Головне територіальне управління юстиції у Чернігівській області
Напрямки діяльності Головного територіального управління юстиції

Перелік суб’єктів державної реєстрації, що здійснюють державну реєстрацію нерухомості та бізнесу в Чернігівській області

Перелік суб’єктів державної реєстрації, які забезпечують зберігання реєстраційних справ у паперовій формі

Реєстрація громадських формувань зі статусом юридичної особи через фронт-офіси

Перелік громадських об’єднань щодо яких прийняті рішення відповідно до Закону України «Про громадські об’єднання»

Переліки організацій роботодавців та легалізованих професійних спілок (їх організацій, об’єднань)

Проекти рішень Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області, що підлягають обговоренню

Нормативно-правові акти Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області

Доступ до публічної інформації

Фінансові ресурси

Запобігання і протидія проявам корупції

Звернення громадян

Представник урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини

Державні закупівлі

Регуляторна діяльність

Безоплатна правова допомога

Фотогалерея

Роз’яснення, юридичні консультації

Плани роботи та аналітична звітність

Методичні рекомендації

Кадрова робота та державна служба

Єдиний реєстр громадських формувань

Пошукова система Єдиний реєстр громадських формувань

Єдиний реєстр спеціальних бланків нотаріальних документів

Єдиний реєстр нотаріусів

Архів

Декларації про майно, доходи, витрати і зобовязання фінансового характеру керівництва Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області

Газета Юстиція Чернігівщини

Відкриті дані

Прийом громадян посадовими особами Головного територіального управління юстиції у режимі відеоконференц-зв`язку

Перелік нормативно-правових актів, зареєстрованих Головним територіальним управлінням юстиції у Чернігівській області

Головне територіальне управління юстиції оголошує конкурс на заміщення вакантних посад

Зміни до статуту Шлюб за добу Запрошуємо до роботи на посаді державного нотаріуса Вакансія

Графік

Назад

Новини
<<<1 - 14 з 2516>>> Архів
19 Січня 2018 року
Повідомлення
Фахівці Чернігівської юстиції зустрілися з військовими

19 січня 2018 року представники Головного територіального управління юстиції на чолі з керівником Олегом Трейтяком завітали до військової частини А4218 в місті Чернігові.

Правники розповіли військовослужбовцям про заходи, що вживаються Міністерством юстиції аби наблизити посадовців до пересічних громадян, запровадження новітніх сервісів, розвиток системи безоплатної правової допомоги.

19 Січня 2018 року
Повідомлення
Як правильно подати електронну декларацію

19 січня 2018 року задля обговорення юридичних аспектів електронного декларування начальник Управління державної виконавчої служби Сергій П’ятниця та завідувач сектору з питань запобігання і виявлення корупції Андрій Трубенок зустрілись з працівниками Новозаводського відділу державної виконавчої служби міста Чернігів.

Говорили, зокрема, про підстави подачі електронної декларації, суб’єктів декларування, типи декларацій, відповідальність за несвоєчасне подання чи неподання декларацій, за несвоєчасне повідомлення чи неповідомлення про суттєві зміни в майновому стані та відкриття валютного рахунку в банку-нерезиденті, можливості внесення змін до електронної декларації, конфлікт інтересів та ін.

19 Січня 2018 року
Інформація
Зареєстровано новий нормативно-правовий акт

Головним територіальним управлінням юстиції у Чернігівській області після проведення правової експертизи 18 січня 2018 року зареєстровано:

розпорядження Чернігівської районної державної адміністрації Чернігівської області від 18 січня 2018 року №46 «Про Порядок організації та проведення особистого прийому громадян у Чернігівській районній державній адміністрації» (реєстраційний №3/1176 від 18 січня 2018 року).

19 Січня 2018 року
Повідомлення
Працівникам Чернігівського районного суду розповіли про пілоти Мін'юсту

18 січня 2018 року з метою популяризації пілотних проектів Міністерства юстиції головний спеціаліст Чернігівського міського відділу державної реєстрації актів цивільного стану Наталія Ярошенко та спеціаліст відділу Світлана Кужельна зустрілися з працівниками Чернігівського районного суду Чернігівської області.

Фахівці юстиції розповіли присутнім про реалізацію пілотних проектів Мін'юсту, скорочену процедуру реєстрації шлюбу за добу, державну реєстрацію народження дитини

18 Січня 2018 року
Повідомлення
Проведено семінар для керівників відділів ДРАЦСу

18 січня 2018 року начальники районних, міськрайонних, міського відділів державної реєстрації актів цивільного стану відвідали семінар, організований Управлінням державної реєстрації.

Захід відбувся за участі начальника Головного територіального управління юстиції Олега Трейтяка, начальника Управління державної реєстрації В’ячеслава Хардікова, заступника начальника Управління державної реєстрації Юлії Орєшкіної, заступника начальника відділу державної реєстрації актів цивільного стану Управління державної реєстрації Олени Ющенко, завідувачів сектору з питань запобігання і виявлення корупції, сектору зв’язків з громадськістю Андрія Трубенка та Інни Кебець, інших представників управління юстиції, а також запрошеної на захід заступника начальника відділу демографічної та соціальної статистики Головного управління статистики у Чернігівській області Олени Шматко.

18 Січня 2018 року
Повідомлення
Інформування працівників Департаменту з питань цивільного захисту та оборонної роботи

18 січня 2018 року спеціалісти відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Світлана Махріна та Ніна Приступа ознайомили директора та працівників Департаменту з питань цивільного захисту та оборонної роботи Чернігівської обласної державної адміністрації із запровадженням Міністерством юстиції України загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», який спрямований на підвищення рівня правової правосвідомості громадян, та вручили друковані інформаційні матеріали.

17 Січня 2018 року
Повідомлення
Чернігівська область долучилася до Проекту «Аграрні розписки в Україні»

Сьогодні, 17 січня, на засіданні круглого столу у Чернігові обговорювали основні аспекти впровадження новітнього інструменту фінансування агровиробництва - аграрних розписок.

Учасниками заходу були представники владних структур – обласної державної адміністрації, обласної ради, Головного територіального управління юстиції, керівник Програм із розвитку фінансування агросектору (IFC), сільгосппідприємці області та банкіри.

Одним з основних партнерів Проекту «Аграрні розписки в Україні» є Міністерство юстиції України. Саме на це звернув увагу очільник обласного управління юстиції у своїй доповіді. Олег Трейтяк запевнив аграріїв, що органи юстиції Чернігівщини готові до запровадження такого проекту, і це неабияк зможе стимулювати надходження інвестицій і залучення додаткових коштів до аграрного сектору області.

17 Січня 2018 року
Повідомлення
Правова допомога військовим

17 січня 2018 року начальник Головного територіального управління юстиції Олег Трейтяк, начальник Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Людмила Кузьміна спільно з представником Чернігівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Данилом Павлюком провели прийом військовослужбовців у Регіональній приймальні Міністра оборони України при Чернігівському обласному військовому комісаріаті з надання безоплатної первинної правової допомоги військовослужбовцям.

17 Січня 2018 року
Інформація
До уваги студентів-правників!

Міністерством юстиції України спільно з Координаційною радою молодих юристів України при Міністерстві юстиції України та за підтримки Європейського Університету з 30 січня по 04 лютого 2018 року планується проведення Всеукраїнської студентської правничої зимової школи.

Проведення зазначеного заходу відбудеться на туристичній базі “Едельвейс” Європейського університету на горі Бескид (Мижгірський район, Закарпатська обл. с. Верхній Студений – 30 км. від смт. Воловець)

Метою Школи є формування нової української юридичної еліти, підвищення професійного рівня, самореалізація наукового, творчого, організаційного потенціалу молоді, створення умов для організованого дозвілля та спілкування молодих людей, налагодження співпраці між юридичними студентськими організаціями.

Детальна інформація стосовно проведення даного заходу за посиланням.

15 Січня 2018 року
АНОНС
Заплановано прийом громадян у ЦНАП

19 січня 2018 року у Центрі надання адміністративних послуг м. Чернігова відбудеться прийом громадян фахівцями Управління державної реєстрації з питань захисту прав у сферах державної реєстрації нерухомості, державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб підприємців, позасудового оскарження рішень, дій та бездіяльності державних реєстраторів.

Години прийому: з 10.00 до 13.00.

15 Січня 2018 року
АНОНС
Відбудеться зустріч з військовослужбовцями

19 січня 2018 року в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту Міністерства юстиції «Я МАЮ ПРАВО!» відбудеться зустріч фахівців Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області з військовослужбовцями військової частини А4218 в м. Чернігові.

Початок заходу: о 13.00.

Контактний телефон: (0462) 60 49 28, 65 15 24.

15 Січня 2018 року
Повідомлення
Як команда управління юстиції Маланку зустрічала

13 січня 2018 року напередодні Старого Нового року у Чернігові було зимно.

Хто не побоявся морозу, завітав на центральну площу міста, де проходив зимовий фольклорний фестиваль "Коза". Команда Чернігівської юстиції долучилась до святкового дійства - пригощали містян смаколиками, слухали колядки і щедрівки.

15 Січня 2018 року
Повідомлення
Про проект "Я МАЮ ПРАВО!" дізнались представники приватного підприємства

12 січня 2018 року головний спеціаліст відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Надія Розсошко зустрілась з працівниками приватного багатопрофільного підприємства "Евклід".

Трудовий колектив ознайомлено із загальнонаціональним правопросвітницьким проектом «Я МАЮ ПРАВО!» та сервісами, що активно запроваджуються Мін’юстом, надано роз’яснення про дії у тому випадку, коли забирають бізнес або відбирають майно, про оформлення договору оренди землі

12 Січня 2018 року
Відео

<<<1 - 14 з 2516>>> Архів
Відеоновини:

Начальник управління

Трейтяк
Олег Миколайович

Органи та установи юстиції

Новини

Консультує Міністр юстиції