Головне територіальне управління юстиції у Чернігівській області
Напрямки діяльності Головного територіального управління юстиції

Перелік суб’єктів державної реєстрації, що здійснюють державну реєстрацію нерухомості та бізнесу в Чернігівській області

Перелік суб’єктів державної реєстрації, які забезпечують зберігання реєстраційних справ у паперовій формі

Реєстрація громадських формувань зі статусом юридичної особи через фронт-офіси

Переліки організацій роботодавців та легалізованих професійних спілок (їх організацій, об’єднань)

Проекти рішень Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області, що підлягають обговоренню

Нормативно-правові акти Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області

Доступ до публічної інформації

Звернення громадян

Фінансові ресурси

Запобігання і протидія проявам корупції

Представник урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини

Державні закупівлі

Фотогалерея

Регуляторна діяльність

Безоплатна правова допомога

Плани роботи та аналітична звітність

Роз’яснення, юридичні консультації

Методичні рекомендації

Кадрова робота та державна служба

Пошукова система Єдиний реєстр громадських формувань

Єдиний реєстр спеціальних бланків нотаріальних документів

Єдиний реєстр нотаріусів

Архів

Декларації про майно, доходи, витрати і зобовязання фінансового характеру керівництва Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області

Газета Юстиція Чернігівщини

Відкриті дані

Перелік нормативно-правових актів, зареєстрованих Головним територіальним управлінням юстиції у Чернігівській області

Прийом громадян посадовими особами Головного територіального управління юстиції у режимі відеоконференц-зв`язку

Головне територіальне управління юстиції оголошує конкурс на заміщення вакантних посад

Вакансія Шлюб за добу Запрошуємо до роботи на посаді державного нотаріуса Графік Графік

Назад

Новини
<<<1 - 14 з 2826>>> Архів
26 Квітня 2018 року
Інформація
Просвітницькі заходи до Дня Європи

Наказом Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області від 16 квітня 2018 року №128/4 затверджений План заходів до Дня Європи.

Запрошуємо до участі у проведенні правоосвітніх заходів органи виконавчої влади, органи місцевого самоврядування, підприємства, установи, організації, навчальні заклади та громадську спільноту.

Наші заходи сприятимуть формуванню європейських цінностей у суспільстві і вихованню поваги до прав людини.

26 Квітня 2018 року
Повідомлення
Знання своїх прав і свобод є незаперечною цінністю!

Після проведення Всеукраїнського правового диктанту у Чернігові, перевірити свої знання норм права змогли 25 квітня 2018 року жителі Прилук.

Прилуччани брали активну участь у соціальному проекті, який підтримує Міністерство юстиції України, і проходить у 24 областях нашої держави. Головне територіальне управління юстиції у Чернігівській області не залишається байдужим до таких значущих заходів.

26 Квітня 2018 року
Повідомлення
Юстиція відкрита для людей!

26 квітня 2018 року команда обласної юстиції на чолі з начальником Олег Трейтяк вийшла на вулиці рідного міста аби розповісти чернігівцям про реальні результати реформ, впроваджених Міністерством юстиції України, та вкотре нагадати про їх права – проект «Я МАЮ ПРАВО!» в дії.

«Вкрай важлива ініціатива – так званий Закон #ЧужихДітейНеБуває, що запровадив дієві засоби впливу на злісних неплатників аліментів. Значні суми заборгованості наразі погашаються завдяки посиленню відповідальності для «горе – батьків»», - говорив з містянами керівник територіального управління юстиції.

26 Квітня 2018 року
Повідомлення
Тематична зустріч у чернігівській школі №5

26 квітня 2018 року заступник начальника відділу з питань нотаріату Надія Авраменко спілкувалася з учнями старших класів Чернігівської загальноосвітньої школи №5.

Зустріч відбулась в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проетку Міністерства юстиції "Я МАЮ ПРАВО!". Фахівець обласного управління юстиції розповіла про інформаційні кампанії проекту, зручні сервіси у сфері державної реєстрації та посилення відповідальності неплатників аліментів.

26 Квітня 2018 року
Повідомлення
Контроль заборгованості з виплати зарплати на кожному підприємстві-боржнику

Чергове засідання регіонального штабу з питань погашення заборгованості по заробітній платі перед працюючими та звільненими працівниками підприємств Чернігівської області.

Керівництво управління юстиції, начальники відділів ДВС м. Чернігів, представник Федерації профспілкових організацій Чернігівської області зібрались сьогодні, 26 квітня, аби обговорити стан погашення заборгованості по заробітній платі по кожному підприємству-боржнику Чернігівської області.

26 Квітня 2018 року
Повідомлення
Підвищення кваліфкації працівників юридичних служб Ніжинщини

Спеціалісти Управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Світлана Махріна і Ніна Приступа, начальник Ніжинського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Світлана Катруха 24 квітня 2018 року займались підвищенням кваліфікації юрисконсультів державних підприємств, установ та організацій Ніжинщини.

Роз’яснювали актуальні питання чинного законодавства, акцентуючи увагу при цьому на сервісах у сфері державної реєстрації актів цивільного стану.

25 Квітня 2018 року
Повідомлення
"Я маю право!" - тема гри з учнями навчально-реабілітаційного центру

Сьогодні представники Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області Людмила Олєйнікова, Наталія Пилипенко та Олена Ющенко мали нагоду поспілкуватись з маленькими громадянами України – учнями Чернігівського навчально-реабілітаційного центру.

Під час тематичної гри «Я МАЮ ПРАВО!» дітлахи вивчали свої права на прикладі завдань із сюжетів казок та вчились захищати себе від неправомірних дій.

25 Квітня 2018 року
Повідомлення
Зустріч нашої команди з військовими Чернігівського полку зв’язку

25 квітня 2018 року профільні заступники начальника Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області Сергій П’ятниця та В’ячеслав Хардіков разом із головними спеціалістами Олегом Юрченком та Лілією Шетелею завітали до військової частини 2995.

Говорили представники обласного управління юстиції про нові законодавчі ініціативи, спрямовані на захист прав дітей та посилення відповідальності неплатників аліментів, удосконалення системи реєстраційних послуг, захист інтересів громадян України на міжнародному рівні, забезпечення роботи нотаріату тощо.

Зустріч видалася інформативною. Військовослужбовці

25 Квітня 2018 року
Повідомлення
Який стан погашення заборгованості по комунальним платежам у Чернігові?

Сьогодні в Головному територіальному управлінні юстиції відбулась нарада з питань стягнення з громадян заборгованості за комунальні послуги.

Керівництво управління юстиції, начальники відділів ДВС м. Чернігів разом з представниками Чернігівської міської ради, КП «Чернігівводоканал», житлово-експлуатаційних організацій та об'єднань співвласників багатоквартирних будинків Чернігова обговорили стан стягнення боргів за комунальні платежі з жителів нашого міста.

25 Квітня 2018 року
Повідомлення
Правова гра з учнями Гончарівскої гімназії

З нагоди відзначення Дня Європи представники Управління державної реєстрації нормативно – правових актів, правової роботи та правової освіти Людмила Кузьміна та Світлана Трянова 24 квітня 2018 року провели правову гру з учнями Гончарівської гімназії, що у Чернігівському районі.

Гра під назвою «Я маю право!» надала змогу дітям перевірити свої знання з прав людини і громадянина, норм законодавства України та інших країн, що регулюють права громадян, та поділитися

25 Квітня 2018 року
Повідомлення
Вуличне інформування фахівцями Управління державної реєстрації

Вчора головні спеціалісти відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Інна Медведєва та Лілія Лобусова в черговий раз інформували жителів Чернігова про способи захисту своїх прав у повсякденному житті в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!».

Перехожим розповіли про істотні зміни у законодавстві про стягнення аліментів та функціонування електронного сервісу

25 Квітня 2018 року
Повідомлення
Правові консультації з питань стягнення аліментів

Під час роботи мобільного пункту консультування в Козельці вчора, 24 квітня, головний спеціаліст Управління державної виконавчої служби Інна Бобруйко приймала громадян та консультувала з правових питань: як оформити аліменти, який їх розмір на дитину, яка відповідальність за несплату аліментів.

25 Квітня 2018 року
Повідомлення
Тематична зустріч з учнями загальноосвітньої школи №6 м. Чернігова

25 квітня 2018 року головний спеціаліст сектору зв’язків з громадськістю Марія Плетінь спільно з методистом Чернігівського обласного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Юлією Велько зустрілись з учнями 9-10 класів Чернігівської загальноосвітньої школи №6.

Презентувавши загальнонаціональний правопросвітницький проект Міністерства юстиції «Я МАЮ ПРАВО!», представник обласної юстиції розповіла про реалізацію органами юстиції соціально-важливої інформаційної кампанії в рамках цього проекту #СтопНасильство.

Юлія Велько розповіла учням про основи попередження насильства в сім'ї, види насильства, систему соціальних і спеціальних

24 Квітня 2018 року
Повідомлення
Відбувся виїзд консультативного пункту Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області до смт Гончарівське

24 квітня 2018 року з метою надання консультативної допомоги населенню відбувся виїзд до смт Гончарівське.

Консультації та роз’яснення з питань діяльності органів юстиції надавали начальник Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Людмила Кузьміна, начальник відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Світлана Трянова, приватний нотаріус Чернігівського нотаріального округу Андрій Баглай.

<<<1 - 14 з 2826>>> Архів
Відеоновини:

Начальник управління

Трейтяк
Олег Миколайович

Органи та установи юстиції

Новини

Консультує Міністр юстиції

Зміни до статуту