Головне територіальне управління юстиції у Чернігівській області
Напрямки діяльності Головного територіального управління юстиції

Перелік суб’єктів державної реєстрації, що здійснюють державну реєстрацію нерухомості та бізнесу в Чернігівській області

Перелік суб’єктів державної реєстрації, які забезпечують зберігання реєстраційних справ у паперовій формі

Реєстрація громадських формувань зі статусом юридичної особи через фронт-офіси

Переліки організацій роботодавців та легалізованих професійних спілок (їх організацій, об’єднань)

Проекти рішень Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області, що підлягають обговоренню

Нормативно-правові акти Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області

Доступ до публічної інформації

Звернення громадян

Фінансові ресурси

Запобігання і протидія проявам корупції

Представник урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини

Державні закупівлі

Фотогалерея

Регуляторна діяльність

Безоплатна правова допомога

Плани роботи та аналітична звітність

Роз’яснення, юридичні консультації

Методичні рекомендації

Кадрова робота та державна служба

Пошукова система Єдиний реєстр громадських формувань

Єдиний реєстр спеціальних бланків нотаріальних документів

Єдиний реєстр нотаріусів

Архів

Декларації про майно, доходи, витрати і зобовязання фінансового характеру керівництва Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області

Газета Юстиція Чернігівщини

Відкриті дані

Перелік нормативно-правових актів, зареєстрованих Головним територіальним управлінням юстиції у Чернігівській області

Прийом громадян посадовими особами Головного територіального управління юстиції у режимі відеоконференц-зв`язку

Головне територіальне управління юстиції оголошує конкурс на заміщення вакантних посад

Вакансія Шлюб за добу Запрошуємо до роботи на посаді державного нотаріуса Графік Графік

Назад

Новини
<<<1 - 14 з 2957>>> Архів
21 Червня 2018 року
Повідомлення
Проведено заходи з підвищення кваліфікації державних реєстраторів Семенівської РДА

20 червня 2018 року начальником та головним спеціалістом відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Світланою Федчун та Надією Розсошко проведено навчальні заходи з підвищення кваліфікації державних реєстраторів Семенівської районної державної адміністрації з питань державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців.

21 Червня 2018 року
Повідомлення
У Чернігівському обласному інституті післядипломної освіти говорили про права

20 червня 2018 року представники Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області Сергій Рудий, Олена Ющенко, Тетяна Фролова зустрілися з освітянами в Чернігівському обласному інституті післядипломної освіти.

Захід відбувся в рамках загальнонаціонального проекту Міністерства юстиції "Я МАЮ ПРАВО!" напередодні відзначення 22-ї річниці Конституції України.

20 Червня 2018 року
Прес-анонс
Чернігів відвідає заступник Міністра юстиції з питань державної реєстрації Олена Сукманова

21 червня, в четвер, заступник Міністра юстиції з питань державної реєстрації Олена Сукманова здійснить робочу поїздку до міста Чернігова.

У програмі заходу:

9.15 – 10.00 засідання антирейдерського аграрного штабу. Чернігівська обласна державна адміністрація (м. Чернігів, вул. Шевченка, 7, зал №2).

10.00 – 11.30 зустріч з представниками агарного бізнесу, головами сільських і селищних рад. Чернігівська обласна державна адміністрація (м. Чернігів, вул. Шевченка, 7, зал №2).

12.00 – 13.15 бізнес-ланч з з членами бізнес-асоціації «Ліга ділових та професійних жінок України». Ресторан «Бібліотека» (м. Чернігів, пр-т Миру, 19).

Запрошуються представники засобів масової інформації для висвітлення заходу.

19 Червня 2018 року
Повідомлення
Відбувся тренінг «Примусове виконання рішень: сучасний досвід та кращі практики»

Сьогодні, 19 червня, в готелі «Reikartz» для фахівців Управління державної виконавчої служби відбувся тренінг «Примусове виконання рішень: сучасний досвід та кращі практики» .

Організатор цього заходу - благодійна організація «Всеукраїнська коаліція з надання правової допомоги» за підтримки Міністерства закордонних справ Королівства Нідерландів у співпраці з Департаментом державної виконавчої служби Міністерства юстиції України.

18 Червня 2018 року
Інформація
Правова допомога людям, що живуть з ВІЛ/СНІД та хворим на туберкульоз

Громадська організація "MART" надає можливість для людей, що живуть з ВІЛ/СНІД, уразливих до зараження ВІЛ та хворих на туберкульоз, отримати безоплатну правову допомогу в громадській приймальні за адресою: вул. П’ятницька, 39, кімната 703 м. Чернігів, 14000.

Консультації охоплюють сфери:

 • медичного, трудового, адміністративного та кримінального права;
 • порушення безперервності лікування;
 • гендерної рівності та правопорушень пов’язаних з цим, а також щодо заборони катувань, нелюдського або такого, що принижує честь і гідність, поводження або покарань щодо осіб, які живуть з ВІЛ/СНІД.
 • Графік прийому: вівторок, четвер з 09:00 до 17:00.

  Попередній запис по телефону: +38(063)560-52-00

  18 Червня 2018 року
  Інформація
  У Києві відбудеться тренінг з прав людини

  Запрошуємо на тренінг «Підхід, що заснований на правах людини, у розробленні та реалізації проектів програм місцевого та регіонального розвитку», що відбудеться у м. Києві 25-27 липня 2018 року для представників Чернігівської, Черкаської, Полтавської, Київської областей та м. Києва.

  Тренінг проводить громадська організація «MART» за ініціативи Міністерства юстиції України.

  Це буде цікаво для представників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, відповідальних за планування місцевих програм розвитку, або представників юридичних служб цих органів, лідерів та активістів громадянського суспільства, працівників інших організацій, залучених до роботи з органами влади в рамках аналізу, планування, розробки, реалізації та моніторингу місцевих програм розвитку.

  18 Червня 2018 року
  Повідомлення
  Зареєстровано нові нормативно-правові акти

  Головним територіальним управлінням юстиції у Чернігівській області після проведення правової експертизи 15 червня 2018 року зареєстровано:

  розпорядження Бобровицької районної державної адміністрації від 21 травня 2018 року №214 «Про втрату чинності розпорядження голови районної державної адміністрації від 02 лютого 2015 року №25» (реєстраційний №37/1210 від 15 червня 2018 року);

  розпорядження Чернігівської районної державної адміністрації Чернігівської області від 05 червня 2018 року №813 «Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 16 березня 2015 року №92» (реєстраційний №38/1211 від 15 червня 2018 року).

  18 Червня 2018 року
  Інформація
  Мін'юст випустив інформаційно-навчальний ролик про безоплатне отримання земельної ділянки

  Міністерство юстиції України разом з Онлайн-будинком юстиції за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!» презентувало другий відеоролик із серії інформаційно-навчальних роликів «Знай своє право на землю». Новий випуск присвячений порядку безоплатного отримання земельної ділянки у приватну власність.

  Більшість громадян або не знають про право на отримання землі, або зовсім не обізнані з цією процедурою, хоча і Конституція України, і Земельний Кодекс України гарантують українцям дане право. Наприклад, Земельний кодекс передбачає право кожного громадянина України на безкоштовне отримання декількох земельних ділянок у межах існуючих норм. Більш того, передбачається, що безкоштовно отримати земельну ділянку за різними видами використання можна будь-де на території країни, незалежно від місця проживання.

  15 Червня 2018 року
  Інформація
  Як захистити себе та свій бізнес під час проведення обшуку на підприємстві

  На сьогоднішній день в Україні зростає кількість безпідставних обшуків на підприємствах. Як показує практика, більшість підприємців виявляються не готовими до обшуків - співробітники не знають, як себе вести, не дотримуються елементарних правил зберігання цінних речей і конфіденційних документів. Все це може сприяти зловживанням з боку правоохоронців і призвести до небажаних наслідків для бізнесу.

  15 Червня 2018 року
  Повідомлення
  Виїзд консультативного пункту до Корюківського району!

  Головне територіальне управління юстиції у Чернігівській області повідомляє, що 21 червня 2018 року з 11.30 до 13.00 у смт Холми Корюківського району працюватиме мобільний консультативний пункт з питань захисту прав землевласників та землекористувачів.

  Місце проведення: Холминська селищна рада по вул. Миру, 1.

  15 Червня 2018 року
  Повідомлення
  Інформаційну кампанію #СтопНасильство обговорили з майбутніми пенітенціаріями

  15 червня 2018 року перший заступник начальника Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області Сергій Рудий і головний спеціаліст відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Анастасія Оліфіренко зустрілись з курсантами Академії державної пенітенціарної служби.

  15 Червня 2018 року
  Повідомлення
  Про правильне застосування норм законодавства говорили у Носівці

  Учора, 14 червня, в Носівці відбувся семінар для представників юридичних служб та інших категорій працівників, в якому брали участь фахівці Головного територіального управління юстиції Людмила Кузьміна і Світлана Трянова, представник Управління Держпраці в області Марина Величко та керівник Носівського районного відділу державної виконавчої служби Віктор Гопанчук.

  Обговорювали питання надання безоплатної правової допомоги, організації правової роботи, додержання власником законодавства про працю, аліментні зобов’язання батьків та виконання рішень суду про стягнення заборгованості по заробітній платі.

  14 Червня 2018 року
  Повідомлення
  У Добрянці консультували аграріїв

  14 червня 2018 року фахівцями Управління державної реєстрації спільно з представниками Ріпкинським бюро з надання безоплатної вторинної правової допомоги Чернігівського місцевого центру та відділу Держгеокадастру у Ріпкинському районі Чернігівської області було проведено виїзний мобільний консультативний пункт з питань захисту прав землевласників та представників аграрного бізнесу в смт Добрянка.

  14 Червня 2018 року
  Повідомлення
  У Сосниці відбулись навчальні заходи

  14 червня 2018 року головні спеціаліст відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Надія Розсошко та Анастасія Оліфіренко провели навчальні заходи з підвищення кваліфікації з напрямку державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців з держаними реєстраторами та адміністраторами Сосницької районної державної адміністрації та Сосницької селищної ради.

  <<<1 - 14 з 2957>>> Архів
  Відеоновини:

  Начальник управління

  Трейтяк
  Олег Миколайович

  Органи та установи юстиції

  Новини

  Консультує Міністр юстиції

  Зміни до статуту