Головне територіальне управління юстиції у Чернігівській області
Напрямки діяльності Головного територіального управління юстиції

Перелік суб’єктів державної реєстрації, що здійснюють державну реєстрацію нерухомості та бізнесу в Чернігівській області

Перелік суб’єктів державної реєстрації, які забезпечують зберігання реєстраційних справ у паперовій формі

Реєстрація громадських формувань зі статусом юридичної особи через фронт-офіси

Перелік громадських об’єднань щодо яких прийняті рішення відповідно до Закону України «Про громадські об’єднання»

Переліки організацій роботодавців та легалізованих професійних спілок (їх організацій, об’єднань)

Проекти рішень Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області, що підлягають обговоренню

Нормативно-правові акти Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області

Доступ до публічної інформації

Фінансові ресурси

Запобігання і протидія проявам корупції

Звернення громадян

Представник урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини

Державні закупівлі

Регуляторна діяльність

Безоплатна правова допомога

Фотогалерея

Роз’яснення, юридичні консультації

Плани роботи та аналітична звітність

Методичні рекомендації

Кадрова робота та державна служба

Єдиний реєстр громадських формувань

Пошукова система Єдиний реєстр громадських формувань

Єдиний реєстр спеціальних бланків нотаріальних документів

Єдиний реєстр нотаріусів

Архів

Декларації про майно, доходи, витрати і зобовязання фінансового характеру керівництва Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області

Газета Юстиція Чернігівщини

Відкриті дані

Перелік нормативно-правових актів, зареєстрованих Головним територіальним управлінням юстиції у Чернігівській області

Головне територіальне управління юстиції оголошує конкурс на заміщення вакантних посад

Зміни до статуту Шлюб за добу Запрошуємо до роботи на посаді державного нотаріуса Вакансія

Графік

Назад

Новини
<<<1 - 14 з 2368>>> Архів
20 Листопада 2017 року

20 Листопада 2017 року
АНОНС
Прес-анонс

24 листопада 2017 року у місті Новгород-Сіверський в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!» відбудеться зустріч керівництва Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області та Менського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги з містянами.

Основана тема заходу - реформування органів юстиції, новації у сферах державної реєстрації нерухомості і бізнесу, виконавчого провадження та системи надання безоплатної правової допомоги.

Місце проведення: вул. Князя Ігоря, буд. 32А, м. Новгород-Сіверський, 16000.

17 Листопада 2017 року

17 Листопада 2017 року
Повідомлення
Активна молодь Чернігова підтримала акцію управління юстиції «ХабарЗаНавчанняСтоп»

Сьогодні команда Головного територіального управління юстиції відійшла від стандартного профілю тематичних заходів. На зустрічі зі студентством міста в Культурно-діловому центрі «Світогляд» не було жодних слів про поточну роботу органів юстиції.

Нашу акцію ми присвятили питанням попередження корупційних проявів у навчальних закладах, запросивши до обговорення найактивнішу молодь - студентів і курсантів Академії державної пенітенціарної служби, Навчально-наукового інституту історії, етнології та правознавства імені О.М. Лазаревського.

Тренерами сьогоднішнього заходу виступили: Катерина Риженко, юридичний радник громадської організації «Тransparency Internatіonal Ukraine», і Валерій Сорокін, начальник відділу Департаменту інформаційної діяльності та комунікації з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації.

17 Листопада 2017 року
Інформація
Оголошено конкурс з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги 2017

Відповідно до наказу Міністерства юстиції України від 13 листопада 2017 року № 4300/7 «Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги» Координаційний центр з надання правової допомоги повідомляє про проведення з 18 листопада 2017 року по 23 січня 2018 року конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Що необхідно для участі читайте за посиланням.

17 Листопада 2017 року
Повідомлення
Зареєстровано новий нормативно-правовий акт

Головним територіальним управлінням юстиції у Чернігівській області після проведення правової експертизи 15 листопада 2017 року зареєстровано наказ фінансового управління Бахмацької районної державної адміністрації Чернігівської області від 24 жовтня 2017 року №11-ОД «Про затвердження Інструкції з підготовки бюджетних запитів за програмно-цільовим методом на 2018 рік та два наступні бюджетні періоди» (реєстраційний №67/1156 від 15 листопада 2017 року).

16 Листопада 2017 року
Повідомлення
Жителі Кіптівської територіальної громади дізнались про актуальні зміни в системі виконання судових рішень

Сьогодні, 16 листопада, начальник Управління державної виконавчої служби Сергій П’ятниця та його заступник Алла Єдомаха перебували на території Кіптівської об’єднаної територіальної громади Козелецького району, де була нагода поспілкуватись про зміни в системі примусового виконання рішень судів.

Керівництву громади та старостам сіл розповіли про права та обов’язки сторін виконавчого провадження, інститут приватних виконавців, роботу Єдиного реєстру боржників, специфіку примусової реалізації арештованого майна.

16 Листопада 2017 року
Повідомлення
Тематична зустріч з майбутніми батьками в міському пологовому будинку

16 листопада 2017 року в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту Міністерства юстиції України "Я МАЮ ПРАВО!" спеціалісти Чернігівського міського відділу державної реєстрації актів цивільного стану Тетяна Іващенко та Ірина Манінова завітали до міського пологового будинку аби ознайомити майбутніх батьків з напрямами діяльності органів юстиції області.

Так фахівці управління юстиції розповіли про на діючі он-лайн послуги та пілотні проекти, роз'яснили правові підстави реєстрації народження дитини безпосередньо у пологовому будинку та реєстрації місця проживання малолітньої дитини одночасно з реєстрацією

16 Листопада 2017 року

16 Листопада 2017 року
Інформація
РОЗРОБЛЕНИЙ МІН’ЮСТОМ ЗАКОН, ЩО ЗУПИНЯЄ «МАСКИ-ШОУ» НА ПІДПРИЄМСТВАХ, ПРИЙНЯТО ВЕРХОВНОЮ РАДОЮ

Верховна Рада прийняла в цілому проект Закону, який зупинить «маски-шоу» на українських підприємства. 312 народних обранців підтримали Законопроект «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо забезпечення дотримання прав учасників кримінального провадження та інших осіб правоохоронними органами під час здійснення досудового розслідування». Розроблений Міністерством юстиції спільно з парламентарями та експертами документ запроваджує низку новел, які позбавлять бізнес від такого ганебного явища, як «маски-шоу».

«Прийняття даного закону – це нова сторінка в історії країни щодо забезпечення захисту прав і інтересів бізнесу. Фактично до цього моменту правоохоронці могли прийти і безпідставно паралізувати роботу будь-якої компанії. При цьому вони залишалися абсолютно безкарними. Прийнятий Закон ліквідовує таку можливість», - прокоментував голосування Міністр юстиції Павло Петренко.

Документ вводить низку новацій, котрі унеможливлять незаконні репресивні дії з боку представників правоохоронних органів.

Деталі за посиланням.

Новини Міністерства

16 Листопада 2017 року
Анонс
Відбудеться виїзд консультативного пункту в смт Короп

22 листопада 2017 року з метою надання безоплатної первинної правової допомоги жителям Коропського району відбудеться виїзд консультативного пункту Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області.

Прийом громадян з питань діяльності органів юстиції з 12.00 до 13.00 будуть проводити начальник Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Людмила Кузьміна та начальник відділу систематизації законодавства, правової роботи, правової освіти Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Світлана Трянова.

Місце проведення: Коропська районна державна адміністрація (смт Короп, вул. Кибальчича, 1, третій поверх.

16 Листопада 2017 року
Анонс
До уваги працівників юридичних служб, юрисконсультів та інших категорій працівників! Відбудеться семінар з актуальних питань чинного законодавства

22 листопада 2017 року за участі представників Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області та Коропської районної державної нотаріальної контори відбудеться семінар для працівників юридичних служб, юрисконсультів та інших категорій працівників місцевих органів виконавчої влади, територіальних органів центральних органів виконавчої влади, підприємств, установ та організацій Коропського району.

На порядку денному заходу: загальнонаціональний правопросвітницький проект Мін'юсту «Я МАЮ ПРАВО!»; надання безоплатної правової допомоги; проведення перевірок стану правової роботи та систематизації законодавства; ведення систематизації законодавства юридичними службами; новели законодавства про виконавче провадження; питання в сфері нотаріальної діяльності.

15 Листопада 2017 року
Інформація
До уваги передплатників!

Офіційні видання є дієвими помічниками у роботі кожного правника та усіх, хто цікавиться законодавством.

Передплату видань можна оформити у будь-яких поштових відділеннях.

Хочете передплатити - обирайте для себе у програмі офіційних періодичних видань на 2018 рік.

15 Листопада 2017 року
Повідомлення
Правова допомога військовослужбовцям

15 листопада 2017 року реалізуючи загальнонаціональний правопросвітницький проект Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!» правову допомогу військовослужбовцям, призваними на строкову військову службу, надавали спеціаліст відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Наталія Петухова та начальник відділу правової інформації і консультації Чернігівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Юлія Бойко.

<<<1 - 14 з 2368>>> Архів
Відеоновини:

Начальник управління

Трейтяк
Олег Миколайович

Органи та установи юстиції

Новини

Консультує Міністр юстиції