомендації

Кадрова робота та державна служба

Пошукова система Єдиний реєстр громадських формувань

Єдиний реєстр спеціальних бланків нотаріальних документів

Єдиний реєстр нотаріусів

Архів

Декларації про майно, доходи, витрати і зобовязання фінансового характеру керівництва Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області

Газета Юстиція Чернігівщини

Відкриті дані

Перелік нормативно-правових актів, зареєстрованих Головним територіальним управлінням юстиції у Чернігівській області

Прийом громадян посадовими особами Головного територіального управління юстиції у режимі відеоконференц-зв`язку

Головне територіальне управління юстиції оголошує конкурс на заміщення вакантних посад

Вакансія Шлюб за добу Запрошуємо до роботи на посаді державного нотаріуса Графік Графік

Назад

Новини
<<<1 - 14 з 2814>>> Архів
25 Квітня 2018 року
Інформація
Просвітницькі заходи до Дня Європи

Наказом Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області від 16 квітня 2018 року №128/4 затверджений План заходів до Дня Європи.

Запрошуємо до участі у проведенні правоосвітніх заходів органи виконавчої влади, органи місцевого самоврядування, підприємства, установи, організації, навчальні заклади та громадську спільноту.

Наші заходи сприятимуть формуванню європейських цінностей у суспільстві і вихованню поваги до прав людини.

25 Квітня 2018 року
Повідомлення
Тематична зустріч з учнями загальноосвітньої школи №6 м. Чернігова

25 квітня 2018 року головний спеціаліст сектору зв’язків з громадськістю Марія Плетінь спільно з методистом Чернігівського обласного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Юлією Велько зустрілись з учнями 9-10 класів Чернігівської загальноосвітньої школи №6.

Презентувавши загальнонаціональний правопросвітницький проект Міністерства юстиції «Я МАЮ ПРАВО!», представник обласної юстиції розповіла про реалізацію органами юстиції соціально-значимої інформаційної кампанії в рамках цього проекту #СтопНасильство.

Юлія Велько розповіла учням про основи попередження насильства в сім'ї, види насильства,

24 Квітня 2018 року
Повідомлення
Представники Управління державної реєстрації на зустрічі з старшокласниками

24 квітня 2018 року начальник відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Управління державної реєстрації В’ячеслав Черниш і провідний спеціаліст відділу державної реєстрації актів цивільного стану Управління державної реєстрації Ірина Скрипко провели тематичну зустріч «Реалізація загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО! Окремі питання діяльності органів юстиції в Україні» з учнями десятих класів Чернігівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3.

24 Квітня 2018 року
Інформація
Мін'юстом презентовано карту проекту «Я МАЮ ПРАВО!» англійською мовою

Директоратом з прав людини, доступу до правосуддя та правової обізнаності презентовано карту загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» англійською мовою. Карта містить інформацію про мережі партнерських організацій, що спільно з Міністерством юстиції України та Координаційним центром з надання правової допомоги беруть участь у реалізації проекту.

Як зазначають у Директораті, провайдери безоплатної правової допомоги та громадські організації відіграють важливу роль у реалізації проекту.

23 Квітня 2018 року
Відео
Як не потрапити до електронного реєстру боржників через несплати за послуги з теплопостачання?

23 Квітня 2018 року
Повідомлення
У Михайло-Коцюбинському відбувся семінар для державних адміністраторів ЦНАП

20 квітня 2018 року начальник відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації Олена Ромашко провела виїзний семінар-навчання для адміністраторів центру надання адміністративних послуг Михайло-Коцюбинської селищної ради.Метою проведеного заходу є запровадження прийняття та видачі документів структурних утворень політичних партій, професійних спілок, інших громадських формувань через центр надання адміністративних послуг.

23 Квітня 2018 року
АНОНС
Відбудеться виїзд мобільного консультативного пункту з питань захисту прав аграріїв

Головне територіальне управління юстиції у Чернігівській області повідомляє про проведення мобільного консультативного пункту з питань захисту прав землевласників та землекористувачів у с. Кучинівка Сновського району:

25 квітня 2018 року з 12.00 до 14.00 (приміщення Кучинівської сільської ради за адресою: с. Кучинівка, вул. Чапаєва, 1).

Заплановано прийом громадян та представників підприємств-агровиробників, надання індивідуальних консультацій з питань захисту прав у сфері орендних відносин та земельного законодавства.

23 Квітня 2018 року
Інформація

Звертаємо увагу, що задля оперативного надання громадянам консультацій у сфері державної реєстрації актів цивільного стану згідно вимог чинного законодавства у відділі державної реєстрації актів цивільного стану Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області з 12 квітня 2018 року діє пряма "гаряча" телефонна лінія за телефоном (0462) 4-20-14.

Ознайомитись з графіком можна на сайті Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області у рубриці "Гарячі телефонні лінії".

23 Квітня 2018 року
Повідомлення
Зустріч з учнями загальноосвітньої школи № 10 м. Чернігова

20 квітня 2018 року з нагоди відзначення в 2018 році Дня Європи та з метою профілактики правопорушень головний спеціаліст відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Наталія Петухова спільно із старшим інспектором відділу ювенальної превенції управління превентивної діяльності Головного управління Національної поліції в Чернігівській області Олегом Шарпатим провели зустріч з учнями 6 класу загальноосвітньої школи № 10 міста Чернігова.

23 Квітня 2018 року
Інформація
Оголошено конкурс з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги

Відповідно до наказу Міністерства юстиції України від 17.04.2018 № 1335/7 «Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги» Координаційний центр з надання правової допомоги повідомляє про проведення з 02 травня 2018 року по 21 червня 2018 року конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Повний текст оголошення.

23 Квітня 2018 року
Повідомлення
Як у Стольному аграріїв консультували

20 квітня 2018 року заступник начальника Управління державної реєстрації В’ячеслав Черниш і директор Менського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Анатолій Єрмоленко провели виїзний мобільний консультативний пункт з питань захисту прав землевласників та представників аграрного бізнесу в с. Стольне Менського району.

У місцевому будинку культури жителів та представників агропідприємств було поінформовано про діяльність Комісії з питань розгляду скаргу у сфері державної реєстрації,

23 Квітня 2018 року
Повідомлення
У Чернігові пройшов Всеукраїнський правовий диктант

Важливою складовою проекту «Я МАЮ ПРАВО!» є запуск низки ініціатив Міністерства юстиції України.

Протягом квітня в 24 областях України за підтримки Мін'юсту реалізується соціальний проект «Всеукраїнський правовий диктант».

На Чернігівщині написання диктанту відбулося 20 квітня 2018 року. Жителі нашого міста та області мали нагоду перевірити рівень своєї правової грамотності у Чернігівській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. В.Г. Короленка. До заходу долучились представники Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області:

20 Квітня 2018 року
Повідомлення
Правове інформування людей, сповнених віри та сили духу

Сьогодні, 20 квітня 2018 року, керівник Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області Олег Трейтяк і начальник Управління державної реєстрації В’ячеслав Харідков зустрілися з представниками громадської організації «Центр медико-соціальної і фізичної реабілітації осіб з інвалідністю з вадами фізичного розвитку «Інтеграція».

Візит мав на меті розповісти людям з обмеженими можливостями про проект «Я МАЮ ПРАВО!» в дії та законодавчі ініціативи, що на сьогодні покликані захищати права громадян.

20 Квітня 2018 року
АНОНС
У селищі Гончарівське Чернігівського району працюватиме консультативний пункт

24 квітня 2018 року з метою надання безоплатної первинної правової допомоги відбудеться виїзд консультативного пункту Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області до смт Гончарівське Чернігівського району.

Прийом громадян та надання правових консультацій триватиме з 12:00 до 13:00 у відділі освіти Гончарівської селищної ради за адресою: вул. Танкистів, 54 А, смт Гончарівське.

У проведенні заходу прийматиме участь приватний нотаріус Чернігівського міського нотаріального округу.

<<<1 - 14 з 2814>>> Архів
Відеоновини:

Начальник управління

Трейтяк
Олег Миколайович

Органи та установи юстиції

Новини

Консультує Міністр юстиції

Зміни до статуту