Головне територіальне управління юстиції у Чернігівській області
Напрямки діяльності Головного територіального управління юстиції

Перелік суб’єктів державної реєстрації, що здійснюють державну реєстрацію нерухомості та бізнесу в Чернігівській області

Перелік суб’єктів державної реєстрації, які забезпечують зберігання реєстраційних справ у паперовій формі

Реєстрація громадських формувань зі статусом юридичної особи через фронт-офіси

Перелік громадських об’єднань щодо яких прийняті рішення відповідно до Закону України «Про громадські об’єднання»

Переліки організацій роботодавців та легалізованих професійних спілок (їх організацій, об’єднань)

Нормативно-правові акти Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області

Проекти рішень Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області, що підлягають обговоренню

Доступ до публічної інформації

Звернення громадян

Фінансові ресурси

Запобігання і протидія проявам корупції

Державні закупівлі

Представник урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини

Фотогалерея

Безоплатна правова допомога

Регуляторна діяльність

Плани роботи та аналітична звітність

Роз’яснення, юридичні консультації

Методичні рекомендації

Кадрова робота та державна служба

Єдиний реєстр громадських формувань

Пошукова система Єдиний реєстр громадських формувань

Єдиний реєстр спеціальних бланків нотаріальних документів

Єдиний реєстр нотаріусів

Архів

Декларації про майно, доходи, витрати і зобовязання фінансового характеру керівництва Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області

Газета Юстиція Чернігівщини

Відкриті дані

Перелік нормативно-правових актів, зареєстрованих Головним територіальним управлінням юстиції у Чернігівській області

Головне територіальне управління юстиції оголошує конкурс на заміщення вакантних посад

Зміни до статуту Шлюб за добу
Запрошуємо до роботи на посаді державного нотаріуса Вакансія


ДО УВАГИ ГРОМАДЯН ТА ЮРИДИЧНИХ ОСІБ!

Назад

Новини
<<<1 - 14 з 2086>>> Архів
28 Липня 2017 року
Повідомлення
Увага! Міністерством юстиції оголошено конкурс

Наказом Міністерства юстиції України від 24 липня 2017 року №2897/к оголошено конкурс на заміщення вакантної посади першого заступника начальника Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області (на період відсутності основного працівника).

Документи приймаються до 18 год. 00 хв. 10 серпня 2017 року за адресою: м.Київ, пров. Рильський, 10.

Конкурсний відбір претендентів на посаду буде проводитись з 15 по 17 серпня 2017 року.

З умовами проведення конкурсу можна ознайомитись за посиланням.

28 Липня 2017 року
Повідомлення
Скоро на Чернігівщині запрацюють перші приватні виконавці

Сьогодні, 28 липня, фахівці Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області провели перевірки офісів приватних виконавців Юрія Приходька та Олексія Мазана, які першими мають намір розпочали свою діяльність з примусового виконання рішень судів та інших органів (посадових осіб) у виконавчому окрузі Чернігівської області.

Приміщення визнані такими, що відповідають вимогам Положення про офіс приватного виконавця,

28 Липня 2017 року
Повідомлення
В обласній державній адміністрації обговорювали як зменшити борги із заробітної плати

27 липня 2017 року начальник відділу з питань банкрутства Олександр Дікан та головний спеціаліст сектору аналітики та статистики Управління державної виконавчої служби Анна Ніконова взяли участь у засіданні тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат Чернігівської обласної державної адміністрації.

Під час засідання профільної комісії було зазначено, що рівень заборгованості із заробітної плати в області коливається.

28 Липня 2017 року
Повідомлення
Зареєстровано новий нормативно-правовий акт

Головним територіальним управлінням юстиції у Чернігівській області після проведення правової експертизи 26 червня 2017 року зареєстровано наказ Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області від 26 липня 2017 року №135/5 «Про затвердження Тарифів за надання додаткових послуг правового характеру, які не пов’язані із вчинюваними нотаріальними діями, а також технічного характеру, які надаються державними нотаріусами Чернігівської області» (реєстраційний №45/1134 від 26 липня 2017 року).

28 Липня 2017 року
АНОНС
Увага! Відбудеться нарада за участю арбітражних керуючих

У понеділок, 31 липня, за участю арбітражних керуючих (розпорядників майна, керуючих санацією, ліквідаторів) відбудеться спільна нарада з питань погашення заборгованості із заробітної плати перед працюючими та звільненими працівниками підприємств – боржників Чернігівської області, до яких застосовуються судові процедури банкрутства.

Початок заходу: о 15.00.

Реєстрація учасників: о 14.30.

Місце проведення: Головне територіальне управління юстиції у Чернігівській області (м. Чернігів, проспект Миру, 43).

Додаткова інформація за телефоном (0462) 65 15 99.

27 Липня 2017 року
Повідомлення
Правові консультації у громадській приймальні Чернігівської обласної універсальної наукової бібліотеки імені В.Г.Короленка

27 липня 2017 року заступником начальника відділу з питань нотаріату Надією Авраменко, головним спеціалістом відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Світланою Джолою, заступником начальника Ріпкинського бюро правової допомоги Євгенією Пановою та головним спеціалістом сектору правового забезпечення відділення Національної служби посередництва і примирення в Чернігівській області Станіславом Огородником

26 Липня 2017 року
Повідомлення
Проведено відеонараду з питань запобігання і протидії корупції

26 липня 2017 року в Головному територіальному управлінні юстиції проведено нараду в режимі відеоконференцзв’язку з керівниками районних, міськрайонних, міських відділів державної виконавчої служби та державної реєстрації актів цивільного стану.

На порядку денному - актуальні питання антикорупційного законодавства, зокрема, притягнення до адміністративної, кримінальної, цивільно-правової та дисциплінарної відповідальності за вчинення корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень.

26 Липня 2017 року
Повідомлення
Відбудеться спільний прийом громадян у Ріпкинському бюро правової допомоги

02 серпня 2017 року з 10.00 до 12.00 у приміщенні Ріпкинського бюро правової допомоги (смт Ріпки, вул. Попудренка, 8 А) начальник Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області Олег Трейтяк спільно з директором Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області Іриною Протченко проведуть прийом громадян.

25 Липня 2017 року
АНОНС
В Чернігівському геріатричному пансіонаті надаватимуть безоплатну правову допомогу

З метою інформування осіб, які проживають в будинку-інтернаті, про їхні права та спроможність їх захищати мешканцям Чернігівського геріатричного пансіонату 28 липня 2017 року надаватимуть консультації фахівці Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області, Чернігівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України, Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області, Чернігівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та нотаріус.

Початок заходу о 10.00.

Довідки за телефоном: (0462) 65 15 24

24 Липня 2017 року
АНОНС
До уваги суб’єктів державної реєстрації !!!

04 серпня 2017 року відбудеться семінар – нарада за участю керівництва та спеціалістів Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області, представників Міністерства юстиції України, Держгеокадастру, Управління Державної архітектурно-будівельної інспекції у Чернігівській області, Чернігівської філії державного підприємства «Національні інформаційні системи», а також державних реєстраторів та уповноважених осіб районних державних адміністрацій, міських рад міст обласного значення та інших суб’єктів державної реєстрації Чернігівської області з актуальних питань державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень та державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців.

Реєстрація учасників: з 10.30.

Початок заходу: об 11.00.

Місце проведення: будинок засідань Чернігівської обласної ради за адресою: м. Чернігів, проспект Миру,43, ІІІ поверх, конференц-зал.

Телефон для довідок: (0462) 77 50 34

24 Липня 2017 року
Повідомлення
Ваш незамінний помічник у забезпеченні актами законодавства–«Офіційний вісник України»!

Починаючи з 1997 року згідно з Указом Президента України від 13 грудня 1996 року N 1207 виходить друком «Офіційний вісник України» - найповніше офіційне видання, в якому публікуються державною мовою повні тексти нормативно-правових актів, включених до Єдиного державного реєстру нормативно-правових актів, а саме: закони України, постанови Верховної Ради України, акти Конституційного Суду України, постанови та розпорядження Кабінету Міністрів України, нормативно-правові акти Національного банку України, нормативно-правові акти міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, міжнародні договори України, що набрали чинності, європейські конвенції, рішення Європейського суду з прав людини.

З 1998 року для зручності користування «Офіційний вісник України», крім журнальної версії, випускається також в електронному варіанті на дисках. З січня 2007 року з метою оперативнішого оприлюднення нормативних актів інформаційний бюлетень «Офіційний вісник України» виходить двічі на тиждень.

Головне територіальне управління юстиції у Чернігівській області повідомляє, що передплата на бюлетень «Офіційний вісник України» на 2017 рік триває.

Передплату бюлетеня можна оформити у всіх поштових відділеннях за передплатними індексами:

40433 - «Офіційний вісник України» (журнальна форма), вартість передплати на 1 місяць – 507,98 грн.

48345 - «Офіційний вісник України» (на CD), вартість передплати на 1 місяць – 269,56 грн.

З питань передплати, придбання або друку окремих номерів «Офіційного вісника України» та замовлення додаткового накладу журналу чи окремих законодавчих актів можна звертатись до відділу збуту ДП «Українська правова інформація» (01601, м. Київ, пров. Рильський, 8-а): (044) 278-0074, (044) 353-5702.

24 Липня 2017 року
Повідомлення
У Ніжині відбувся прийом громадян з питань державної реєстрації

21 липня 2017 року головним спеціалістом відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації Лілією Лобусовою проведено прийом громадян спільно з працівниками Центру надання адміністративних послуг Ніжинської міської ради Чернігівської області та відділу «Центр надання адміністративних послуг» Ніжинської районної державної адміністрації.

Надано правові консультації з питань надання статусу неприбутковості громадським формуванням, особливостей процедури прийняття документів через фронт-офіси

21 Липня 2017 року
Інформація
Що чекає на державного реєстратора у разі невиконання своїх обов’язків?

Державний реєстратор, як особа, що виконує функції держави з реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, повинен неухильно керуватись при здійсненні своєї діяльності Конституцією та Законами України.

Нажаль, існують випадки, коли державний реєстратор порушує встановлені законами України приписи, керуючись своїми мотивами. В такому разі він може бути притягнений до відповідальності.

Детальніше про це.

21 Липня 2017 року
Відео

<<<1 - 14 з 2086>>> Архів
Відеоновини:

Начальник управління

Трейтяк
Олег Миколайович

Органи та установи юстиції

Новини