Головне територіальне управління юстиції у Чернігівській області
Напрямки діяльності Головного територіального управління юстиції

Перелік суб’єктів державної реєстрації, що здійснюють державну реєстрацію нерухомості та бізнесу в Чернігівській області

Перелік суб’єктів державної реєстрації, які забезпечують зберігання реєстраційних справ у паперовій формі

Реєстрація громадських формувань зі статусом юридичної особи через фронт-офіси

Перелік громадських об’єднань щодо яких прийняті рішення відповідно до Закону України «Про громадські об’єднання»

Переліки організацій роботодавців та легалізованих професійних спілок (їх організацій, об’єднань)

Проекти рішень Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області, що підлягають обговоренню

Нормативно-правові акти Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області

Доступ до публічної інформації

Фінансові ресурси

Запобігання і протидія проявам корупції

Звернення громадян

Представник урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини

Державні закупівлі

Регуляторна діяльність

Безоплатна правова допомога

Фотогалерея

Роз’яснення, юридичні консультації

Плани роботи та аналітична звітність

Методичні рекомендації

Кадрова робота та державна служба

Єдиний реєстр громадських формувань

Пошукова система Єдиний реєстр громадських формувань

Єдиний реєстр спеціальних бланків нотаріальних документів

Єдиний реєстр нотаріусів

Архів

Декларації про майно, доходи, витрати і зобовязання фінансового характеру керівництва Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області

Газета Юстиція Чернігівщини

Відкриті дані

Перелік нормативно-правових актів, зареєстрованих Головним територіальним управлінням юстиції у Чернігівській області

Головне територіальне управління юстиції оголошує конкурс на заміщення вакантних посад

Зміни до статуту Шлюб за добу Запрошуємо до роботи на посаді державного нотаріуса Вакансія

Графік

Назад

Новини
<<<1 - 14 з 2206>>> Архів
21 Вересня 2017 року
Повідомлення
Здійснено черговий виїзд "мобільної групи" з питань захисту прав аграріїв

21 вересня 2017 року з метою забезпечення захисту прав землевласників та представників аграрного бізнесу, проведення ефективної інформаційно-роз’яснювальної роботи в селі Калинівка та місті Носівка працював мобільний консультативний пункт.

У Калинівській сільській раді та приміщенні Носівської районної ради аграріїв консультували начальник Управління державної реєстрації В’ячеслав Хардіков, заступник начальника Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області Олексій Петров.

На початку зустрічі В’ячеслав Хардіков розповів землевласникам про діяльність аграрного антирейдерського штабу, з якою метою його створено та склад учасників.

Він також зазначив, що наразі Міністерством юстиції України запущено загальнонаціональний правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!»,

21 Вересня 2017 року
Повідомлення
Зареєстровано нові нормативно-правові акти

Головним територіальним управлінням юстиції у Чернігівській області після проведення правової експертизи 20 вересня 2017 року зареєстровано:

розпорядження Прилуцької районної державної адміністрації Чернігівської області від 29 серпня 2017 року №319 «Про погодження розміру плати за навчання у Ладанській дитячій музичній школі на 2017-2018 навчальний рік» (реєстраційний №57/1146 від 20 вересня 2017 року);

розпорядження Чернігівської обласної державної адміністрації від 05 вересня 2017 року №448 «Про тарифи на платні ортопедичні стоматологічні послуги, що надаються комунальним закладом «Ріпкинська центральна районна лікарня» Ріпкинської районної ради Чернігівської області» (реєстраційний №58/1147 від 20 вересня 2017 року);

розпорядження Чернігівської обласної державної адміністрації від 05 вересня 2017 року №449 «Про визнання таким, що втратило чинність розпорядження голови обласної державної адміністрації від 17 травня 2006 року №216» (реєстраційний №59/1148 від 20 вересня 2017 року);

наказ Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області від 20 вересня 2017 року №174/5 «Про внесення змін до Положення про порядок надання державними нотаріусами додаткових послуг правового характеру, які не пов’язані із вчинюваними нотаріальними діями, а також послуг технічного характеру» (реєстраційний №60/1149 від 20 вересня 2017 року).

21 Вересня 2017 року
Повідомлення
До уваги суб’єктів державної реєстрації та нотаріусів!

Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області доводить до відома суб’єктів державної реєстрації та нотаріусів лист Міністерства юстиції України № 9703/19/32-17 від 18.09.2017 щодо необхідності здійснення повноважень у сферах державної реєстрації.

Звертаємо увагу виконавчих органів міських рад міст обласного значення та районних державних адміністрацій на необхідності вжиття заходів для забезпечення належного виконання передбачених законодавством повноважень у сфері реєстрації нерухомості та бізнесу.

21 Вересня 2017 року
Повідомлення
Визначено завдання щодо ефективної роботи по запобіганню рейдерству на Чернігівщині

Вчора, 20 вересня, в Чернігівській обласній державній адміністрації відбулось засідання оперативного штабу з питань захисту прав землевласників та представників аграрного бізнесу Чернігівщини.

На початку в.о. першого заступника голови Чернігівської обласної державної адміністрації Юлія Свириденко визначила першочергові завдання з ефективної протидії рейдерству в аграрній сфері і звернула увагу на це представників місцевих органів влади, які задіяні в роботі оперативного штабу.

20 Вересня 2017 року
Повідомлення
Юстиція відкрила двері для дітей

Сьогодні, 20 вересня 2017 року, в рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!» Головне територіальне управління юстиції в області відкрило свої двері учням Чернігівської загальноосвітньої школи №27.

Так, юнаки та дівчата 11А-Б класів завітали до нас аби дізнатися про роботу органів юстиції з «перших вуст».

«Поширити знання про права, залучити молодь до правової активності та правосвідомої поведінки – це мета, яку ми ставили перед собою, запрошуючи вас на зустріч подібного формату. Двері юстиції завжди відкриті для молодих, амбітних особистостей, які цікавляться юриспруденцією та прагнуть працювати на юридичній ниві», - звернувся до школярів начальник управління юстиції Олег Трейтяк.

19 Вересня 2017 року
Пловідомлення
У Ніжинському районі працювала «мобільна група» з питань захисту прав землевласників

19 вересня 2017 року відбувся виїзд мобільного консультативного пункту з питань захисту прав землевласників та землекористувачів до Ніжинського району.

У смт Лосинівка та с. Вертіївка аграріїв консультували начальник Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області Олег Трейтяк, начальник відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Світлана Федчун, начальник управління Державного земельного кадастру Головного управління Держземкадастру у Чернігівській області Антоніна Бороденчик, заступник начальника відділу організації надання безоплатної вторинної правової допомоги та роботи з адвокатами Ніжинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Катерина Карпова.

18 Вересня 2017 року
Повідомлення
Координувати діяльність структурних підрозділів важливо!

18 вересня 2017 року начальник Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області Олег Трейтяк і начальник Управління державної виконавчої служби Сергій П'ятниця зустрілися з керівниками відділів державної виконавчої служби області.

Привід - обговорення питань організації роботи відділів державної виконавчої служби та стан їх підготовки до комплексної перевірки Міністерства юстиції України.

"Організація роботи в системі примусового виконання рішень судів та інших органів - важливий напрям нашої діяльності. Ми працюємо, колеги, на єдиний результат", - звернувся до присутніх Олег Трейтяк, та зауважив

18 Вересня 2017 року
АНОНС
До уваги агровиробників та землевласників Носівського району!

21 вересня 2017 року з метою забезпечення захисту прав землевласників та представників аграрного бізнесу, проведення ефективної інформаційно-роз’яснювальної роботи в селі Калинівка та місті Носівка буде діяти мобільний консультативний пункт:

- з 10.30 до 12.00 - у приміщенні Калинівської сільської ради (с. Калинівка, вул. Шевченка, 2);

- з 12.30 до 15.00 - у приміщенні Носівської районної ради (м. Носівка, вул. Центральна, 19).

У заходах приймають участь представники Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області, місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області.

Планується проведення прийому громадян, надання індивідуальних консультацій з питань захисту прав у сфері орендних відносин та земельного законодавства.

18 Вересня 2017 року
АНОНС
Юстиція відкриє двері для школярів

В рамках проведення Національного просвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!» 20 вересня 2017 року о 13.00 год. у Головному територіальному управлінні юстиції у Чернігівській області (м. Чернігів, пр-т Миру, 43) буде проводитись просвітницькій захід «Юстиція відкриває двері» для учнів 11 класу Чернігівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 27 Чернігівської міської ради.

Гостям буде презентовано Національний проект «Я МАЮ ПРАВО!», проведено зустріч-діалог з керівником Головного територіального управління юстиції, ознайомлення з роботою Чернігівського міського відділу державної реєстрації актів цивільного стану та Деснянського відділу державної виконавчої служби міста Чернігів Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області.

16 Вересня 2017 року
Повідомлення
Вітаємо курсантів 1-го навчального курсу Академії Державної пенітенціарної служби!

16 вересня 2017 року начальник Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області Олег Трейтяк прийняв участь в урочистих заходах, що пройшли біля Пагорбу Слави з нагоди складання курсантами 1-го навчального курсу Академії Державної пенітенціарної служби присяги на відданість українському народові.

Під час урочистої церемонії присягу на відданість українському народові склали 109 курсантів, серед яких 40 дівчат.

15 Вересня 2017 року
Повідомлення
Чернігівська юстиція надавала консультативну допомогу військовим

15 вересня 2017 року представники Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області завітали до 169 навчального центру Сухопутних військ Збройних Сил України, де зустрілись з військовослужбовцями та членами їх сімей.

Консультативний пункт працював у складі начальника Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області Олега Трейтяка, начальника Управління державної реєстрації В'ячеслава Хардікова, начальника Управління державної виконавчої служби Сергія П'ятниці, начальника Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Людмили Кузьміної, заступника начальника відділу державної реєстрації актів цивільного стану Олени Ющенко, заступника начальника відділу з питань нотаріату Надії Авраменко, завідувача сектору з питань запобігання і виявлення корупції Андрія Трубенка, завідувача сектору судової роботи та міжнародного співробітництва Наталії Зенченко, головного спеціаліста сектору аналітики і статистики Анни Ніконової.

15 Вересня 2017 року
Повідомлення
Керівництво управління юстиції взяло участь у селекторній нараді з питань діяльності антирейдерського аграрного штабу

15 вересня 2017 року начальником Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області Олегом Трейтяком та керівником Управління державної реєстрації В’ячеславом Хардіковим було прийнято участь у селекторній нараді під головуванням першого віце-прем’єр-міністра України – міністра економічного розвитку і торгівлі України Степана Кубіва за участю Міністра юстиції України Павла Петренка, керівництва МВС, Мінагрополітики, Держгеокадастру щодо результатів роботи за місяць оперативних штабів, утворених відповідно до пункту 7 протокольного рішення Кабінету Міністрів України від 09 серпня 2017 року №48, в ході якої обговорено ситуацію із захистом майнових прав власників та орендарів земельних ділянок.

14 Вересня 2017 року
Повідомлення
Продовжуємо підвищувати правову обізнаність наших громадян, інформувати про їх права!

14 вересня 2017 року команда Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області спілкувалася з перехожими біля центральної міської бібліотеки імені М.М. Коцюбинського.

Фахівці розповідали містянам про новації Міністерства юстиції України, загальнонаціональний правопросвітницький проект "Я МАЮ ПРАВО", безоплатну правову допомогу, а також як удосконалено систему реєстрації, реформовано державну

14 Вересня 2017 року
Повідомлення
Відбувся прийом громадян у громадській приймальні Центру правової інформації

14 вересня 2017 року головним спеціалістом відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Світланою Джолою, головним спеціалістом Національної служби посередництва і примирення в Чернігівській області Станіславом Огородником, представником Чернігівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної допомоги Ярославом Хоменком та консультантами юридичної клініки «Adiutorium» Чернігівського національного технологічного університету проводився прийом громадян в громадській приймальні Чернігівської обласної універсальної наукової бібліотеки імені В. Г. Короленка.

Надавались консультації та роз’яснення з питань пенсійного законодавства, соціального захисту населення та ліквідаційної

<<<1 - 14 з 2206>>> Архів
Відеоновини:

Начальник управління

Трейтяк
Олег Миколайович

Органи та установи юстиції

Новини

Консультує Міністр юстиції